NBA zvaigzne Pasaules kausa izcīņas gatavošanās laikā Lietuvu ved garām Puertoriko

TAIPEI, 20. augusts (CNA) Ņūorleānas “Pelicans” vecākais Jonass Valanzinas sestdien ŅūTaipejā uzvarēja Lietuvas izlases uzvaru ar 93:80 pār Puertoriko, gatavojoties FIBA 2023. gada Pasaules kausam basketbolā.

Baltijas milzis savāca spēles rekordus – 20 punktus un 11 atlēkušās bumbas nedaudz vairāk kā 19 minūtēs, bet četri komandas biedri guva divciparu punktus, lietuviešiem Sjiņdžuanas ģimnāzijā pakāpjoties uz 8. vietu pasaulē.

Valanciūns bija vienīgais NBA spēlētājs sestdienas spēlē, kuru savainojumu dēļ izlaida trīskārtējais NBA Visu zvaigžņu spēlētājs Domants Sabonis no Sakramento Kings un Valančiūna komandas biedrs Pelicans komandā Puertoriko Hosē Alvarado.

Lietuvieša spēle ne vienmēr ir saņēmusi visaugstāko atzinību, jūlijā Bleacher Report nosaucot viņu starp pieciem NBA pārvērtētākajiem spēlētājiem.

Taču sestdien, jautāts par to, Valanzinas atbildēja: “Es tiem īsti nesekoju” un turēsies pie sirds, vienlaikus dodot priekšroku runāt par to, cik līdzsvarota ir kļuvusi Lietuvas komanda uz un ārpus trīspunktu līnijas. .

“Pašlaik visi met ar trīs, visi ir zemi, bet mēs to līdzsvarojam ar spēli, kurā tiek spēlēta krāsa,” viņš teica.

Lietuvas treneris Kazis Maksvets uzteica Pelicans centru par viņa efektivitāti laukumā, neskatoties uz ierobežoto laiku, ko viņš ir aizvadījis ar valstsvienību, taču norādīja, ka komandai ir jāuzlabo pārejas perioda aizsardzība.

Neraugoties uz dažu NBA spēlētāju prombūtni, sestdienas spēles līdzjutēji joprojām rosījās, pateicoties Džordanam Hovardam un Tremontam Votersam no Puertoriko.

Abi aizsargi kopā guva 30 punktus un demonstrēja savu bumbas apstrādi un spēcīgo sitienu prasmi, ar rezultatīvām piespēlēm noturot komandu kopā un palīdzot Puertoriko sasniegt viena punkta pārsvaru.

“Es varu skaidri pateikt, kurš [the audience’s] Aizraušanās, jo viņi izbaudīja piespēles un to, kā mani biedri uzņem metienus. Tāpēc no visas sirds novērtēju mīlestību un sajūsmu,” pēc spēles ar platu smaidu sacīja Voterss.

READ  Džordans Larsons atgriežas ASV volejbolā - OlympicTalk

Pasaules ranga 20. numura Puertoriko galvenais treneris Nelsons Kolons sacīja, ka viņa personāls pirms spēles svētdien pulksten 14 pret Latviju izskatīs mača materiālus un novērsīs visas problēmas.

Kolons sacīja, ka Puertoriko mērķis Pasaules kausā ir iekļūt astotdaļfinālā.

Lietuvai būs divu dienu pārtraukums pirms Latvijas spēlēšanas savā pēdējā Pasaules kausa izcīņas izstādē Taivānā, saskaņā ar grafiku.

2023. gada FIBA ​​Pasaules kauss basketbolā norisināsies no 25. augusta līdz 10. septembrim Filipīnās, Japānā un Indonēzijā.

Lietuva, Latvija un Puertoriko ir attiecīgi D, H un B grupā, un divas labākās no katras četru komandu grupas iekļūs astotdaļfinālā.

Tikmēr 30 minūtes pēc svētdienas spēles notiks līdzjutēju pasākums, kurā piedalīsies Bostonas Celtics vecākais Kristaps Porzis un Oklahomsitijas Thunder spēlētājs Dāvis Bertāns, kas līdzjutējiem dos iespēju tuvplānā redzēt NBA zvaigznes.

Biļetes uz izstāžu spēlēm var iegādāties Tixcraft biļešu platformā.

(Rakstījuši Huangs Čiao-veņs un Čao Jeņ-hsiangs)