Sieviešu pusfinālā iekļūst Indija un Kenija; Vīriešu ceturtdaļfinālā Indija, Kenija, Baltkrievija un Senegāla – laiks

Sestais Pasaules kauss volejbolā

State Times ziņas

Pūna: Sestā Pasaules kausa rollerbolā pusfinālā iekļuva Kenija no sieviešu A grupas un Indija no B grupas.
Ceturtdaļfinālā iekļuva Indija no vīriešu A grupas, Kenija no B grupas, Baltkrievija no C un Senegāla no D grupas.
Vīriešu kategorijā Indija iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā pēc tam, kad Sri Shiv Chhatrapati stadionā Mhalunge Balewadi notiekošajā turnīrā ar 9:1 uzvarēja Argentīnu.
Indija dominēja mačā, puslaikā izvirzoties vadībā ar 4:0. Akašs Ganešvads guva trīs vārtus (4,40, 15,15, 36,30 minūtēs), bet Šrikants Sahu guva arī trīs vārtus (12,27, 26,02, 30,07 minūtēs), savukārt Haršals Gūge guva divus vārtus (17,25, 21,2) un vienu Adity (7 minūtēs). 28,55 minūtes), kas palīdzēja komandai uzvarēt. Argentīnas labā vārtus guva Emiliano Hesuss (32,10 minūtes).
Indija pārspēja Argentīnu, Fidži, Poliju, Ēģipti un Ugandu, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Otro vietu ieņem Polija un Ēģipte.
No vīriešu B grupas Kenija uzvarēja Sjerraleoni, Šrilanku, Franciju un Irānu, iekļūstot ceturtdaļfinālā. Trešajā vīriešu grupā Baltkrievija iekļuva ceturtdaļfinālā, uzvarot Saūda Arābiju, Nepālu, Omānu un Brazīliju. No D grupas Senegāla uzvarēja Jaunzēlandi, Angliju un Latviju, iekļūstot ceturtdaļfinālā.
Sieviešu divīzijā Indija ar 9:0 pārspēja Ciara Levon komandu, nodrošinot vietu B grupas pusfinālā. Puslaikā vadībā bija 5:0. Išika Šarma (0,50, 16,22 min), kapteinis S. Pa diviem vārtiem guva Susmita (18.35, 22.55 minūtes), Šruti Bhagats (19.30, 29.40 minūtes), Devanši Patils (32.50 minūtes), Pūda Čaudharijs (13.15 minūtes) un Kuši Ankidi. (25.00 minūtes) Katrs gūst pa vieniem vārtiem. Nav neviena spēlētāja, kura varētu gūt vairāk vārtus par Siāru Levonu.
No sieviešu B grupas Indija iekļuva pusfinālā uzreiz, uzvarot Poliju, Latviju un Argentīnu. Par otro vietu cīnīsies Latvija un Polija.
No sieviešu A grupas Kenija uzvarēja Ēģipti, iekļūstot turnīra pusfinālā. No šīs pašas grupas par otro vietu pretī stāsies Ēģipte un Francija.
Iepriekš sieviešu grupā Šrilanka tika uz priekšu, ar 6:1 sagraujot Nepālu. Starplaikā Šrilanka bija vadībā ar 4:1. MD Didulani guva trīs vārtus, Naveda guva divus vārtus un Chalani S guva vienus vārtus, lai uzvarētu komandu. Nepālas labā vienus vārtus guva Peča Maharjans.