Kola Noble saites palīdz nostiprināt rekordu, jo ASV dominē Latvijā, un nākamā pasaules junioru čempionāta pusfinālā tiksies ar Zviedriju – Rink Live

Kornvola, Ontārio – Pēc piektdienas uzvaras pār Latviju ar 9:0 amerikāņu komanda pabeidza priekšspēli World Junior A Challenge turnīrā un atstāja treneri Ēriku Rūdu, kurš bija apmierināts ar kopējo piepūli.

“Šodienas spēle nospēlēja ļoti labi. Mums ir bijis spēles plāns visu šo turnīru par to, kā mēs vēlamies spēlēt,” pēc spēles ASV Hokejam sacīja Rūds, “un es domāju, ka mēs šodien pie tā palikām. Mēs spēlējām uzvaras hokeju no sākuma līdz beigām. finišēja un ieguva “Latvija ļoti labi spēlēja aizsardzībā, bet es domāju, ka mūsu puiši paveica lielisku darbu, saglabājot vienkāršu un pieturoties pie spēles plāna.”

Kols Knobels

(Fargo Force) guva vārtus un uzvarā atzīmējās ar četrām piespēlēm. Turnīrā viņš savāca astoņus punktus, atpaliekot tikai no Kanādas Vesta komandas desmitnieka Eidena Finka.

ASV pēc astoņām uzvarām kopš 2008. gada 2019. gada turnīrā atkāpjas no trešās vietas (2020. un 2021. gads tika atcelts). Sestdien pusfināla spēlē tiksies ar Zviedriju (piektdien uzvarēs 4:1 pār Kanādas austrumiem). . Šīs nedēļas sākumā amerikāņi ar 3:0 pārspēja Zviedriju.

Kristians Manzs

(Chicago Steel) apturēja 12 metienus, un amerikāņi attīrīja savu spēli aizsardzībā, tiekot pie soda sitieniem pēc tam, kad trešdienas uzvarā pār Kanādas austrumiem tika gūti deviņi vārti 24 minūšu laikā.

Ēriks Bolkamps

(Cedar Rapids Rough Riders), kurš savu vārtu guvumu sāka pie pirmā perioda 13:56, otrajā periodā guva vēl divus vārtus. ASV izmantoja iespēju spēlēt vienīgo varu, kad

Maks Svonsons

(Fargo Force) panāca 6:0 pie trešā perioda atzīmes 7:03. Svonsons arī atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

READ  Apdrošināšanas kompānijas lēš pērkona negaisa radītos postījumus labībai Latvijā