Indonēzija atbalsta Saūda Arābijas centienus rīkot 2034. gada Pasaules kausu

Mesi gūst divus vārtus Argentīnas uzvarā pār Peru Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā. Brazīlietis Neimārs ir savainots

Lionels Mesi otrdien Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlē ar 2:0 uzvarēja Peru, un savas valstsvienības rindās nospēlēja visu maču. 36 gadus vecais futbolists izskatījās vesels pēc tam, kad muskuļu sāpju dēļ izlaida vairākas spēles ar savu klubu Maiami Inter.

Tāpat otrdien divus nopietnus triecienus Urugvajai piedzīvoja Pasaules kausa īpašnieču sāncense Brazīlija. Brazīlija ar 2:0 zaudēja mājiniekiem, tā ir pirmā neveiksme 37 Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēs, un tās zvaigzne Neimārs kreisā ceļgala savainojuma dēļ atstāja Montevideo Centenario stadionu ar kruķiem.

Citā mačā Venecuēla ar 3:0 uzvarēja Čīli. Rezultātu īsi pirms puslaika atklāja Īversons Sotildo, 72. minūtē vārtus pievienoja Salomons Rondons, bet septiņas minūtes vēlāk vārtus guva Darvins Mačiss. Pagājušajā nedēļā Venecuēla izcīnīja neizšķirtu ar Brazīliju ar 1:1.

Ekvadora un Kolumbija panāca neizšķirtu 0:0, Paragvajai ar Antonio Sanabria vārtiem 69. minūtē pārspējot Bolīviju ar 1:0.

Dienvidamerikas kvalifikācijas turnīra vadībā ar 12 punktiem četros mačos ir Argentīna. Urugvajai, Brazīlijai un Venecuēlai ir septiņi punkti, un tās šķir vārtu starpība. Kolumbijai ir seši punkti, savukārt pa četriem punktiem ir Ekvadorai, Paragvajai un Čīlei. Peru ir viens punkts, bet Bolīvijai nulle.

Gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā ASV, Meksikā un Kanādā piedalīsies 48 komandas, kas nozīmē tiešu iekļūšanu Dienvidamerikas sešām labākajām komandām. Septītajā vietā esošā komanda spēlēs starpkontinentālajā izslēgšanas spēlē par ceļazīmi.

Novembrī paredzēts aizvadīt vēl divas Dienvidamerikas Pasaules kausa kvalifikācijas kārtas. 21. novembrī Maracana stadionā Riodežaneiro tiksies Brazīlija un Argentīna.

Argentīna 2, Peru 0

Mesi palielināja savu kopējo punktu skaitu līdz 106 vārtiem 178 starptautiskajās spēlēs, par diviem vārtiem apsteidzot irāni Ali Dei, ieņemot otro vietu profesionāļu sarakstā aiz portugāļa Krištianu Ronaldu ar 127 vārtiem.

READ  Otrais numurs parakstās ceļā ar savienojumu, un Klops ir "nopietns" par pāreju uz 40 miljonu eiro titula ieguvēju

Aizstāvošajiem Pasaules kausa čempioniem Limas Nacionālajā stadionā briesmas nedraudēja pret Peru komandu, kas četrās kvalifikācijas spēlēs vēl nebija guvusi vārtus. Argentīnas pārliecinošais sniegums skaidrojams ar to, ka Mesi beidzot spēlēja kā regulārs sākumsastāva spēlētājs un izskatās vesels.

36 gadus vecais futbolists pēc pretuzbrukuma 32. minūtē panāca 1:0. Enzo Fernandess pa kreisi piespēlēja Niko Gonsalesam. Zema centrējuma bumba atrada Mesi uz soda laukuma robežas, un viņš to iešāva vārtsarga Pedro Gallezes kreisajā stūrī.

Mesi vēlreiz guva vārtus 10 minūtes vēlāk, kad Enzo Fernandess viņu atrada gandrīz tajā pašā vietā. Mesi trāpīja Geilsa labajā stūrī. Viņa vārti vēlāk tika noraidīti, jo 57. minūtē video apskatā tika fiksēts zems sitiens.

“Jā, mums ir laba grupa un laba vide ģērbtuvē, un lietas ir daudz vieglākas. Mums patīk būt kopā un spēlēt kopā,” sacīja Mesi. “Pēc uzvaras Pasaules kausā mēs ieguvām pārliecību, kļuvām vienotāki un konsekventāki. . Es ceru, ka mēs varam turpināt augt. ”

Peru un Argentīnas līdzjutēji pēc mača mēģināja iebrukt laukumā, lai apskautu Mesi, kurš Pasaules kausa čempionu aizveda līdz astotajai uzvarai pēc kārtas kopš titula izcīnīšanas pagājušajā gadā Katarā.

Pagājušajā ceturtdienā Mesi atspēlēja gandrīz pusi no Argentīnas uzvaras ar 1:0 pār Paragvaju.

Urugvaja 2, Brazīlija 0

Pēc lēnā mača sākuma Montevideo, Maksimiliano Araujo viegli pārspēja Markinjosu kreisajā flangā un piespēlēja Darvinam Nunesam, kurš ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Otrais puslaiks sākās, un šaubas joprojām apņem Brazīlijas valstsvienību un Urugvajas vēlmi veikt pretuzbrukumus. Ar vienu no šiem vārtiem pietika, lai Nikolass de la Kruss 77. minūtē no tuvas distances raidītu bumbu vārtos.

Brazīlijas kapteinis Casemiro teica: “Īstermiņā mums jābūt reālistiskiem, mums ir jāuzlabo. Viņš piebilda: “Neimara aiziešana no spēles noteikti ir bīstama. Taču ceru, ka tā nebūs beigās. Viņš guva šīs traumas, un ikreiz, kad viņš atkal sāka atgūt ātrumu, bija grūti.”

READ  Latvija vēršas pret krāpšanu vecajos Rīgas bāros un klubos :: The Baltic Course

Ar un bez Neimāra Brazīlija uzrādīja sliktāko sniegumu jaunā trenera Fernando Dinisa vadībā, kurš paliks amatā vismaz līdz nākamā gada Copa America turnīram.

Urugvaja, kuru tagad trenē argentīnietis Marselo Bīlsa, guva pirmo uzvaru pār Brazīliju pēdējo 22 gadu laikā.

“Mums bija jāspēlē pret spēcīgu, tiešu pretinieku,” sacīja Nunezs. “Šodien mēs veidojām vēsturi.”