Pasaules junioru čempionāta pusfinālā iekļuva ASV, kas ar 7:2 uzvarēja Latviju

Hokejs

Gabijs Pero guva divus vārtus, bet vēl pieci spēlētāji guva vārtus, ASV otrdien ar 7:2 pārspēja Latviju, iekļūstot Gēteborgā (Zviedrijā) notiekošā IIHF pasaules junioru čempionāta pusfinālā.

Perro, Ņujorkas “Rangers” 2023. gada pirmās kārtas izvēle, arī izdarīja rezultatīvu piespēli dominējošās spēles ietvaros. Viņa komandas biedri, 18 gadus vecais Vils Smits, Sanhosē komandas 4. numurs, un Raiens Lenards, Vašingtonas komandas 8. numurs, kopā guva trīs punktus.

Nākamajā cīņā ASV ceturtdien tiksies ar Somiju, spēlējot par zelta medaļu.

Amerikāņi uzvarēja pēc tam, kad favorīte Kanāda satriecošā veidā izstājās no turnīra, ceturtdaļfinālā ar 3:2 zaudējot čehiem. Sentluisas “Blues” spēlētājs Džeikobs Stunkels guva vārtus, kad bija atlikušas 11,7 sekundes.

Basketbols

NBA: Čikāgas “Bulls” aizsargs Zaks LaVīns varētu atgriezties ierindā jau piektdienas spēlē pret Šarloti, ja nebūs neveiksmju atlabšanā pēc labās pēdas savainojuma.

LaVīns nav spēlējis kopš 28. novembra un šonedēļ pārbauda savas pēdas rehabilitācijā ar G līgas komandu Windy City Bulls. Divkārtējā Visu zvaigžņu spēlētāja LaVīna šīs sezonas kontā ir 21 punkts 18 spēlēs. Bulls piedalījās otrdienas spēlē Filadelfijā ar 10:5 šosezon bez LaVine, un kopumā bija tikai 15:19.

“Bulls” treneris Billijs Donovans sacīja, ka viņu uzmundrināja LaVīna veselības ziņojumi pēc divu dienu treniņiem Vēju pilsētā. Šonedēļ LaVīnam bija paredzēts vēl vismaz vienu reizi trenēties ar G līgas komandu.

futbols

Birmingema: Angļu zvaigzne Veins Rūnijs pēc 15 spēlēm tika atlaists no trenera Birmingemas FC, kas spēlē otrajā līgā.

Rūnijs ir guvis tikai divas uzvaras kopš viņa pretrunīgi vērtētās iecelšanas amatā pagājušā gada oktobrī. Birmingemā, kad viņi sāka, čempionātā bija sestā, un ir noslīdējusi uz 20. vietu.

READ  Turcija aizraujošā Euro 2024 kvalifikācijas spēlē pārspēja 10 spēlētāju Latviju ar 5 vārtu pārsvaru

Amerikāņu uzņēmējam Tomam Vāgneram piederošā kompānija klubu pārņēma pagājušajā vasarā un atbrīvojās no slavenā trenera Džona Eistesa, kurš uzņēmās vadību uz 15 mēnešiem un noveda klubu prom no izkrišanas.

Jurisprudence: Spāniete, kuru uz lūpām noskūpstīja futbola boss Pasaules kausa izcīņas sievietēm finālā, stājies Madrides tiesā, lai sniegtu liecības seksuālas vardarbības lietā pret bijušo amatpersonu.

Genija Hermoso bija Madrides stadionā, lai sniegtu savu versiju par Luisa Rubiala skūpstu pēc tam, kad Spānija augustā finālā Sidnejā uzvarēja Angliju.
“Viss gāja labi,” pēc tam žurnālistiem sacīja Hermoso. Viņš piebilda: “Tiesas process turpināsies, un es pateicos jums par atbalstu, ko daudzi no jums man ir snieguši.”

Šis incidents izraisīja dusmas futbola pasaulē un izraisīja vienu no sliktākajām krīzēm Spānijas sporta vēsturē. Tas arī noveda pie Pasaules kausa ieguvēju nacionālās izlases spēlētāju boikota un Rubialesa atkāpšanās no amata, neskatoties uz to, ka viņš noliedza jebkādu pārkāpumu un apgalvoja, ka skūpsts bija vienprātīgs.

Paredzams, ka Hermoso tiesā atkārtos savus apgalvojumus, ka skūpsts bija nevēlams, un Rubiales un viņa darbinieki mēģināja izdarīt spiedienu uz viņu un viņas ģimeni, lai mazinātu šo incidentu, kas sabojāja Spānijas pirmo Pasaules kausa titulu sievietēm.

Liecības tika sniegtas aiz slēgtām durvīm, un tiesa neatklāja sīkāku informāciju par viņas izteikumiem.

Teniss

Vienotais kauss: Novaks Džokovičs guva plaukstas savainojumu, ievedot Serbiju Fed Cup jaukto komandu ceturtdaļfinālā pret mājiniekiem Austrāliju Pērtā.

Pasaules ranga līderis treniņa laikā cieta no labās plaukstas locītavas un saņēma intensīvu fizioterapeita ārstēšanu.

Džokovičam tika piešķirta atļauja spēlēt vienspēļu spēli pret Jiri Lehicu vēlāk šajā dienā, jo tas notika, ņemot vērā, ka Vimbldonas čempione Marketa Vondrousova ar 6:1, 3:6, 6:3 pārspēja Olgu Daniloviču, sagādājot Čehijai 1:0. svins.

READ  Flames uzbrucējs Toffoli tika iecelts par Kanādas izlases kapteini Pasaules čempionātā

Šķita, ka Džokovičs ir ceļā uz vieglu uzvaru pār Lihicu, atrodoties vadībā ar setu un 3:1. Taču, pieaugot plaukstas locītavu problēmām, Džokovičs sāka pieļaut nepiespiestas kļūdas. Viņš paņēma medicīnisko pārtraukumu pēc tam, kad 2. setā zaudēja taibreiku, bet trešajā setā izcēlās ar dubultbreiku, uzvarot ar 6-1, 6-7 (3), 6-1.

Brisbenas Starptautiskā: Rafaels Nadals nav uzrādījis nekādas rūsas pazīmes kopš tūres pārtraukuma, jo Brisbenā, Austrālijā, revanšā uzvarēja bijušo trešo numuru Dominiku Tīmu ar 7:5, 6:1.

22 kārtējais galvenais čempions elites līmenī nav aizvadījis nevienu spēli kopš viņa otrās kārtas izstāšanās Austrālijas atklātajā čempionātā pagājušā gada janvārī.

Nadals (37 gadi) pirmajā setā pieļāva tikai sešas nepiespiestās kļūdas un izniekoja tikai trīs punktus pie savas serves. Viņš uzvarēja astoņos no saviem pēdējiem deviņiem mačiem, izcīnot uzvaru 89 minūtēs.

Izmantojiet tālāk esošo veidlapu, lai atiestatītu savu paroli. Kad iesniegsit sava konta e-pastu, mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu ar atiestatīšanas kodu.

“Piem

MEITEŅU BASKETBOLS: ceturtajā ceturtdaļā atlēkušo bumbu Gorhema pārspēj Torntonas akadēmiju, 38:34