Virginia Tech sezonas atklāšanas spēlē sagrauj UMaine vīriešu basketbolu

Džastins Mots guva 15 punktus, bet Deivids Njesans izgāja no rezervistu soliņa, pievienojot 15 punktus, Virdžīnijas Tech komandai sezonas atklāšanas spēlē otrdienas vakarā Bleksburgā Virdžīnijas štatā Virdžīnijas Tehnikas komanda uzvarēja Menas Universitātes vīriešu basketbola komandu ar 82:47.

Mačs tika aizvadīts 6743 cilvēku lielas skatītāju priekšā Pils Kolizejā.

UMaine izcēlās ar uzbrukuma mieru, realizējot tikai trīs no pirmajiem 15 metieniem no laukuma, kamēr Hokies atvairīja 11 no 15, panākot 27:9 pārsvaru.

Virdžīnija Tech, kas pagājušajā sezonā piedalījās NCAA kvalifikācijā, šī gada Atlantijas okeāna piekrastes konferences pirmssezonas aptaujā izvēlējās pirmo vietu aiz Djūka, Floridas, Ziemeļkarolīnas un Virdžīnijas, pārtraukumā panākot 46:22.

Hokies pirmajās 20 spēles minūtēs atvairīja 58 procentus (19 no 33), un pirmajā puslaikā vārtus guva astoņi dažādi Virdžīnijas Tech spēlētāji.

Hokeja labā 13 punktus pievienoja Naims Alens, kurš mačā realizēja 53 procentus (35 pret 66).

UMaine raidīja tikai 32,9 procentus no spēles un 18,2 procentus no soda metienu līnijas, veicot 19 pagriezienus.

Melnos lāčus aizskaroši vadīja rezerves students Kristians Feierbergs un Bairons Īrija. 6 pēdas garais uzbrucējs Vjerbergs guva deviņus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un pārtvēra bumbu. Īrija, 6 pēdas garais vārtsargs no Anapolisas, Merilendas štatā, arī guva deviņus punktus, gūstot divus vārtus un atdodot divas rezultatīvas piespēles.

Virdžīnijas Tech visu laiku ir vadībā ar 2:0 pret Black Bears. Otra uzvara tika gūta 2016. gada 11. novembrī, 80-67 sezonas atklāšanas lēmumā, arī Cassell Coliseum.

UMaine savu atklāšanas spēli aizvadīs savā laukumā piektdien plkst. 17:00 pret Menas Universitāti Farmingtonā. Šī spēle būs pirmā spēle Black Bears Cross Insurance Center Bangorā kopš 2020. gada 29. februāra.