Top sēkla aizbēg no Anglijas no latviešu šausmām kā pāra uzvara

Anglijas izlase rītdien Pasaules šautriņu mešanas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā sapratīs, ka tai ir jāuzlabo, jo komanda tiks aizmainīta uz pārsteidzoši divkāršu izšķiršanos Latviju.

Maikls Smits darbojās kā kapteinis, lai sāktu neizšķirtu, balinot Nauris Gleglu ar 4:0 ar vidēji 100,2, nogādājot viņu pusceļā uz uzvaru.

Tikai Džeimsam Veidam otrajā spēlē bija jāuzvar Madrass Razma, taču kapteinis spīdēja, raidot Latviju līdz galam ar 4:3 uzvarot “The Machine”.

Mačs ritēja ar metienu, un Veids kā ierasts tika vaļā no Razmas kļūdām, izvirzoties ar 3:2 un viena attālumā no uzvaras.

Taču Razma sāka uztvert gaismu un 19. minūtē nolaidās līdz savam ierastajam trīs sitienu skrējienam, un tas izdevās, jo viņš griezienā gandrīz trāpīja sešiniekā un no turienes izrāvās ar dubulto 16.

No Veida nebija dūres, jo viņš izskatījās tā, it kā viņš strādā, taču Razma atgriezās Triple 19 un atstāja 53, lai uzvarētu, bet Veids atstāja tikai 150.

Razma netrāpīja šautriņu, taču atgriezās kopā ar Veidu, lai to samazinātu līdz 40. Iepriekšējais sadalījās un sastādīja dubulto četrinieku, lai nosūtītu pāriem.

Tāpat kā iepriekšējā mačā, Razma paveica smagu darbu, bet Galiglow maču pabeidza ar 10, panākot rezultātu 1:1. Atkal Anglija panāca neizšķirtu 2:1.

180 un 20 dubultspēlēs Smits beidzot panāca rezultātu 3:1, kad viņi devās izbraukumā. Gleglu izdarīja 104 atspiešanos uz 20, lai saglabātu izkārtojumu un panāktu rezultātu 3:2.

Taču tas nāca kā mierinājums, jo Smits guva 20 reizes, izcīnot pāru uzvaru ar 4:2.

READ  Inflācija Latvijā. Degvielas cenas pieaug par trešdaļu un kartupeļu cenas uz pusi - Baltijas ziņu tīkls