Tiešraide, TV, kā skatīties FIBA Basketbola Pasaules kausa ceturtdaļfinālu

Vācija Trešdien, 2023. gada 6. septembrī (23.06.23.) Mall of Asia arēnā Manilā, Filipīnās, Latvija cīnīsies FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā.

Kā skatīties: Kā skatīties: Vācija-Latvijas spēli līdzjutēji var noskatīties, abonējot ESPN +, Kas maksā 9,99 USD mēnesī.

televīzija: nekas

kanālu meklētājs: Verizon Fios, Comcast Xfinity, Spektrs / harta, optimizācija / altis, Cox, tiešā veidā Trauku, Hulu, com. fuboTV, strope.

Tiešraide: ESPN +

Šeit ir nesens AP stāsts par FIBA World Cup:

MANILA, Filipīnas (AP) – ASV izlase paziņoja, ka zaudējums FIBA ​​Pasaules kausa izcīņā bija modināšanas zvans. Tas radīja jaunu uzmanību, papildu apņemšanās līmeni un pat dažus solījumus viens otram, ka lietas mainīsies.

Nabaga Itālija.

Amerikāņi vārdus pārvērta darbībā, sagādājot itāļiem smagāko zaudējumu globālā turnīrā – Pasaules kausa izcīņā vai olimpiskajās spēlēs – gandrīz 55 gadu laikā. Mihals Bridžs guva 24 punktus, bet Tairess Haliburtons pievienoja 18, realizējot sešus trīspunktu metienus, un ASV pārliecinoši darbojās aizsardzībā ceļā uz uzvaru Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar 100:63 otrdienas vakarā.

“Šīs grupas brauciens ir bijis piecas nedēļas, un ir vēl piecas dienas. Tā mēs uz to skatāmies,” sacīja ASV treneris Stīvs Kers. “Mēs esam zirgs, kas atgriežas kūtī. Zirgs sāk paātrināties, kad tas atrodas netālu no aploka, un tas notiek tagad. Mūsu vīri jūt, ka šis ir ceļojuma beigas un ir uzkrāta enerģija naktij, temps un spēks. Viņi zina, kas ir priekšā. Viņi zina, kāds ir mērķis.”

Mērķis ir zelts, un amerikāņi var tikt līdz spēlei par zelta medaļu, ja uzvarēs piektdienas pusfināla mačā pret Vāciju vai Latviju. Šīs komandas tiksies trešdien ceturtdaļfinālā. Svētdien spēles par medaļām.

READ  ugunsgrēks amerikāņu dronu rūpnīcā Latvijā; Nav aizdomu par ļaunprātīgu dedzināšanu

Pēdējo reizi Itālija tik smagi zaudēja šāda kalibra turnīrā 1968. gada 14. oktobrī Mehiko olimpiskajās spēlēs pret ASV 100 un Itāliju ar 61. Itāļi otrdien atvairīja 31% un atvairīja tikai 7 no 38 (18%) no 3 punktu attāluma.

Lai tas parāda ASV uzlabojumu līmeni: Lietuva svētdien 3 sekunžu laikā sāka ar 9:9, kas svētdien izrādījās satriecoša uzvara pār amerikāņiem. Itālija otrdien visā mačā nerealizēja deviņus trīspunktniekus.

“Mēs tikko sajutām šo enerģiju no lēciena,” sacīja Bridžs. — Visi to juta.

Pēc puslaika rezultāts bija 46:24 pret ASV, jo Ostins Rīvss izdarīja pieklājības izsaukuma zīmi, kas viņa komandas biedrus nosēdināja no vietas. Pārsvars bija ievērojams, lai gan Entonijs Edvardss – komandas rezultatīvākais spēlētājs otrdien, pirmajās piecās Pasaules kausa izcīņas spēlēs vidēji gūstot nedaudz vairāk par 20 punktiem – pat neielaida vārtus vārtu guvēju sarakstā līdz pirmajam bumbai trešajā ceturtdaļā.

Viņa varoņdarbi nebija vajadzīgi. Uzbrūkošajā pusē nebija daudz. Protams, aizsardzībā, kas tika samazināta ar 110 punktiem, zaudējot Lietuvai ar sešiem punktiem, amerikāņi izskatījās kā vasaras labākie.

“Viss palika pa vecam,” sacīja amerikāņu saspēles vadītājs Džeilens Bronsons. “Tas ir tas, ka mūsu pieejai vajadzēja būt nedaudz labākai.”

Rīvss finišēja ar 12 punktiem amerikāņiem, kuri šovasar kopumā uzlabojās līdz 10-1. Simone Fontikio ar 18 punktiem izcēlās ar Itāliju (4-2).

“Viņi spēlēja ļoti labu basketbolu,” sacīja itāļu uzbrucējs Luidži Datome. “Viņi izdarīja ļoti labus metienus un tos izdarīja.”

Tas bija ceturtdaļfināls, kurā ASV nogāja greizi Pasaules kausa izcīņā pirms četriem gadiem Ķīnā. Zaudējums Francijai ceturtdaļfinālā izslēdza amerikāņus no cīņas par medaļām un sāka brīvo kritienu līdz septītajai vietai, kas ir visu laiku sliktākais amerikāņu komandas rezultāts nozīmīgā starptautiskā vīriešu turnīrā.

READ  Vācija ierobežo iebraukšanu no Portugāles un Krievijas, jo mainīgā delta - Berlīnes skatītājs izplatās

Šoreiz tas nenotiks. Tagad formula ir skaidra: koncentrējieties uz aizsardzību, dodieties uzbrukumā un izaiciniet pretiniekus uzvarēt, spēlējot amerikāņu iecienītākajā veidā.

“Jebkurā brīdī jūs varat izveidot spēcīgu sitienu, atsitienu un skriet, tas padarīs mūsu uzbrukumu daudz labāku,” sacīja Rīvss.

Itālija ir uzveikusi ASV tikai divas reizes savos iepriekšējos 14 mēģinājumos augstākā līmeņa vīriešu nacionālajā līmenī, abos pasaules čempionātos, ko FIBA ​​tagad sauc par Pasaules kausu. Pirmā bija 1970. gadā ceļā uz 5. vietu Amerikas Savienotajās Valstīs. Otrais bija 1978. gadā Manilā, sakāve, kas palīdzēja amerikāņiem atkāpties uz piekto vietu arī tajā gadā.

Itāļi noturējās dažas minūtes. ASV agri neiekļuva bedrē – kā tas ir bijis vairākkārt Pasaules kausa izcīņā -, taču pārsvars bija tikai 10-8, kad amerikāņi iegāja otrajā vienībā, kas visu vasaru bijusi stiprā puse.

Un tas bija atkal. Pēc viena rezultāts bija 24:14, puslaikā pārsvars samazinājās līdz 22, un drīz sākās laika atskaite līdz piektdienai.

“Mēs bijām gatavi,” sacīja Bridžess. “Un mēs būsim gatavi, līdz tiksim prom no šejienes.”

Papildu padomi

ASV: ASV bija favorīte ar 16,5 punktiem spēles laikā, liecina FanDuel Sportsbook. … sākuma centrs Džarens Džeksons juniors, kurš svētdienas zaudējumā Lietuvai pirmajā 2:50 pieļāva divus pārkāpumus, otrdien tika pieteikts pirmajā 2:14. …Piedalījās NBA karsējmeitene Džimijs Goldšteins, kurš ir piedalījies lielajās spēlēs arēnās visā ASV.

Itālija: Fontekio (Jūta) ir vienīgais pašreizējais NBA spēlētājs Itālijas sarakstā. Nikolo Meli un Datomi ir iepriekšēja pieredze NBA. … Tas nebūtu sliktāks par astoto vietu, un tas būtu Itālijas labākais sniegums Pasaules kausa izcīņā kopš sestās vietas izcīnīšanas 1998. gadā.