Vācietis Makss Langenhans cīnās par Pasaules kausa izcīņu kamaniņu sportā

SIGULDA, Latvija (AP) Vācietis Makss Langenhans sestdien guva milzīgu atgriešanos, izcīnot uzvaru Pasaules kausa vienspēļu sacensībās kamaniņu sportā, pēc pirmajiem diviem braucieniem pakāpjoties no 12. vietas.

Langenhans uzrādīja ātrāko laiku otrajā braucienā, finišējot pēc 1 minūtes un 37,588 sekundēm. Otrais finišēja vācietis Fēlikss Lohs ar laiku 1:37,646, bet trešajā vietā ierindojās Latvijas spēlētājs Kristers Appargūds ar laiku 1:37,673.

Amerikānis Takers Vests bija 16. vietā pēc 1. kārtas un viņam bija trešais labākais laiks 2. kārtā, ierindojoties devītajā vietā ar laiku 1:38.211. Džonijs Gustafsons ASV izlases rindās ieņēma 22. vietu ar laiku 1:39,132.

Ukrainietis Antons Dukašs pēc pirmā brauciena atradās medaļas pozīcijā, ieņemot trešo vietu. Dukašs ierindojās 10. vietā, neizmantojot iespēju pirmo reizi savai kara plosītajai dzimtenei dāvināt Pasaules kausa medaļu vīriešiem.

Vienīgā medaļa, ko viņa izcīnīja zem Ukrainas karoga nozīmīgā kamaniņu sportā, bija 2009. gada pasaules čempionātā Leikplesidā, Ņujorkā. Sieviešu konkurencē Natālija Jakušenko ierindojās trešajā vietā aiz amerikānietes Erinas Hemlinas un vācietes Natālijas Geisenbergeres. Jakušenko 1990. gada pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, pārstāvot Padomju Savienību.