Pēdējās olimpiskās spēles: Latvija iegūst vīriešu zeltu 3-3 | Globālisms

Fidži uzvarēja Jaunzēlandi ar 27:12, lai aizstāvētu izcīnīto titulu, kad regbija septiņnieki debitēja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs 2016. gadā.

Rio zelta medaļa bija Fidži pirmā olimpiskā medaļa. Pašlaik Klusā okeāna salās ir divi.

Džerijs Toai komandai pievienojās pirms pieciem gadiem un vadīja Fidži titulu aizstāvēšanu Tokijā un bija nepārspēts olimpiskajās spēlēs.

Sudraba medaļa Jaunzēlandei bija milzīgs solis uz priekšu. Jaunzēlande 2016. gadā izlaida goda pjedestālu, jo ceturtdaļfinālā zaudēja Fidži pēc tam, kad atklāšanas kārtā Japānā radīja neskaidrības.

Visas medaļas tika nosūtītas dienvidu puslodē, un 2016. gada fināliste Argentīna ar bronzas medaļu uzvarēja Lielbritāniju ar 17:12.

Dienvidāfrika, kas izcīnīja bronzu Rio, kvalifikācijā piektajā vietā pārspēja Amerikas Savienotās Valstis ar 28-7.

Tenisista Novaka Džokoviča zelta solījums ir dzīvs un vesels.

Serbijas labākie spēlētāji ar rezultātu 6-3 6-1 sagrāva spāni Alehandro Davidoviču Fokinu, lai iekļūtu Tokijas olimpisko spēļu ceturtdaļfinālā.

Džokovičs ir uz robežas, lai kļūtu par pirmo vīrieti, kurš sasniedzis zelta slamu, tajā pašā kalendārajā gadā uzvarot visos četros “Grand Slam” turnīros un olimpisko zelta medaļu.

avota saite Pēdējās olimpiskās spēles: Latvija iegūst vīriešu zeltu 3-3 | Globālisms

READ  Latvijas Saeima konceptuāli atbalsta vilcināšanās procesu, lai izbeigtu jūras ostu pārvaldi