Stīvens Dubuā Kanādas izlasei šorttreka sudrabu savāc Pasaules kausa izcīņas atklāšanas mačā Monreālā

Stīvens Dibuā, kurš februārī Pekinas olimpiskajās spēlēs izcīnīja sudrabu Kanādas 1500 metru ātrslidošanas sacensībās, tādu pašu rezultātu sasniedza sestdien Monreālā Pasaules kausa izcīņas šorttrekā sezonas atklāšanas posmā.

Dibuā, kurš bija iekļuvis pusceļā līdz A finālam, finišu Morisa Ričarda arēnā sasniedza 2 minūtēs 14,312 sekundes aiz Dienvidkorejas Parka Ji-vona un 1-1000 sekundes pār viņa komandas biedru Honkonu Kjunhvanu. fotogrāfija.

Monreālas spēlētājs Paskāls Dions krita un finišēja pēdējais starp sešiem finišētajiem ar laiku 2: 54.242.

Pirms divām nedēļām Kvebekas štata Dubuā no Terbonnas Kanādas čempionātā Kvebekas pilsētā trešo gadu pēc kārtas izcīnīja valsts čempionu titulu vīriešiem.

“Viņam ir liels potenciāls,” laikrakstam “La Presse” Monreālā sacīja Dibuā bijušais stafetes komandas biedrs Čārlzs Hemlins. “Viņam ir izcilas atlētiskas un skeitborda īpašības, kādas man pašam nekad mūžā nav bijušas. Ja šīs īpašības apvienojat ar zināmu pārliecību, aizmirstiet par to, pārējai pasaulei tas nešķitīs smieklīgi!”

“Kad pārliecība paceļas un viņš bezbailīgi to sasniedz, to būs grūti pārvarēt.”

Skatīties | Dubuā iegūst sudrabu 1500 m finiša fotoattēlā:

Stīvens Dubuā izcīna sudrabu 1500 m Pasaules kausa izcīņā

Terebona, Kve. Viņa tautietis Stīvens Dibuā finišēja ar 2:14,312, par maz sudraba 1500 m finālā vīriešiem ISU Pasaules kausa šorttrekā Monreālā.

Pekinas ziemas spēļu trīskāršo medaļu ieguvējs Dubuā Ķīnā soda sitienu sērijā izcīnīja sudrabu, stafetes zeltu 5000 un bronzu 500 skrējienā.

28 gadus vecais Dibuā slidot sācis 11 vai 12 gadu vecumā, ātrslidošanu izvēloties hokejam, jo ​​viņa vecākiem nepatika hokeja laukumos valdošā atmosfēra.

Viņš bija 2018. gada olimpiskās komandas aizstājējs Phjončhanā, Dienvidkorejā, 2019. gada pasaules čempionātā bija ceturtais 1500 skrējienā un nākamajā gadā izcīnīja sudrabu, izcīnot trīs medaļas četru kontinentu čempionātā Monreālā.

READ  Vinoda Kumara uzvara tika apturēta, protestējot pret invaliditātes novērtējumu

Kanāda izcīna bronzu jauktajā stafetē

Citviet sestdien Kanāda izcīnīja bronzas medaļu 2000 m jauktajā stafetē, finišējot aiz Beļģijas komandas ar laiku 2:41:066. Uz zeltu pretendēja Dienvidkoreja.

Kanādu pārstāvēja Rikijs Djūks un Kortnija Sarault no Monktonas, Kortnija Sāra un Metjū Peletjē no Laval, Kjū un Fēlikss Rasels no Sherbrooke, Kjū.

Skatīties | Kanāda slido bronzas jauktajā stafetē:

Kanāda Pasaules kausa izcīņā 2000 m īsajā stafetē izcīnīja bronzu

Neskatoties uz izkrišanu no finiša līnijas, kanādieši guva vārtus 2:41,066 minūtē, izcīnot bronzas medaļu 2000 m jauktās stafetes finālā ISU Pasaules kausa izcīņas šorttrekā Monreālā.

1000 konkurencē vīriešiem ceturtais finišēja Džordans Pjērs Žils no Šerbrukas (1:24,532). Ar laiku 1:23,959 uzvarēja latvietis Roberts Kreuzbergs.

Klaudija Gagnona finišēja septītā (2:32,519) no septiņām 1500 dāmām, kuru uzvarēja Nīderlandes pārstāve Sjūzena Šoltinga (2:31,052).

Sieviešu 1000 klasē trīskārtējā Kanādas čempione Kima Putine savā kvalifikācijā ieņēma ceturto vietu un iekļuva otrās divīzijas finālā. Finālā parādījās Duaks, kurš krita un nevienu reizi vārtus neguva.

Pasākums turpinās tiešraidē vietnē CBCSports.ca svētdienās plkst. 13:30 ET.

Nākamā pietura Pasaules kausa izcīņas īssavienojumā ir Soltleiksitija 4. novembrī, kam sekos Almati, Kazahstāna (9.-11. decembris, 16.-18. decembris).

Lai iegūtu plašāku informāciju par šorttraku, skatieties CBC Sports piedāvā, mūsu iknedēļas programma, kurā izcelti labākie sportisti no Kanādas un visas pasaules. Pārraidīt šovu svētdienās plkst. 16:00 ET