Sievietes Latvija 0-10 Anglija

Ella Tone guva savu pirmo starptautisko hat-trick, un Elīna Vaita pabeidza Kellijas Smitas visu laiku rezultatīvo rekordu, Anglijai Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē ar 10:0 pārspējot Latvijas sieviešu komandu.

Lauvas jau bija guvušas lielas uzvaras septembrī – ar tādu pašu punktu pārspējot Luksemburgu un Ziemeļmaķedonijā ieņemot astoņas vietas, un līdzīgs iznākums bija gaidāms arī Rīgā.

Pagāja tikai 12 minūtes, lai Tonijs (812) novestu Angliju līdz 2:0 vadībā, bet Vaits (25) pievienoja trešo. Šie bija viņas 44. izbraukuma vārti, jo viņa palika otrajā vietā ar Keriju Deivisu un tagad par diviem vārtiem atpaliek no Kellijas Smitas rekorda (46). Drīz pēc tam viņa varēja iekļūt otrajā vietā, taču ieraudzīja 11 metru soda sitienu, kuru atvairīja latviešu vārtsardze Inga-Anna Vyvodi.

Millija Braita (32) ieradās ceturtajā vietā uzreiz pēc pusstundas atzīmes, un otrais puslaiks mājiniekiem nevarēja būt vieglāks. 10 minūtes pēc pārtraukuma Ziemeļīrijas hat-trick sekoja Beta Mīda (55), bet pirmajā vakarā viņam sekoja Reičela Deilija (70).

Pēc trim dārgām minūtēm Sarīnas Vegmanes (Sarina Wegmann) puse – menedžerei stilīgi svinot savu 52. dzimšanas dienu – redzēja, ka komanda sasniedza divciparu skaitli. Anglijas izlases kapteine ​​Lea Viljamsone (79) un Džordžija Stenveja (81) guva vārtus, pirms Deilija ar saviem desmitajiem vārtiem guva dubultu (82).

Paredzams, ka pēc vēlā neizšķirta ar Ziemeļīriju Anglija D grupas galvgalī būs vadībā ar trīs punktu pārsvaru, par diviem punktiem apsteidzot Austriju par desmit punktiem. Latvija palika lejā bez punktiem, ar vārtu starpību -24.

Anglija atkal rīko nemierus Rīgā

bilde:
Elena Vaita svin vārtus pret Latviju

Ar lietus lietu Rīgā Anglija ātri izvirzījās ar 2:0. Pirmo reizi Lorēna Heima trāpīja skaisti izritinātā bumbiņā, kas latviešu aizsardzībai lika šūpoties no kājām. Tad tas iekrita Toonei, kurš sūtīja smalku piepūli pēc Vaivodes.

Četras minūtes vēlāk Mīda nobrauca pa labo malu, pirms atcirta bumbu, lai sagaidītu Franu Kērbiju – viņa ieguva savu 50. Anglijas cepuri. Viņa nespēja pagriezties, un tā vietā atdeva bumbu pie nepiesegtā Tonija, kurš vēlreiz sita pa vārtsarga stabu.

Gandrīz ilgi bija jāgaida līdz trešdaļai, kad Vaita guva vārtus 25. minūtē.. Tas bija vājš Fayvodi sitiens, ko Toone viegli atvairīja vidējā līnijā. Pēc tam viņa pārsita bumbu cauri Vaitam, kurš to iešāva tālajā stūrī.

Elīna Vaita par diviem vārtiem atpaliek no Kellijas Smitas rekorda

Braita trīs mačos guva trīs vārtus, kad pēc septiņām minūtēm pievienoja Anglijas izlases ceturtos vārtus. Viņas Chelsea komandas biedrs Kirbijs realizēja lielisku brīvsitienu, kas tikai paslidināja Vaietu pa vidu. Taču Braits ienāca pie aizmugurējā staba, lai kontrabandas ceļā pārvestu bumbu mājās.

READ  Maljorkas čempionātā uzvar Daniils Medvedevs, savukārt mājās titulu iegūst Angelique Kerber | tenisa jaunumi

Anglija pirms pārtraukuma varēja pievienot vēl pāris. Viņiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens, jo Vaivode pēc sitiena pāri vārtu stabam izsita Kaņepju. Vaits piecēlās uz sitienu, taču soda sitienu atvairīja Latvijas vārtsargs, kurš atvairīja arī Mēdu. Drīz vien Vaits ar vertikālu piepūli atrada arī pārliktņa augšdaļu.

Spēlētāju vērtējumi

Latvija: Vaivode (6), Tumane (6), Ļubiņa (5), Voitāne (5), Gergeležiu (5), Zaičikova (5), Rocāne (5), Fedotova (5), Sevcova (6), Miksone (5), Bališeva (5).

Izmantotās zemūdenes: Gaiķe (5), Eglīte (5), Silova (5), Girzda (nezināms).

Anglija: Earps (5), Bright (7), Viljamsons (7), Grīnvuds (7), Volšs (7), Tūns (9), Mīds (9), Kirbijs (8), Kaņepes (7), Vaits (7), Anglija (7).

Izmantotās zemūdenes: Parīze (8), Deilijs (7), Stenvejs (7), Stoks (6), Vubens-Mojs (6)

Spēles spēlētājs: Ella Tona.

Veigmens pirmajā puslaikā veica četras izmaiņas, un lauvām atkal bija vairākas agrīnas iespējas. Vivode noliedza gan Toonu, gan Betu Angliju, savukārt aizstājējs Ņikita Parisa to uzskatīja par lielu piepūli.

Taču 55. minūtē Mīds Anglijai pievienoja piekto vietu. Tā bija lieliska piespēle no Stenvejas uz kreiso kanālu, kuru Mīds savāca. Viņa viegli pārspēja Latvijas kapteini Sandru Voitanu, pirms raidīja bumbu tālajā stūrī.

Komandas jaunumi

• Sarina Wegman veica trīs izmaiņas komandā, kas uzvarēja Ziemeļīriju. Reičela Deilija, Demija Stoksa un Ņikita Parisa krita no rezervistu soliņa, savukārt Niamhs Čārlzs guva sitienu un komandā neparādījās.
  • 11. vietā ierindojās Beta Mīda, Beta Anglija un Keira Volša, savukārt savu 50. Anglijas cepuri izcīnīja Frane Kērbija.

Tūne ļoti vēlējās pabeigt savu triloģiju – vairākas reizes pārbaudot Vaivodi – un beidzot veica izrāvienu līdzīgi kā Mīda mērķis. Likās, ka sākumā viņa ir izšāvusi pa kreisi, bet pēc tam atkal uzlēca kājās, lai viegli aizpeldētu garām Fuitanam. Pēc tam viņa finišēja šaurā leņķī, panākot rezultātu 6:0.

READ  Potenciālo spēlētāju attīstīšana joprojām ir Rangers galvenais mērķis

Drīz vien Deilijs pievienoja mača septītos un pirmos vārtus. Anglijas izlases sākotnējie centieni tika atvairīti, bumbai atspēlējoties Mīdam kreisajā pusē. Tad viņa raidīja bumbu cauri sešu jardu laukumam, Deilijam no tuvas distances raidot bumbu tīklā.

Elena Vaita tagad Anglijas izlasē ir guvusi 44 vārtus, bet pret Latviju guvusi trešos
bilde:

Pēc tam tika gūti trīs ātri vārti ar maģisko numuru 10. Viljamsons izcēlās kā Anglijas izlases kapteinis Vegmena vadībā un guva astotos vārtus ar precīzu beigu pieskārienu. Tas bija labi izstrādāts īss Mīdas un Stenavejas nostūris, no kuriem pēdējais atradās šajā apgabalā. Tad viņa atvēra gurnu, pirms nosūtīja zemāku spriegumu pēc Voivades.

Tad Stenveja pievienoja savu puslaika sitienu. Parisa labi padevās, kad viņa iegāja un beidzot atdeva rezultatīvu piespēli devītajiem vārtiem, raidot bumbu tukšā vietā. Stenvejs pieveda viņai un, lai gan aizsargi tuvojās, viņa sita un sita vārtu aizmugurē.

Lea Viljamsone svin pēc gūtajiem vārtiem pret Latviju
bilde:

Pēc nepilnas minūtes pulkstenis bija desmit. Tā bija lieliska piespēle no Mīda, lai pa vidu raidītu Deiliju, un Voivade apņēmās sevi izdarīt ļoti agri. Aizsardzei tās bija vieglas, jo viņa atgriezās mājās ar atklātu tīklu, lai vēlreiz pabeigtu Anglijas sakāvi.

Labākais cilvēks – Ella Tona

Pēc
bilde:
Pēc “hat-trick” Latvijā bumbu atguva Ella Tona

Anglija demonstrēja lieliskus sniegumus, taču ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli Toone tikai pārcēla komandas biedres uz vārtu stabu.

ES teicu ITV4 Pēc mača: “Esmu pāri. Iegūt vienus vārtus Anglijas izlasei ir lielisks sasniegums, taču šovakar iegūt hat-trick man bija kaut kas īpašs. Šī ir lepna diena man un manai ģimenei, un diena, ko es nekad nedarīšu aizmirst.”

“Mēs zinām mūsu sastāva dziļumu, un to parādījām šovakar. Mums bija septiņi dažādi vārtu guvēji, tāpēc pēdējās divās nometnēs mēs patiešām mācījāmies. Spēlējām ļoti labu futbolu, parādījām labu sniegumu un guvām daudz vārtu.

“Tagad mēs vēlamies pārbaudīties pret labākiem pretiniekiem.”

READ  FEI apstiprina jaunus nolikumus konkurējošiem pēc EHV uzliesmojumiem

Vegmens: Pēdējā nometnē gūtās atziņas

Anglijas izlases menedžere Sarīna Veigmena sacīja: “10:0 ir patīkami būt savā dzimšanas dienā, tāpēc paldies komandai.

“Dažreiz bijām nedaudz pavirši, un dažreiz mums vajadzēja būt stingrākiem uz bumbu.

“Es daudz iemācījos. Ir liela sagatavošanās, daudz kvalitātes un dziļuma. Mēs varam spēlēt augstā tempā, kontrolēt bumbu un pārvietot bumbu, lai mainītu laukumu.

“Mums ir spēlētāji, kuri var gūt vārtus. Apstākļi bija smagi, jo viņš nebija labs pretinieks, laukums nebija tik labs kā sestdien. [at Wembley against Northern Ireland]Bija vējains un lietains laiks, bet jūs joprojām redzējāt vēlmi gūt daudz vārtus un pacelt spēli augstā līmenī.

“Ella ir ļoti talantīga spēlētāja. Nezinu, cik laba viņa būs – tas ir atkarīgs no viņas. Bet viņa ir patiešām talantīga, tas ir skaidrs. Esmu ļoti priecīgs, ka viņa ieguva šo trīskāršo.”

Citur ar dzimteni…

Ziemeļīrija Viņi cieta vēlu sāpes, jo Stefānijas Enzingeres vārtu guvums pārtraukuma laikā liedza viņām to, kas būtu bijusi slavena sieviešu Pasaules kausa kvalifikācijas uzvara. Austrija pilsētā Seaview.

Divi Lauras Veidas un Demijas Vensas vārti piecās minūtēs nodrošināja Ziemeļīrijas izlasi pēc tam, kad Barbara Dansta pirmajā puslaikā izvirzīja viešņas vadībā, taču ceturtajā setā viņi nespēja noturēt trešo uzvaru, panākot rezultātu 2:2.

Velsa Kvalificēts, lai Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs uzvarētu ar 4:0 pret Igaunija Kārdifas pilsētas stadionā rekordliela pūļa priekšā.

“Angrad” jau pirmajā puslaikā izvirzīja Džeimsu Velsu ar 1:0, bet otrajā puslaikā vārtus guva Helēna Vorda, Nataša Hārdinga un kapteine ​​Sofija Engela.

5455 skatītāju skaits Kārdifā ir jauns sieviešu starptautiskā turnīra mājas rekords, pārspējot Velsas kādreizējo labāko 5053. Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Angliju Rodney Parade 2018. gadā.

Velsa, kas nekad nav kvalificējusies lielajam turnīram, saglabā otro vietu A grupā, par diviem punktiem atpaliekot no līderes Francijas.

Skotija Nokrita uz draudzīgu 2-0 sakāvi patīk Zviedrija Guvis divus vārtus Peislijas SMISA stadionā.

Skoti, kuri Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā pēc trim mačiem ieņem otro vietu savā grupā, ir izrādījuši stingru pretestību pasaules otrajai nācijai.

“Barcelona” uzbrucēja Fridolīna Rulfo ar lielisku tālmetienu pārtrauca rezultātu, pirms Sofijas Hovardas vārti nodrošināja Zviedrijas uzvaru.

Ko tad?

Nākamās divas Pasaules kausa kvalifikācijas spēles Anglija aizvadīs novembra beigās, abas savā laukumā. Viņi 27. novembrī uzņem Austriju, bet 30. novembrī uzņem Latviju.