San Pablo atsauc ex officio un Benets, lai iekļūtu pusfinālā – Explica .co

05.06.2021 plkst. 22.44 CEST

EFE

Herida San Pablo Burgosa kvalificējās Basketbola Čempionu līgas fināla līdz astotdaļfinālam pēc tam, kad uzvarēja Hapoelu Holonu (77: 86). Mačā, kurā viņš dominēja daudzos spēles aspektos, taču bija nepieciešams gūt labumu no tādu vīriešu pieredzes kā Omārs Kuks vai Alekss Renfra un Vitora Beneta svētīšanas brīdis, lai uzvarētu spēlē.

Iespaids

Bohr

HAPOEL UNET – HOLONA KREDĪTS, 77

(19 + 20 + 15 + 23): Strādnieks (8), Džonsons (5), KJ Hariss (9), De Zjēvs (11), Miless (23) – starta piecinieks, Zaks, Bordelons (3), Brendvins, Benene (8), Nimans Sadiks, Makgī (10) un Misgavs.

Herīda San Pablo Burgosa, 86

(24 + 11 + 25 + 26): Kravic (8), Bennett (26), Rivero (11), Rapasida (4) un Renfrew (14) – piecu sākums – Salash (1), Parreira, Saved (7) ), Makfadens (5), SACO, Kuks (1) un Hortons (9).

Atsauces

Manuels Mazzoni (Itālija), Saverio Lanzarote (Itālija) un Mārtiņš Kozlovskis (Latvija). Viņi atlaida vietējās komandas treneri Stefanu Dadasu par viņa dubulto stilu, bet spēlētājus Krisu Džonsonu un Frederiku Bordelonu par piecām personiskām kļūdām – visus no Hapoel Unite – Credit Holon

Nelaimes gadījumi

Mačs, pretēji Basketbola Čempionu līgas ceturtdaļfinālam, 522 skatītāju priekšā tika aizvadīts Kultūras izklaides kompleksā “Nagorny” (Ņižņijnovgoroda, Krievija).

Mača spilgtākais notikums atkal bija brazīliešu vārtsargs BenettiJoprojām paveiktais, kuru viņš veicināja ar 26 punktiem, aizveda savu komandu uz pelnītu pusfināla uzvaru pēc tam, kad pagājušās nedēļas beigās tika pārspēti visi rekordi pret Betis.

Neskatoties uz sliktajiem InterContinental Champions ārējo metienu rādītājiem, Burgoss pabeidza pārsvaru uz tablo, pateicoties pirmajai ceturtdaļai, kurā viņi izcēlās ar krāsu gan rezultativitātes, gan pretī dominējošā stāvoklī, Laba aizsardzība, lai neļautu Hapoelam šaut no perimetra (19-24, min.10).

READ  Latvija pret Kanādu: IIHF pasaules junioru hokeja bezmaksas tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgas un koledžu sporta spēles

Bet Izraēlas izlasei veiksmīgāka bija otrā ceturtdaļa, un, spriežot pēc “hat-trick”, tā jau no paša sākuma izlīdzināja spēli un pārsvaru pārņēma periodā, kurā bija. Šķiet, ka Burgosas komanda nav viena un tā pati komanda Nekā tas nebija iepriekšējās desmit minūtēs (29-29).

Sliktākās minūtes No pašreizējā varoņa Ar vislielākajiem Hapoela Holona (37-29) panākumiem Pret kuriem Benets tikai aizraujošā mača brīdī pretojās un guva punktus, lai kompensētu rezultātu līdz 39-35, ko viņi atnesa pārtraukumā.

Tie no Džoanas Peñarroya, kuri bija derējuši uz mazāku komandu, uzsita rezultātu tablo, Vispirms ar Kravicu no krāsas un pēc tam ar Benite un Renfroe, kuri abi velkēja automašīnu, lai palēninātu Izraēlas spēli (54-60).

Bijušais Blaugrana Alekss Renfrē guva 14 punktus

| Twitter

Pēdējā ceturtdaļā Burgosa vieglāk saskatīja apkakliViņš dominēja sacensībās ar 13 punktu pārsvaru, kas dusmoja izraēliešu treneri Stefanu Dadasu, kas viņam izmaksāja atlaišanu.

Pēc šiem protestiem mačs kļuva grūtāks no aizsardzības viedokļa, un Izraēlas izlases spēlētājs Makgī galu galā guva savainojumu, kamēr Herida San Pablo Burgosa mačā gulēja un pēdējos brīžos dominēja ritmā un kvalificējās Astotdaļfināla pusfināls, kur viņu gaidīs SIG Strasbourg, kas otrajā pusfinālā pārspēja Lenovo Tenerife.