Hokeja pasaulē Kanāda ir vadībā Slovēnijā, bet ASV pārspēj Ungāriju

Raksta saturs

RĪGA, Latvija – Makkenzijs Vegars guva vārtus un asistēja divu vārtu guvumā, Kanādai svētdien ar 5:2 pārspējot Slovēniju pasaules čempionātā hokejā vīriešiem.

Reklāma 2

Kanādas labā vārtus guva Maikls Karkoni, Pjērs Olivjē Džozefs un Milans Lučičs (2:0), bet Džeks Makbeins pievienoja vārtus un rezultatīvu piespēli.

“Mēs turpinām runāt par to, kā mēs katru dienu vēlamies kļūt labāki,” sacīja tehniskais direktors Andrē Turinijs. “Mēs esam spējuši daudz sasniegt mūsu struktūras ziņā, un tas ir kaut kas, kas mums ir jāturpina uzlabot.

“Mums bija daži svarīgi sodi, kuros bijām spēcīgi soda laukumā, tāpēc to bija labi redzēt.”

Vārtsargs Devons Levijs atvairīja 22 metienus, izcīnot uzvaru, Kanādai pārspējot Slovēniju ar 51:24.

Ieteicamais video

Mēs atvainojamies, bet šo videoklipu neizdevās ielādēt.

Divus vārtus, no kuriem vieni stājās spēkā, guva Jans Drūss Slovēnijas labā (0-2-0). Luka Gracnar apturēja 46 metienus tīklā.

“Diena bija nedaudz augšup un lejup ar spēcīgu finišu mūsu grupai, taču šis turnīrs ir garš ceļš, un mums vēl ir jāspēlē daudz spēļu,” sacīja Turīni.

Reklāma 3

Kanādieši mēģinās sākt starptautisko turnīru ar trīs uzvaru sēriju, pirmdien uzņemot Slovākiju.

Savienotajām Valstīm, izcīnot otro uzvaru pasaules čempionātā, nācās gūt vārtus un ar 7:1 pārspēt jaunpienācēju Ungāriju.

Amerikāņu labā divreiz pa vārtiem meta Niks Bonino, bet Tamperes Nokia arēnā I grupas mačā vienu un divas rezultatīvas piespēles guva Roko Grimaldi.

Amerikāņi Alekss Točs un Niks Bonino atbildēja uz Istvana Sofrona vārtiem, lai atgrieztos spēlē pirmajā puslaikā.

Bonino guva savus otros vārtus otrā puslaika vidū stabilā spēlē, un Katers Gotjē ar sitienu garām vārtsargam Dominikam Horvatam panāca 4:1. Trešajā periodā pa vārtiem pabeidza Konors Makijs, Grimaldi un Lūks Tošs.