Nigērieši ārzemēs: Nnadozie, Anih, Akpeyi un Ugen demonstrē visaugstāko kvalitāti Francijā, Čehijā, Dienvidāfrikā un Latvijā

Piektdien, 2023. gada 29. septembrī, vietnē Soccernet.ng ir izcelti daži no valsts labākajiem talantiem uzkrītošākie skati saviem klubiem.

Armēnijas Premjerlīgā jaunais nigēriešu uzbrucējs Metjū Tejere Gbomado izgāja uz maiņu un guva uzvaras vārtus augsti lidojošajai Armēnijas Ararat komandai, tādējādi komandai ar 2:1 uzvarot grūtībās nonākušo Ararat.

Viņš pārcēlās uz Bundeslīgu, kur Kevins Akpoguma bija neizmantots aizstājējs, jo Hoffenheim tika nosaukta par Dortmundes Borussia mājvietu, kuru viņi uzvarēja ar 3:1.

Trešajā bundeslīgā Noa Zārrenens-Pazi cerēja uz labāku rezultātu, jo Arminia Bielefeld savā laukumā ar 2:6 piedzīvoja neveiksmīgu sakāvi pret Saarbrücken.

Francijas Sieviešu līgas 1. turnīrā Chiamaka Nadozi bija tikpat produktīvs Paris FC komandā kā jebkad, izbraukumā ar 3:1 uzvarot Flerī 91.

Viņš pārcēlās uz Somiju, kur Pīters Mihaels guva savus 13. līgas vārtus sezonā, atklājot VPS neizšķirti 1:1 pret Turku Inter.

Čehijas futbola līgā Emanuela Anē 79. minūtē gūtie vārti — 15 minūtes pēc iznākšanas uz maiņu – izrādījās Pribram komandai, kas grūtā cīņā ar 2:1 uzvarēja Chrodem.

Astoņpadsmit gadus vecais Lorenss Eigens bija viens no PFC Daugavpils vārtiem, aizraujošā Verslīgas mačā Latvijā ar 4:2 pārspējot Meta.

Dienvidāfrikas PSL spēlē Daniela Akpes varoņdarbi iedvesmoja Moroku Swallows ar 2:1 uzvarēt desmit vīru AmaZulu.