STATHS, St George’s College ir nepārspēta ISSA/Digicel Manning Cup

Piektdien turpinājās 2023.–2024. gada CONCACAF Nāciju līgas A līgas darbība, un visas galvenās uzvaras guva Panama, Martinika un Trinidāda un Tobāgo.

Kirasao pret Panamu

Spēles sākās A grupā Ergilio Hato stadionā Vilemstadē, Kirasao štatā, kur Panama ar 2:1 pārspēja Kirasao.

Panama ar septiņiem punktiem tagad ieņem otro vietu, savukārt Kirasao pēc trešā zaudējuma oficiāli izkritusi uz B sēriju.

Rezultātu 29. minūtē atklāja Panamas spēlētājs Edgars Barcenass ar pussarga Adalberto Karraskijas piespēli, kurš raidīja perfektu piespēli uzbrucējam Krištianam Martinesam, un viņa centrējums vieglā kustībā trāpīja Barsēnam, atvieglojot iekļūšanu vārtu tīklā.

Panama dubultoja savu pārsvaru otrajā puslaikā 77. minūtē, pateicoties Hosē Rodrigesam, kurš lieliski ar galvu sita ar galvu pēc Barcenas centrējuma.

Kirasao varētu nokļūt uz tablo otrā puslaika beigu laika pēdējos mirkļos, kad Rangelo Ganga sita perfekti ar galvu.

Martinika pret Salvadoru

Martinika guva spēcīgu kāpumu tabulā, pateicoties 1:0 uzvarai pār Salvadoru Stade Municipal Pierre-Aliker Fortdefransā.

Martinikai tagad ir seši punkti un tā ieņem trešo vietu, savukārt Salvadora ar šo trešo neveiksmi oficiāli izkritusi uz otro līgu.

Tāpat kā savā Zelta kausa grupu turnīrā vasarā, Martinika guva pirmos vārtus pirmajā puslaikā un 23. minūtē izvirzījās vadībā ar 1:0.

Tie bija kārtīgi Les Matinino vārti, kurš raidīja bumbu uz laukuma, pirms Damjena Dososa centrējums no labās malas trāpīja Džonijam Marago, kurš ar labo kāju raidīja sitienu garām Salvadoras vārtsargam Mario Gonsalesam.

Martinikai bija lieliska iespēja dubultot pārsvaru 73. minūtē, kad Braitons Labo raidīja piespēli dziļi autā un izmantoja izcilu pirmo pieskārienu, lai atklātu vārtus, taču viņa sitiens lidoja garām vārtiem.

Salvadorai bija pēdējā iespēja otrajā aizturēšanas laikā ar Mejera Gila sitienu, taču viņa sitiens atsitās pret vārtu stabu un lidoja pāri vārtiem, trīs punkti joprojām droši Martinikai.

READ  Dandī pirmais numurs Ādams Legsdenss varētu būt paredzēts aizraujošam Pasaules kausa izsaukumam Latvijā

Trinidāda un Tobāgo pret Gvatemalu

Diena noslēdzās A grupā ar dramatisku Trinidādas un Tobago komandas uzvaru 3:2 pār Gvatemalu Hasley Crawford stadionā Port of Spānijā.

Trinidāda un Tobāgo ar deviņiem punktiem saglabāja vadību grupā, bet Gvatemala ar četriem punktiem palika ceturtajā vietā.

Tas bija Gvatemalas sapņa sākums Rubio Rubins Atklāšanas vārtus viņš guva 12. minūtē, apstrādājot bumbu tieši vārtu priekšā pēc Nataniela Mendesa piespēles.

Gvatemala dubultoja savu pārsvaru 32. minūtē, kad Oskara Santisa sākotnējo mēģinājumu atvairīja aizsargs, bet turpmākais Santis mēģinājums atsitās pret vārtu stabu un ielidoja vārtos.

Taču Trinidāda un Tobāgo atbildēja labi un samazināja rezultātu līdz 2:1 35. minūtē, kad Alvins Džonss no 11 metru soda sitiena atzīmes guva vārtus pēc Noa Podera pārkāpuma soda laukumā.

Trinidāda un Tobāgo turpināja spiedienu un atgriezās panākot izlīdzinājumu 54. minūtē, kad Gvatemalas vārtsargs Nikolass Heigens atvairīja Nevila Hekšova sitienu ar galvu, bet Rions Mūrs izcēlās ar atlēkušo bumbu.

Spēle palika atklāta līdz pēdējai pusstundai, un Gvatemala gandrīz atguva vadību 70. minūtē ar Hosē Pinto sitienu ar galvu, kas atleca no pārliktņa un nokrita uz vārtu līnijas, pirms tika notīrīta.

Tomēr fināls piederēja Trinidādai un Tobāgo, jo Nataniels Džeimss, kurš uz maiņu nāca uz maiņu, lai gūtu vēlu uzvarētāju pirmajā kārtā pret Kirasao, to izdarīja vēlreiz, šoreiz no 89. minūtes soda sitiena, lai apkarotu vārtu guvēju. . Viņš pūš.