Pirms Pasaules kausa USMNT nespēja pārsteigt Saūda Arābiju

Pēdējais Pasaules kausa ģenerālmēģinājums ASV futbola izlasei otrdien notika gandrīz tukšā stadionā pret neparastu pretinieku.

Izrāde bija tikpat klusa kā norises vieta.

Neizšķirts 0:0 ar Saūda Arābiju Mursijā, Spānijā, bija labāks par piektdienas sagrāvi ar 2:0 pret Japānu, kas ir briesmīga parādība Vācijā, kas radījis bažas par komandas virzību, un trenera Grega Berhaltera plāni ir pārāk tuvu četrkāršam sporta notikumam. . Katara.

Taču tas joprojām bija tālu no kvalitātes, kas amerikāņiem būtu jāsavāc, lai viņiem būtu cerības iekļūt izslēgšanas turnīrā.

“Tā vietā, lai izietu un tiešām darbotos kā komanda, kuru mēs pazīstam, mums pietrūka mazliet pārliecības,” sacīja Berhalters. “Tas sāp [the] sniegums.”

Mazāk nekā astoņas nedēļas pirms B grupas atklāšanas spēles pret Velsu jaunā ASV izlase bija stabila aizsardzībā, taču kārtējo reizi nespēlēja ar tādu personību un dinamismu, kas bieži bija redzams Berhaltera četrus gadus ilgajā atjaunošanas procesā.

No aprīļa: ir ieplānota Pasaules kausa izloze. Lūk, ko tas nozīmē USMNT.

Pēc vienas augstvērtīgas vārtu gūšanas iespējas pret Japānu amerikāņi labāk kontrolēja bumbu, taču nesaskārās ar daudziem draudiem.

Un zvaigžņotais uzbrucējs Kristians Pulišičs spēlēja pēc 75 minūtēm, kad Japānas maču izlaida neliela savainojuma dēļ, bet smagi savainotais malējais pussargs Džo Reina 30. minūtē piesardzības nolūkos devās prom ar muskuļu sastiepumu.

Berhalters savu 26 spēlētāju sarakstu paziņos 9. novembrī, lai gan divu maču laikā neviens nav atstājis iespaidu, izņemot vārtsargu Metu Tērneru. Viņš plāno turpināt apsvērt aptuveni duci spēlētāju, kuri netika uzaicināti – vai nebija pieejami savainojuma dēļ – šai Eiropas sanāksmei.

“Šajā nometnē nav daudz spēlētāju, kuri ir snieguši savu normālo līmeni,” par deviņu dienu sanāksmi sacīja Berhalters, kas bija pēdējais, pirms pilna komanda sāka trenēties Katarā 14. novembrī, nedēļu pirms atklāšanas spēles.

READ  Stīvens Dubuā Kanādas izlasei šorttreka sudrabu savāc Pasaules kausa izcīņas atklāšanas mačā Monreālā

Viņš piebilda: “Mūsu uzdevums ir padarīt viņus par sevi pārliecinātus [so] Viņi var darboties līdz normālam līmenim.

Uzbrukums joprojām ir nesakārtots, un ASV trešo reizi piecās spēlēs izgājušas bez vārtiem. Pulišiča klātbūtne uzlaboja komandas varēšanu, taču ķīmija un pārliecība bija zema.

“Kad spēlētāji spēlē ar pārliecību, mēs esam ļoti bīstama komanda un ļoti dinamiska komanda,” sacīja Berhalters. “Un šodien laukumā redzēju dažas domas. Mēs vēlamies no tā atbrīvoties, un mēs vēlamies, lai viņi vienkārši spēlētu, spēlētu ar tādu agresiju un ar šo spēku un ātrumu, ko mēs zinām, ka viņi var.”

Berhalters pēc sakāves pret Japānu Diseldorfā veica četras izmaiņas sastāvā, ieskaitot Pulišiču kreisajā malā.

Pārsteidzošā kārtā Vokera Cimmermana un Ārona Longa centrālās aizsardzības partnerības palika nemainīgas, lai gan abi pieļāva kļūdas Japānas mačā. Tā bija skaidra zīme, ka Berhalters iecerējis viņus startēt Pasaules kausa izcīņas atklāšanas mačā.

Tas pats attiecas uz Tērneru, kurš otro spēli pēc kārtas spēlēja 90 minūtes. Šķiet, ka viņam ir nepārprotamas priekšrocības pār Ītanu Horvatu, Šonu Džonsonu un Zaku Stīvenu, bijušo aizsargu Nr.1, kurš izlaida šo nometni ar ceļgala slimību.

Saūda Arābija, gatavojoties Pasaules kausam otro reizi pēc kārtas un sesto kopš pirmās dalības turnīrā 1994. gadā, spēlēja bez vairākām atslēgas figūrām. Green Falcons sastāvā spēlēja tikai savas vietējās līgas spēlētāji, un arī piektdien viņi neko daudz neparādīja, jo Mursijā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Ekvadoru.

Amerikāņi otrdienas pirmajā pusē uzrādīja uzlabojumus, taču izrāde nebija lieliska. Tailera Adamsa 28 jardu taimeris 24. minūtē trāpīja šaurā diapazonā no kreisā vārtu staba.

30. minūtē Rina aizgāja. 19 gadus vecais futbolists aizvadīja pirmos 45 mačus pret Japānu un paredzēja, ka viņš atkal atgriezīsies pirmajā puslaikā. Viņa priekšlaicīga pamešana bija satraucoša, ņemot vērā virkni ievainojumu, kas ir ierobežojuši viņa pieejamību pēdējo 13 mēnešu laikā.

READ  Štutgarte | PRIEKŠSKATS - WTA 500 atklāj Eiropas māla seguma sezonu

Amerikāņiem paveicās nekavēties 33. minūtē, kad Saūda Arābijas salauza ASV aizsardzību un bija tuvu vadībā. Reiņa maiņas spēlētājs Pols Areola izvairīja bumbu no briesmām.

Labā aizsarga Džo Skallija un uzbrucēja Hesusa Fereiras papildinājumi nekavējoties iedarbojās, un šķita, ka ASV ir atradušas vajadzīgo dzirksteli. Pieauga enerģijas līmenis un spēles ātrums.

Taču ažiotāža drīz vien norima – un tā pēc divām neapmierinātām draudzības spēlēm Pasaules kausa optimisms mazinājās.

Lūk, kas vēl jums jāzina par loteriju:

Labās malas aizsargs Redžijs Kanons, otrreizējais spēlētājs otrajā puslaikā pret Japānu, nebija formastērpā ar augšstilba savainojumu, kas viņam neļaus spēlēt dažas nedēļas, un šis grafiks apdraudēja viņa cerības uz Pasaules kausu ieņemt dziļu pozīciju.

Viņš ir astotais spēlētājs, kurš guvis savainojumu. Stīvens, kreisās malas aizsargs Entonijs Robinsons, pussargs Kristians Roldans un malējais uzbrucējs Tims Vē nebija pieejami nometnes atlasei, savukārt centra aizsargi Kriss Ričardss, Kamerons Kārters Vikers un pussargs Junss Musa tika saskrāpēti tieši pirms nometnes atklāšanas.

ASV triumfēja savās pēdējās trīs iepriekšējās Pasaules kausa kvalifikācijās, 2006. gadā Konektikutas štatā Īsthārtfordā uzveicot Latviju; Austrālijā Roodepoort, Dienvidāfrikā, 2010. gadā; un Nigērijā Džeksonvilā, Floridā, 2014. gadā.

Visas šīs spēles tika aizvadītas divu nedēļu laikā pēc Pasaules kausa atklāšanas. Tā kā logs joprojām bija šaurs pēc tam, kad spēlētāji šogad tika atlaisti no klubiem un ASV piedzīvoja savu otro dienu Katarā, nebija izredžu spēlēt tuvu turnīra atklāšanai.

Spēlētāji atgriezīsies savos klubos šonedēļ un atsāks spēlēt līgā šajā nedēļas nogalē. MLS spēlētājiem 9. oktobrī tuvojas regulārās sezonas noslēgums. Kvalifikācijas spēles sāksies 15. oktobrī, bet kulminācija ir MLS kausa izcīņa 5. novembrī.

READ  WTA tūre: Top Seed Roll Dubaijā

Berhalters plāno nākammēnes rīkot vietējo treniņnometni spēlētājiem no MLS komandām, kuras nespēja kvalificēties izslēgšanas spēlēm vai tika izlaistas priekšlaicīgi.

Spēlētājus, kas dzīvo Eiropā, viņu klubi neatbrīvos Pasaules kausa pienākumu pildīšanai tikai pēc līgas spēlēm no 12. līdz 13. novembrim.