Latvija pret Kanādu: IIHF pasaules junioru hokeja bezmaksas tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgas un koledžu sporta spēles

Kanāda, izcīnot pārliecinošu uzvaru savā pirmajā mačā 2024. gada IIHF pasaules junioru čempionātā, šodien izskatās nepārspēta pret Latviju. Šis turnīrs ir bijis paraugs Kanādai gadu gaitā ar 20 zelta medaļām, ieskaitot pēdējās divas un trīs no pēdējām četrām medaļām. Šogad A grupā līdzās Zviedrijai, Vācijai, Somijai un tās šodienas sāncensei Latvijai ir Kanāda. Četras labākās komandas iekļūs 2024. gada IIHF pasaules junioru čempionāta ceturtdaļfinālā, bet pēdējā vietā esošajai komandai draud izkrišana. Pirms šī mača komanda šobrīd izkrišanas zonā ir Latvija.

Kā šodien skatīties Latvijas un Kanādas 2024. gada IIHF pasaules junioru čempionātā:

Spēles datums: 2023. gada 27. decembris

spēles laiks: 13:30 ET

televīzija: NHL tīkls

Latvijas un Kanādas spēles tiešraide kanālā Fubo: Sāciet savu bezmaksas izmēģinājumu jau šodien!

Latvija savā pirmajā mačā pārspēja Zviedriju (6:0), katrā puslaikā ielaižot divus vārtus. Tagad viņiem ir jākāpj kalnā, lai izvairītos no beigšanas un izkrišanas ar pašreizējo vārtu starpību.

Kanādas uzvaru Kanāda sāka lēni, gūstot tikai vienus vārtus pirmajā periodā un tikai vienus vārtus pirmajās 33 spēles minūtēs. Vārtu gūšana sākās ar Neita Danielsona vārtus pirmajā periodā, bet otrajā periodā ar Danielsona rezultatīvu piespēli sekoja Ovens Allards.

Pēc tam pēdējā periodā Kanāda palielināja savu rezultātu, pateicoties Maklīna Selebrīni, Matjē Puasa un Maverika Lamūrī vārtiem, noslēdzot maču ar uzvaru pār Somiju ar 5:2. Vēl viens spēcīgs sniegums kā šis šodien būs pamats vēl vienam spēcīgam sasniegumam šī gada IIHF pasaules junioru čempionātā Kanādai.

Var tikt piemēroti reģionālie ierobežojumi.

READ  Latvija: Supernova 2024 iesniegti 108 darbi! - Eirovīzijas ziņas | mūzika