Rezultāts Kanāda pret Latviju, svarīgākie momenti: Šai Džildžeuss-Aleksandrs dominē, kanādieši uzvar un ieņem pirmo vietu grupā

Padariet to par perfektu 3:0 2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa basketbolā startu Kanādai, kas finišēja H grupas augšgalā ar dominējošu uzvaru ar 101:75 pār Latviju.

Tas atkal bija divu puslaiku stāsts, kad Kanāda pārņēma vadību pēc lēnā spēles sākuma, puslaikā atpaliekot par 12 punktiem. Nebija pārsteigums, ka Šai Džildžeuss-Aleksandrs izvirzījās vadībā, finišējot ar 27 punktiem pēc tam, kad pirmajā puslaikā guva tikai astoņus punktus.

Ja nokavējāt spēli tiešraidē, atkārtojumu varat skatīties oficiālajā FIBA straumēšanas pakalpojumā, Courtside 1891. Izmantojiet kodu TSN10WC, lai saņemtu 10 procentu atlaidi jebkuram abonementam, lai jebkurā laikā un vietā pēc pieprasījuma skatītos Kanādu Pasaules kausa izcīņā.

Tālāk skatiet jaunāko informāciju un svarīgākos notikumus par Kanādas iespaidīgo uzvaru pār Latviju.

Vairāk: Šajs Džildžeuss-Aleksandrs parāda, ka viņam ir instrumenti, lai vadītu Kanādu

Fināls: Kanāda 101, Latvija 75

11:17 — Viss beidzās Džakartā, kur Kanāda otrajā puslaikā ar 58:33 pārspēja Latviju, pirmo grupu spēles posmu noslēdzot ar 26 punktu uzvaru. Kanāda uzvarēja visos trijos H grupas mačos ar +111 punktu pārsvaru

Šajs Džaildžeuss-Aleksandrs guva 27 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, 10 no 17 metieniem no laukuma. 19 no 27 SGA gūtajiem punktiem tika gūti otrajā puslaikā.

RJ Barets guva 22 punktus, Kellija Oliņika pievienoja 15 punktus, bet Nikels Aleksandrs-Volkers guva 14 punktus.

Latvijas labā Andris Grazulis guva 16 punktus, bet bijušais otrās kārtas izvēlētais Rodions Kurucs pievienoja 14 punktus. “Thunder” uzbrucējs Dāvis Bertāns ierobežoja tikai deviņus punktus un no 3 punktu attāluma realizēja 1:7.

11:07 — Kanādas dziļums Latvijai šajā jautājumā izrādījās par daudz.

Nikeila Aleksandra-Volkera 3 izvirzīja Kanādu vadībā ar 18 punktiem. Iegūstot nākamo bumbu, Šajs Džildžeuss-Aleksandrs atspēlēja vidusdaļu, panākot Kanādas pārsvaru par 20.

Kanāda 86, Latvija 66. Līdz spēles beigām atlikušas nedaudz vairāk kā četras minūtes.

11:00 – Kanāda sāka izstāties.

Vēl viens karsts ceturtdaļas sākums palielināja “Canadiens” pārsvaru līdz 17 punktiem. Tas ir 11-4, lai atklātu ceturto maiņu.

Kanāda 78, Latvija 61. Līdz spēles beigām atlikušas 7:18 minūtes Latvijas taimauta.

READ  Sporta fragmenti - Shillong Times

Trešās ceturtdaļas beigas: Kanāda 67, Latvija 57

10:53 — Trešajā setā Kanāda ar 24:15 pārspēja Latviju, noslēdzošajā freimā panākot 10 punktu pārsvaru.

Šajs Džaildžeuss-Aleksandrs ir rezultatīvākais ar 24 punktiem 9 no 15 metienos, bet RJ Barets (12) un Kellija Oliņika (10) arī divciparu rādītājos. Papildus vārtu guvumam Džildžs Aleksandrs izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles.

Latvijas labā Rodions Kurucs priekšā guva 14 punktus, savukārt Artūrs Žagars pievienoja 11, taču uzbrukums kopš aizraujošā pirmā puslaika nedaudz palēninājās. Kredīts arī Kanādas aizstāvēšanai.

10:51 — Vēl viena spēle, vēl viena trešā ceturtdaļas bumba no Šaja Džildžeza-Aleksandra.

Ieejot puslaikā ar astoņiem punktiem, SGA spēlē pacēlās līdz 24 punktiem un trešā ceturtdaļa vēl nebija beigusies.

Kanāda 67, Latvija 57. Trešajā palika nepilna minūte.

10:44 — Latvija tik viegli nepazudīs. Atbildot uz Kanādas agrīno skrējienu, tas atkal kļuva par vienu bumbu.

Kanāda 55, Latvija 52. 3:44 palika trešajā vietā.

Kanāda centīsies izveidot distanci, taču, ņemot vērā veidu, kā Latvija šajā spēlē raidīja bumbu, tas var nebūt viegli.

10:34 — Kanādai vajadzēja atklāt otro puslaiku.

10:2 sprints no Canadiens, ko papildina Shai Gilgeous-Alexander pārejas dunk.

Kanāda 54, Latvija 44. Latvija termiņš.

Pirmais puslaiks: Kanāda 43, Latvija 42

10:17 — Pēc 12 punktu atpalicības pirmajā puslaikā Kanāda noslēdza puslaiku ar 20:7, pārņemot vadību.

RJ Barets pārejas posmā ieguva layup, lai dotos pie skaņas signāla, lai Kanādai būtu pirmā vadība kopš spēles sākuma. Barets spēlē līdz septiņiem punktiem.

Kellija Oļiņika ir Kanādas vadībā ar 10 punktiem 3 no 7 metienos, savukārt Šai Džildžeusai Aleksandrai ir astoņi punkti, realizējot metienus no 2 no 6. Kā komanda Kanāda šauj 14 no 37 no lauka un 6 no 20 no dziļuma.

Latvijai, kas met 15 no 34 no laukuma un 7 no 18 no 3 punktu distances, vadībā ar 11 punktiem ir Artūra Žagara rēķinā. Žagars bija sarkans, raidot 4 no 5 no lauka, tai skaitā 2 no 3 no aiz loka.

Mūsu rokās ir laba ideja.

10:13 — Un šeit nāk Kanāda.

Pēc pirmā puslaika atpalicības Nikeils Aleksandrs-Volkers pabeidza ar vieniem vārtiem, samazinot deficītu līdz trīs punktiem, taču soda metienu realizēt neizdevās.

Latvija 38, Kanāda 35. 1:30 palicis līdz puslaikam.

10:04 — Latvija turpina reaģēt.

Vēl viens 3 no Nikeila Aleksandra-Volkera atguva vienu, bet pēc bumbas piespēles Artūrs Žagars realizēja un-viens pēc Dilona Brūksa savienojuma.

READ  Yee pievienojas Manila ChooksTM savā 3x3 FIBA ​​slīpumā

Brūkss ar savu trešo pārkāpumu spēlē ar galvu uz rezervistu soliņa.

Latvija 35, Kanāda 23. Līdz pirmā puslaika beigām bija atlikušas nepilnas piecas minūtes.

10:01 — Otrajā freimā dažas minūtes joprojām kontrolēja Latvija. Nikeila Aleksandra-Volkera 3 rada vēl vienu divciparu deficītu, taču Kanādai vēl ir jāstrādā.

Latvija 27, Kanāda 20. 6:30 palicis līdz ceturksnim.

Pirmā ceturkšņa beigas: Latvija 23, Kanāda 13

9:52 — Pēc viena punkta Latvija ir vadībā ar 10 punktu pārsvaru.

Kanāda no laukuma atvairīja ledus aukstu 4 no 18 (22,2 procenti), bet Latvija pabeidza 8. sitienu no 17 (47,1 procenti). Rezultatīvākais ar sešiem punktiem ir latvietis Arturuss Kurucs, bet Kanādas izlases vadībā ar četriem punktiem ir Dilons Brūkss.

Šajs Džildžeuss-Aleksandrs guva tikai divus punktus agrā metienos 1 no 5.

9:48 — Latvija turpina karsto startu un šobrīd ir izveidojusi divciparu pārsvaru.

Latvija 23, Kanāda 13. 1:12 palika pirmajā ceturtdaļā pēc Kellijas Olinikas pāri soda metienu sadalīšanas.

Latvija ceturksnī met 50,0 procentus no spēles.

9:41 — Kanāda pirmās ceturtdaļas vidū atpaliek par trīs punktu pārsvaru, taču, pateicoties agresīvajai spēlei, tā jau ir pieļāvusi četrus pārkāpumus un būs bonusā atlikušajā freima daļā.

Latvija 14, Kanāda 11. Līdz ceturtdaļai atlikušas piecas minūtes.

9:33 — Karsts starts no Latvijas puses, kas pēc pirmajiem trīs metieniem izvirzījās agrā četru punktu vadībā.

Latvija 9, Kanāda 5. Saniknotais Žordi Fernandess izsauc taimautu, kad pirmajā spēlē bija atlicis 8:12.

Pirms mača

9:30 – Tāda pati starta vienība Kanādai: Šajs Džaildžeuss-Aleksandrs, RJ Barets, Dilons Brūkss, Kellija Oliņika un Dvaits Pauels.

Pret Latviju startē Artūrs Kurucs, Artūrs Žagars, Rolands Šmits, Andris Grazulis un Rodions Kurucs.

9:25 — Valsts himna ir atskaņota, un šīs grupas gatavojas runāt.

Paziņojums ir nedaudz vairāk nekā piecu minūšu attālumā.

9:10 — Atkal, bez Luguentz Dort Kanādai. Viņš ir “piesardzības skrāpējums” pēc pārspēta atklāšanas mačā.

9:00 – 30 minūtes līdz ziņojums ieradās Džakartā un Latvijā pēc tam, kad viņi tika pakļauti spēcīgam triecienam.

Paceles cīpslas savainojuma dēļ uz atlikušo turnīra daļu izslēgts Dairis Bertāns. Divās spēlēs Bertāns vidēji guva 14,0 punktus un atdeva 2,0 rezultatīvas piespēles, vienlaikus notriekjot astoņus no 11 3 punktu mēģinājumiem.

READ  Ar ceturto numuru izliktā Diāna Marcinkēviča finālā tiksies ar neizsēto Mojoku Ušidžimu

Cik pulkstenis ir starp Kanādu un Latviju?

• datums: Otrdiena, 29. augusts
  • laiks: 9:30 ET | 6:30 PT

Kanāda pret Latviju sāksies otrdien, 29. augustā, ap pulksten 9:30 pēc ET. Spēle notiks Džakartā, Indonēzijā.

Kādā kanālā tiek translēts Kanādas-Latvijas mačs?

• TV kanāls: Sportsnet
  • Tiešraide: Sportsnet Tagad | Courtside 1891

Maču Kanāda pret Latviju pārraidīs Sportsnet Kanādā. Skatītāji var arī straumēt spēli, izmantojot Sportsnet NOW, vai skatīties atkārtojumu Courtside 1891.

Courtside 1891 piedāvā divus abonementus. Courtside 1891 Plus Tas ir bezmaksas un sniedz jums piekļuvi “paplašinātajām funkcijām un atlasītai jūsu iecienītāko komandu un sacensību plūsmai”. Courtside 1891 Max Tas ir maksas abonements, kas ļauj skatīties “tiešraides spēļu straumes un pilnus spēļu atkārtojumus”.

Ja vēlaties tikai skatīties 2023. gada FIBA Pasaules kausu basketbolā, varat iegādāties biļeti visam turnīram par 9,99 $. Ikgadējā caurlaide, kas ietver 2023. gada FIBA pasaules kausu basketbolā un citas starptautiskas sacensības, maksā 44,99 $. Izmantojiet kodu TSN10WC Lai saņemtu 10 procentu atlaidi.

Uz noteiktiem reģioniem var attiekties ģeogrāfiski ierobežojumi. Klikšķis šeit Lai redzētu, kuras spēles ir pieejamas jūsu reģionā.

Kanādas komandas grafiks 2023. gada FIBA Pasaules kausam basketbolā

Kanādas komanda ir 2023. gada FIBA basketbola Pasaules kausa izcīņas H grupā. Pēc tikšanās ar Franciju un Libānu kanādieši noslēgs atklāšanas grupu posmu pret Latviju.

datums Atlaide Laiks (austrumu laiks) rezultāts
25. augusts Pret Franciju 9:30 Th, 95-65
27. augusts Pret Libānu 5:45 Th, 128-73
29. augusts Pret Latviju 9:30 Th, 101-75

Kad notiks 2023. gada FIBA basketbola Pasaules kauss?

• Datumi: 25. augusts – septembris. 10
  • Atrašanās vietas: Indonēzija, Japāna un Filipīnas

2023. gada FIBA ​​Pasaules kauss basketbolā sāksies piektdien, 25. augustā. Grupu turnīrs tiks aizvadīts Indonēzijā, Japānā un Filipīnās.

Čempionāta spēle tiks aizvadīta svētdien, 10. septembrī.