Latvija 1-2 Īrija Eiropas līdz 21 gadu vecuma čempionāta kvalifikācijas turnīra kopsavilkums un rezultāts

Īrijas izlase līdz 21 gadu vecumam izcīnīja trīs uzvaras trīs mačos savā Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas spēlē šopēcpusdien pār Latviju.

Ar Ārmstronga Oko-Flex dubultnieku, viņa pirmajiem diviem vārtiem jaunākiem par 21 gadiem, pietika, lai, neskatoties uz novēlotu pārbiedēšanu, aizvestu Latviju Zimgaļa Olimpiskajā centrā.

Īrija atklāja rezultātu 15. minūtē, kad Bosuns Lolals soda sitienu soda laukumā ar galvu sita pret pārliktni, bet Oko-Flekss bija gatavs to raidīt.

Oko-Fleks sasniedza divus punktus īsi pirms stundu atzīmes, kad viņš devās mājās, izmantojot novirzi pēc laba Tonija Springeta skrējiena.

Lukass Vapne spēles pārtraukumā no distances atrada kreiso apakšējo stūri, lai samazinātu pārsvaru, bet Īrija noturēja punktus.

Saņemiet jaunākos sporta virsrakstus tieši savā iesūtnē, reģistrējoties bezmaksas e-pasta brīdinājumiem.

Pilna laika! Latvija U21 1-2 Īrija U21

Pilna laika. 1-2. Īrija noturējās un nodrošināja vēl vienu uzvaru grupā.

Mērķis! Latvija U21 1-2 Īrija U21

90+2′ Lielisks Lūkasa Fābnija sitiens no tālās distances. Latvija tajā atgriežas divas minūtes pirms mača beigām.

Latvija U21 0-2 Īrija U21

84′ Uz maiņu nākušais Edomu Imakhu atvaira labu Latvijas vārtsarga Peča metienu.

83′ Ollijs O’Nīls un Konors Kārtijs spēlē Entonija Springeta un Sinklera Ārmstronga vietā.

80′ Latvijas dubultā maiņa, mēģinot atgriezties spēlē.

78′ Mets Hīlijs no vairāk nekā 30 jardiem realizē brīvsitienu pāri pārliktnim.

72′, nepilnas 20 minūtes līdz mača beigām. Šeit valda Īrija.

READ  Apstiprināts Ziemeļvalstu un Baltijas valstu PDC kalendārs 2024. gadam

70′ Zaks Gilsenans no vārtu stūra meta pāri vārtiem.

69′ Zaks Gilsenans labi atvaira uz soda laukuma robežas.

67′ Rūdolfs Ridžoulks no Latvijas no brīvsitiena raida garām vārtiem ar galvu.

63′ Endrjū Morana vietā stājas Zaks Gilsenans.

Mērķis! Latvija U21 0-2 Īrija U21

57′ Pēc labas Tonija Springeta darba Ārmstronga-Oko-Fleksa sitiens ar galvu trāpīja pa vārtiem.

Latvija U21 0-1 Īrija U21

49′ Tonija Springeta sitiens trāpīja pa vārtu pārliktni.

Atpakaļ pie tā! Latvija U21 0-1 Īrija U21

Pirmais puslaiks Latvija U21 0-1 Īrija U21

Vārti, kas šķīra abas puses pirmā puslaika beigās.

Pusi laika! Latvija U21 0-1 Īrija U21

Svilpe atskan pirmā puslaika beigās. 0-1.

45+1′ Puse iespēja Sinkleram Ārmstrongam, taču viņa pieskāriens viņu pieviļ.

40′ Artgomešs Božerevskis metienu pa soda laukuma robežu, bet Džošua Kellijs to atvairīja.

’30’ Latvijas aizsargs saņem dzelteno kartīti pēc Sinklera Ārmstronga pārkāpuma. Ārmstrongs līdz šim labi izmanto savu izmēru.

29′ Sinklērs Ārmstrongs no soda laukuma ārpuses trāpīja pa vārtu stabu.

READ  ES šķelšanās jautājumā par Krievijas vīzu aizliegumu, pārlieku apgrūtina Ukrainas armijas mācības - WSB-TV 2.

27′ Konors O’Riordans ar galvu raida garām kārtējo brīvsitienu. Tā bija visa Īrija pirmajā pusstundā.

25′ Beks realizē īru brīvsitienu pa vārtiem.

21′ Bekss pēc apjukuma latviešu aizsardzībā ātri pēc kārtas noliedz Sinklēru Ārmstrongu un Toniju Springetu.

19′ Tonija Springeta sitienu atvaira Beks.

Mērķis! Latvija U21 0-1 Īrija U21

15′ Ārmstrongs-Oko-Flekss raida atlēkušo bumbu pēc tam, kad Īrijas pirmais sitiens ar galvu trāpīja pa vārtu pārliktni.

Latvija U21 0-0 Īrija U21

7′ Ārmstrongs Oko-Flex izskrien no tālās distances, taču tas ir beidzies.

4′ Ralfs Maslovs ar kreiso kāju raida bumbu tālu no Latvijas vārtiem.

Mēs strādājam

Turpinām Zemgales Olimpiskajā centrā.

Ir gandrīz laiks doties ceļā

Sākumpunkts ir aptuveni desmit minūšu attālumā Latvijā.