Pasaules jaunatnes boksa čempionāts: Indijas temps samazinās, iekļūstot ceturtdaļfinālā

Rhythm India demonstrēja jaudīgu sniegumu, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā vīriešiem virs 92 kg, savukārt jaunais Āzijas čempions Vanšajs un trīs citi Indijas bokseri 2022. gada Pasaules boksa čempionāta trešajā dienā La pilsētā iekļuva astotdaļfinālā. Nucia, Spānija. Mača temps iesākās spēcīgi pret Latvijas Mix Bērziņu. Viņa nerimstošais uzbrukums no vārda aiziešanas neatstāja vietu pretiniekam, lai atgūtos, jo tiesneši iejaucās tikai pēc dažām minūtēm pirmajā kārtā, pirms indieši tika pasludināti par astotdaļfināla spēles uzvarētāju, tiesnesim apturot sacensības.

Tas notika pēc tam, kad Jadumani Singhs Mandingbams (51 kg) un Bharats Džons (92 kg) uzsāka Indijas dienas cīņu, dominējot uzvarām vīriešu astotdaļfinālā. Un, kamēr Jadomani ar 5:0 pārspēja azerbaidžāni Aminu Mammadzadehu, Bharats ar līdzīgu pārsvaru sagrāva spāņu bokseri Rubenu Ibanesu. Vēlāk Fanšags, kurš ir cēlies no Harjanas, pagarināja savu uzvaru sēriju prestižos turnīros, kad ar vienbalsīgu lēmumu savā 63,5 kg cīņā astotdaļfinālā pārspēja japāņu Masatake Jošizumi. Arī Amanam Ratoram (67 kg) bija viegls izgājiens, uzvarot Puerto. Riko spēlētājs Aleksis Soto pārliecinoši ar 5-0.

Rokijs Čaudārijs bija vienīgais Indijas bokseris, kurš trešajā dienā nokļuva zaudētāju pusē. 80 kg kategorijā viņš zaudēja turcietim Halilam Dogru ar 1-4. Ceturtajā turnīra dienā piedalīsies sešas indietes, tostarp divas sievietes. Nikhils (57 kg), Hāršs (60 kg) un Sahils Čauhans (71 kg) spēlēs astotdaļfinālā, bet Mohits (86 kg) spēlēs astotdaļfinālā.

Sieviešu pusfinālā sacentīsies Raveena (63 kg) un Kundžarani Devi Tungama (60 kg). Mīļākais

(Šo stāstu nav rediģējuši Devdiscourse darbinieki, un tas tika automātiski ģenerēts no sindicētās plūsmas.)