Vācietis Makss Langenhans cīnās par Pasaules kausa izcīņu bobslejā

Apturēšana

SIGULDA, Latvija — Vācietis Makss Langenhans sestdien piedzīvoja milzīgu atgriešanos, izcīnot uzvaru Pasaules kausa vienspēļu sacensībās kamaniņu sportā, pakāpjoties no 12. vietas pēc pirmajiem diviem braucieniem.

Langenhans uzrādīja ātrāko laiku otrajā braucienā, finišējot pēc 1 minūtes un 37,588 sekundēm. Otrais finišēja vācietis Fēlikss Lohs ar laiku 1:37,646, bet trešajā vietā ierindojās Latvijas spēlētājs Kristers Appargūds ar laiku 1:37,673.

Amerikānis Takers Vests bija 16. vietā pēc 1. kārtas un viņam bija trešais labākais laiks 2. kārtā, ierindojoties devītajā vietā ar laiku 1:38.211. Džonijs Gustafsons ASV izlases rindās ieņēma 22. vietu ar laiku 1:39,132.

Ukrainietis Antons Dukašs pēc pirmā brauciena atradās medaļas pozīcijā, ieņemot trešo vietu. Dukašs ierindojās 10. vietā, neizmantojot iespēju pirmo reizi savai kara plosītajai dzimtenei dāvināt Pasaules kausa medaļu vīriešiem.

Vienīgā medaļa, ko viņa izcīnīja zem Ukrainas karoga nozīmīgā kamaniņu sportā, bija 2009. gada pasaules čempionātā Leikplesidā, Ņujorkā. Sieviešu konkurencē Natālija Jakušenko ierindojās trešajā vietā aiz amerikānietes Erinas Hemlinas un vācietes Natālijas Geisenbergeres. Jakušenko 1990. gada pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, pārstāvot Padomju Savienību.

Ukraina savu neatkarību pasludināja 1991.

Latvija šajā dienā izcīnīja četras no deviņām iespējamām medaļām, izcīnot trīs medaļas dubultspēļu sacensībās.

Vīriešu dubultspēlēs uzvarēja vācieši Tobiass Vendels un Tobiass Ārlts ar laiku 1:24,022. Latvija finišēja otrajā un trešajā vietā. Mārtiņš Bots un Roberts Plūme finišēja pēc 1:24,084, bet Edvards Šēvičs-Miķelšēvičs un Lūkass Krasts finišēja pēc 1:24,111.

Savienotajām Valstīm Zaks DiGregorio un Šons Holanders ar laiku 1:24,415 finišēja astotajā vietā. Dana Kelloga un Dankans Sīgers ieņēma septiņpadsmito vietu ar laiku 1:27,496.

Sieviešu dubultspēlēs uzvarēja Itālija, Andrea Voutere un Mariona Oberhofere finišēja pēc 1:26,281. Otrajā vietā ierindojās latviete Anda Opeta un Sanija Ozuliņa ar laiku 1:26,782, bet trešās ar laiku 1:26,839 finišēja Vācijas bobslejistes Džesika Degenharda un Šajena Rozentāla.

READ  Kanādas rietumos un Amerikas Savienotajās Valstīs World Jr. Izaicinājums

Čevonna Forgana un Sofija Kērkbija ieņēma piekto vietu ASV izlasei, uzrādot laiku 1:26,899. Meja Čana un Reina Vīlere finišēja astotās ar laiku 1:47,718.