Turcija aizraujošā Euro 2024 kvalifikācijas spēlē pārspēja 10 spēlētāju Latviju ar 5 vārtu pārsvaru

Stambula

Turcija piektdien Eiro 2024 kvalifikācijas turnīrā D grupā izbraukumā ar 3:2 izbaudīja uzvaru pār Latviju, kurā spēlē desmit spēlētāji.

Turcija guva pirmos vārtus, kad 23. minūtē Rīgas “Skonto” stadionā Abdolkarims Bardakci ar galvu raidīja bumbu ar galvu, viņam asistēja Merihs Demirāls.

39. minūtē pēc pārkāpuma pret aizsargu Robertu Savaļniku Ferdi Kadioglu tuvmetienu noraidīja video tiesneša palīgs (VAR).

Latvija 51. minūtē panāca izlīdzinājumu ar Edouard Emsis sitienu ar galvu, viņam asistēja Vladislavs Gutkovskis.

Turcija atkal izvirzījās vadībā, kad 61. minūtē Cengiz Ender trāpīja no tuvas distances, viņam asistēja Orkuns Gökču.

Gutkovskis 72. minūtē guva bumbu Latvijas labā, taču video tiesneša asistents atzina viņa vārtus par ofensīvu.

Un Latvijas izlases skaits saruka līdz 10 vīriem pēc tam, kad Emsis saņēma otro dzelteno kartīti un tika noraidīts 83. minūtē.

Kristers Tupers spēles pārtraukumā soda laukumā panāca izlīdzinājumu (90 + 4).

Tomēr pēc minūtes uzvaras vārtus guva Irfans Kans Kahveci un mačs noslēdzās Turcijas labā.

Citur D apakšgrupā Velsa savā laukumā Kārdifas pilsētā piedzīvoja sagrāvi ar 4:2 pret Armēniju.

Turcija kopvērtējumā ar sešiem punktiem ieņem pirmo vietu, bet pa četriem punktiem seko Horvātija un Velsa.