Pasaules kausa pusfinālā ASV pret Vāciju

Pēc masveida uzvaras ceturtdaļfinālā pār Itāliju, ASV tagad centīsies ātri izsist sitienu ar nokautu pret Vāciju, abām komandām FIBA 2023. gada Pasaules kausa pusfināla mačā šovakar arēnā Mall of Asia.

ASV komandas galvenais treneris Stīvs Kers zina, ka finālčetrinieka neizšķirts pulksten 20:40 pret Vāciju nav viegla spēle.

Cilvēku iecienītais Ostins Rīvss no ASV komandas otrdien, 2023. gada 5. septembrī, Pasay pilsētā, Mall of Asia arēnā, piespēlē itālietim Marko Spiso.

Četrkārtējā NBA čempiona treneris teica, ka viena lieta, ko viņš atkal un atkal atkārtoja saviem spēlētājiem, bija FIBA ​​turnīros aizvadīto spēļu cieņa.

“Mēs ļoti cienām FIBA ​​basketbolu,” sacīja Kers. “Viena no lietām, kas mums kā ASV basketbola treneriem ir jādara, ir mācīt mūsu puišiem, ka FIBA ​​ir atšķirīga spēle nekā NBA.”

“Tātad biznesā pirmā lieta ir ievērot šīs atšķirības, iemācīt dažādus noteikumus un ļaut spēlētājiem zināt, cik labas ir šīs komandas.”

Saņemiet jaunākās ziņas

Nosūtiet to savā iesūtnē

Reģistrējieties Manila Times biļeteniem

Reģistrējoties ar e-pasta adresi, es apliecinu, ka esmu izlasījis pakalpojumu sniegšanas noteikumus un privātuma politiku un piekrītu tiem.

Talantu ziņā ASV komandai ir nepieciešamais dziļums un sportiskā meistarība, lai uzvarētu jebkuru pretinieku turnīrā.

Bet pat tas neko negarantētu, sacīja Kīrs.

“Šeit ir daudz lielisku komandu, tāpēc mēs to respektējam. Mums patīk tas, ka spēle ir kļuvusi globāla. Serbijā, bijušajā Dienvidslāvijā, Horvātijā, Melnkalnē un visā reģionā bija lielisks basketbols. Tur bija lielisks basketbols. uz kādu laiku,” viņš piebilda. Tas ir ļoti garš, mēs to respektējam un zinām, ka ir ļoti grūti pārspēt šīs komandas.”

Amerikānietes iekļuva pusfinālā pēc tam, kad ceturtdaļfinālā ar 100:63 uzvarēja itāļus.

READ  Eiropas Centrālā banka Martins Kazaks: Jūnijā ir iespējams lēmums palēnināt obligāciju pirkšanu

Tikmēr Vācija iekļuva pusfinālā, uzvarot līdzjutēju favorīti Latviju ar rezultātu 81:79.

Vācietis Johanness Tīmans, kurš finišēja pret Latviju ar 10 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, uzskata, ka ASV komanda var uzvarēt.

Patiešām, Vācija, kuru vadīs NBA veterāns aizsargs Deniss Šrēders, cerēs smelties iedvesmu no Lietuvas, kas nedēļas nogalē ar 110:106 pārspēja ASV komandu.

“ASV komanda ir grūti uzvarama, bet Lietuva ir parādījusi spēcīgu garu [to win]. Es domāju, ka viņi ir pārspējami. “Šī noteikti būs smaga spēle, bet mēs būsim gatavi,” sacīja 6 pēdas garais uzbrucējs.

Pusfināla cīņa ir otrā reize nepilna mēneša laikā, kad tiekas ASV un Vācija.

Abas komandas 21. augustā sadūrās izstādes mačā, kā rezultātā amerikāņi Abū Dabī pacēlās no 16 punktiem otrajā puslaikā, savaldot vāciešus.

Paredzams, ka Entonijs Edvardss, kurš šajā izstādes spēlē guva 34 punktus, pēc tam, kad 2019. gadā nespēja izcīnīt medaļu, būs amerikāņu priekšgalā, kurš tiecas pēc vismaz zelta medaļas šī gada Pasaules kausa izcīņā.