Luksemburga 0-10 Anglija: Baltā, Grīnvuda un Braita Pasaules kausa kvalifikācijā sievietēm divreiz gūst vārtus

Elenas Vaitas dubultā pret Luksemburgu viņas vārtu guvums Anglijas izlases rindās pieauga līdz 43

Elena Vaita, Alekss Grīnvuds un Millija Braita guva divus vārtus, Anglijai citā vienpusējā Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā pārspējot Luksemburgu.

Lauvenes līdz šim Sarīnas Vegmanes vadībā divās spēlēs guvušas 18 vārtus.

Eilīna Vaita divreiz metās no tuvas distances, bet Ņikita Parisa pievienoja trešo, pirms Alekss Grīnvuds ieguva breketi.

Sekoja pašvārts, un Braita guva savus pirmos divus vārtus Anglijā, pirms Reičela Deilija un Betānija Anglija pabeidza sakāvi.

Gvarde Marija Erbes, kura nebija sarūgtināta piektdienas uzvarā ar 8: 0 pār Ziemeļmaķedoniju, sāka vēlreiz, un nebija daudz ko darīt. Viņš cenšas iegūt pretenziju kā Anglijas pirmais numurs.

Lūsijas Šlemmas nakts pret Luksemburgu, kas pasaules rangā ierindota 114. vietā pēc Anglijas, vairs neatšķīrās, radot lielisku reakciju, lai nenoturētu Vjatu, pirms Mančestras “City” uzbrucējs sešu minūšu laikā divreiz atlaida, lai izvirzītu viesus centrā. uzraudzība.

Pirmā puslaika dubultspēle iespieda Vaitu trīs vārtu robežās un bija vienāds ar Kellijas Smita rekordaugstajiem 46 vārtiem.

Vijmans uzbrukumu Ziemeļmaķedonijai raksturoja kā labs sniegums “ Pēc 48 šāvienu veikšanas viņa pieprasīja plašāku klīnisko izklāstu – tikai 18 no tiem bija mērķī.

Pirmajā puslaikā pret Luksemburgu bija līdzīgi, jo Frens Kirbijs un Ella Tona neizmantoja labas iespējas, pirms Parīze pievienoja trešo daļu ar galvu, un Grīnvuds aizvadīja savu 50. spēli ar vārtu guvumu abās pārtraukuma pusēs.

Pēc stundas ilgstoša spiediena Džesika Birkheda iegrūda bumbu savā tīklā, un centra aizsargam Braitam 40. izskatā izdevās svinēt savus pirmos divus vārtus kopā ar lauvenietēm.

Viņas otrie vārti tika gūti pirmajā traumu gūšanas minūtē, tomēr Deilijai bija pietiekami daudz laika, lai gūtu emocionālu devīto vietu – tikai dažas dienas pēc tēva Martina nāves -, un aizņemtā Liverpūles uzbrucēja guva desmitos mirkļus vēlāk.

saskaras ar Ziemeļīriju – otrdien ar 4: 0 pārspēja Latviju – Nākamā gada oktobrī Vemblijā viņš nāks klajā ar stingrāku pārbaudījumu Vegmena komandai.

READ  Svjatek, Kvitova un Kontaveita ierodas Ostravas brīvdabas rajonos | bifeļu sports

Kirbijam bija liela nozīme Anglijas atgriešanās procesā

Fran Kirby Pumps pārvalda Anglijas menedžere Sarina Wegman
Sarīna Vegmane atstāja Franu Kirbiju pret Ziemeļmaķedoniju, cenšoties “pārvaldīt grūtniecību”

Luksemburgai smagā sakāve pret Angliju bija pagrieziena punkts kā pirmais sieviešu Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs, ko šī valsts organizēja.

Viņu bijušais menedžeris ir Daniels Santoss Runājiet par to, ka esat atbildīgs par komandu, kas “vēl nav līdzvērtīga”,Ārējā saite Bet mēs esam apņēmušies potenciāli izturēt “dažas lielas neveiksmes”, lai iegūtu un uzlabotu vērtīgu pieredzi.

Anglija noteikti sniedza pierādījumus par plaisu starp abām pusēm.

Vegmans ceļojumā uz Lielhercogisti veica tikai divas izmaiņas. Beta Mīda un Džordžija Stenveja piekāpās pieredzējušajam un izrotātajam Parīzes un Kirbija duetam, kuri pagājušajā sezonā otro reizi tika atzīti par NFL gada labāko spēlētāju.

Pēc tam, kad Lauren Hemp spējas kreisajā pusē radīja sākuma vārtus, Kirbijs nospēlēja nākamos trīs – vispirms izvelkot lielisku bumbu cauri Vaitam, lai pabeigtu maču, un pēc tam no stūriem izveidojot Parisu un Grīnvudu.

Grīnvudas otro vārtu un pašu vārtu smagā atvairīšana bija nežēlīga pret mājiniekiem, beigās pievienojot trīs sitienus papildlaikā, un tā bija pirmā reize, kad Anglija bija guvusi 10 vārtus mačā kopš 2014. gada, kad uzvarēja Melnkalni.