Eiropas fināli: 3. diena (jauktā spēle)

Jauktā divīzija bija traka visu dienu, ar dažiem saspringtiem mačiem un pāris satricinājumiem!

Toms Ābeltiņš no Latvijas sajauca par ripu pret Vāciju. Fotoattēlu autors Jordyn Harris EUF.

Enerģijas kompleksi bija pilnā sastāvā, un divīzija patiešām sasniedza savu soli un izcēlās priekšā citiem, jo ​​​​jāuzmanās ar kādu savdabīgu spēli visas dienas garumā. Ir notikušas septiņas spēles, kas beigušās ar vienu vai diviem punktiem, tostarp vairākas cīņas starp labākajām komandām, kas krasi mainījušas kopvērtējumu.

Šorīt vārdā Lielbritānija Seja Īrija. Abas komandas šogad ir tikušās dažas reizes un abas ir ļoti labas, tāpēc bija ļoti smaga spēle ar spēcīgiem un fiziskiem abu komandu D. GB paņēma pusi, lai izvirzītos vadībā ar 2:3, bet Īrija uzreiz divreiz atkāpās un lielāko mača daļu saglabāja šo rezervi.

Īrija spēlēja vairākas zonas un pārejas uzstāšanās, kas palēnināja GB O līniju un lika viņiem domāt, piespiežot dažus sliktus pagriezienus un izvēles, kas bija nedaudz agresīvas. Pirmā puslaika otrajā daļā tika nodarīts kaitējums, Īrijai izvirzoties vadībā ar 6:2 no GB breikbumbas. Viņi pusfinālā uzvarēja ar 8:5 ar Tadhg Deevy milzīgo debesskrāpi pār Konoru Makheilu.

GB izdevās paņemt pārtraukumu otrā puslaika sākumā ar lielu neizšķirtu un iedzīt, lai piespiestu izlaist. Kapteinis Kamerons Agnjū izmantoja šo iespēju, perfekti piespēlējot Bekijai Tompsonei, panākot 8:9. Tomēr Īrija atkal savelkās kopā, no katras malas piesprādzējot divus pārus uz GB un pēc tam atgūstot pārtraukumu. Lote Inkenhāga guva plānošanas punktu bloku, un Klēra Gilhīnija pārsteidza Inkenhāgu par dubulto laimi un vadību 13:10.

GB ieņēma taimautu, zinot, ka tagad ir ļoti maza kļūdu iespēja. Viņi izskrēja uz nākamo punktu, izmantojot Īrijas malumedniecību, un vēlreiz nospieda nākamo D punktu. Pēc dažiem zvaniem un diskusijām Īrija to smagi un smagi skāra. GB satvēra pēc teicama Endija Lūisa sākuma layup, pēc tam nonāca tuvu vēl vienam pārtraukumam pēc layup. Makheils atrada Agnew ar milzīgu Crosfield Scooper par 14-13.

GB paturēja laukumā dažas aizsardzības zvaigznes nākamajam punktam un nospēlēja labu D, liekot Īrijai veikt daudz piespēļu, lai strādātu laukumā. Tomēr beigās Šeins Gilhanijs pamanīja Šeinu Korkoranu beigu zonas aizmugurē, un Scoopers uzvarēja īru labā ar 15:13.

Abas komandas paņems priekšmetus no sacensībām. GB piedzīvoja labus uzbrukuma brīžus, taču šķita, ka viņam bija grūtības ar teritoriju un malumedniecības skatieniem, ko Īrija viņiem uzmeta, reizēm zaudējot saikni starp apstrādātājiem un griezējiem. Beilija Melvina-Tenga un Alise Bīčinga paveic lielisku darbu pie Sāras Melvinas, padarot visu viņai pēc iespējas grūtāku.1. Gan Makheils, gan Agnjū bija lieliski uzbrukumā, tāpat kā kapteinis Fi Kvans.

READ  Augsts graudu kravu apgrozījums Latvijas transporta sektorā

Īrijai viņu aizsardzības daudzpusība izskatās iespaidīga. Viņi labi mainīja pielāgojumus, taču vairāku dzimumu atiestatīšana ir bijusi viņu lielākais strīdu punkts šeit ar dažiem pagriezieniem, kas saistīti ar nepareizu saziņu un nelieliem palaišanas gadījumiem. Rorijs Keogs spēlēja abos virzienos un bija ļoti stabils un konsekvents, un Ferdijai Rodžersai izdevās atrast nelielas vietas, neskatoties uz to, ka viņu ļoti atzīmēja Endijs Boksāls un Ņikita Kovšovs.2 Un Klēra Gilhīnija veica dažas lieliskas spēles aizsardzībā un bija agresīva pēc maiņas.

Pēc īru kapteiņa Stīvena Džounsa teiktā, uzvaras pozitīvā nostāja izpaudās komandā: “Mums ir tas, ka tā ir tikai vēl viena rūtiņa, kas atzīmēta šī turnīra lielajā shēmā, un mums vēl ir priekšā daudz spēļu, tāpēc galvenā uzmanība tiek pievērsta to labo noskaņu atgūšanai un apturēšanai, kā arī gatavošanās tām. [the next games]. Līdz puslaika priekšgalam, kad bijām augšā, mēs veicām garīgo pārbaudi, lai atgrieztu to kontrolētā intensitātes līmenī, koncentrētos, mēs bijām pozitīvi un izbaudījām to, taču nepakāpām pārāk augstu un nenogurdinājām sevi pirms otrā puslaika. Mēs zinājām, ka priekšā ir tāls ceļš, un mums patiešām vajadzēja divas reizes dziļi elpot un sagatavoties otrajam puslaikam kā tīrai lapai.”

Kvans pēc mača bija noskaņots optimistiski: “Tas bija ļoti smags, bet mēs esam labi. Bija labi spēlēt ar viņiem pilnā sastāvā, mēs spēlējām ar viņiem, kad mums nebija pilns sastāvs. Bija labi spēlēt ar viņiem ar pilnu spēku. Šajā mačā mēs daudz iemācījāmies un esam gatavi viņiem atkal stāties pretī.”

Dodoties uz puslaiku, komanda runāja par enerģijas līmeņa saglabāšanu augstajā otrajā: “Mēs tikai gribējām panākt intensitāti, strādāt apakšā vai dziļumos, pamatojoties uz to, ko viņi mums dod, un patiešām smagi strādāt, nepadoties un strādāt kopā kā vienība.”

Abas komandas runāja par fiziskās sagatavotības līmeni mačā. Kvans sacīja: “Es domāju, ka fiziskā sagatavotība bija jaukta, viņi mums sākumā teica, ka būs diezgan fiziska komanda. Mēs neesam fiziska komanda, tāpēc gaidījām, ka pirmajā puslaikā nedaudz strādāsim, lai atrastu līmeni, par kuru visi varētu vienoties. Dažos pāros tas darbojās vairāk nekā citos, taču kopumā tas bija labs gara līmenis neatkarīgi no tā.”

Džounss lielā mērā piekrita: “Atsauksmes par Gara apli bija tādas, ka to bija ļoti fiziski skatīties, ka skatīšanās un skatīšanās sajūta bija fiziska, bet šķita, ka iesaistītajiem tas patika. Manuprāt, katra spēle atrada savu līmeni un nekad nav izgājusi ārpus diapazona, kurā cilvēki bija gatavi piezvanīt un apspriesties. Mēs to ļoti novērtējām, mums bija diskusijas un attiecīgi pielāgojāmies pēc tam, kad par to runājām puslaikā.

READ  Latvija izsniedz 2 eiro suvenīru izdali Ukrainai

Vācija Viņi tika smagi spiesti Latvija Tajā pašā laika posmā, kad spēlē GB pret Īriju, tā galu galā ieguva 15:13 ar pēdējo punktu pārtraukumu. Latvija cīnījās pret GB, tāpēc diezgan grūta spēle bija pārsteigums, lai gan, kad Arvudžam Orlovskim bija tāda spēle kā viņš3 Viņš spēj noturēt spēlē jebkuru komandu.

Tas atkal bija pilnīgs pierādījums vēlāk tajā dienā, kad Latvija spēlēja ar Īriju. Īri sāka pie O, un komandas mainījās vadībā ar 6:6, pirms Latvija paņēma spēles pirmos divus periodus, lai uzsāktu puslaiku. Īrijai bija iespējas dabūt degunus uz priekšu, taču nespēja īsti pieslēgties uzbrukuma D līnijai, kamēr Latvija spēlēja atraisīto un izdarīja metienus uz endzonu.

Otrajā puslaikā Īrija atgriezās spēlē. Noturoties ar 8:10, Īrija nokļuva uz D, un viņi paņēma divus pārtraukumus pēc kārtas, lai izlīdzinātu rezultātu 10:10. Latvija pēc pagrieziena noturēja Kalahanu un paņēma vēl vienu pārtraukumu, izvirzoties vadībā ar 10:12 un izskatās, ka spēlē ar lielu pārliecību. Vējš sāk nedaudz pieņemties, un Latvija sāk nedaudz sašaurināt. Pulksten 12:13 Īrija ieviesa D līniju, kurā piedalījās O līnijas spēlētāji Tadhg Deevy, Sarah Melvin un Ferdia Rogers. Pēdējie divi saistīti ar vārtu guvumu pēc pagrieziena. Trīs palika laukumā, lai iegūtu nākamo D punktu, un Rodžerss saņēma Džeka Maknamaras rezultatīvu piespēli, pirmo reizi gandrīz stundas laikā izvirzot īru.

Noturoties pēc dažiem pagriezieniem, Latvija izgāja ar sakrautu līniju uz D. Orlovskis iegāja dziļumā, taču pute iekrita vējā un Dīvijs spēja pacelt roku, lai to trāpītu plati. Piezemējums tieši aiz Īrijas ķieģeļu atzīmes deva Latvijai vēl vienu iespēju īsā laukumā, bet Orlovskis ar veseri pāri Tomam Ābeltiņam ieraidīja beigu zonas aizmugurējā stūrī. Īri nepalaida garām vēl vienu iespēju un nostrādāja to laukumā, pirms Dīvijs atrada Melvinu. Īrija svinēja svētkus, un Latvija atkāpās uz klāja pēc tam, kad otro reizi tajā dienā pārcieta sirds sāpes.

kamēr, Itālija Viņi spēlējās Vācija Tā ir saspringta un nedaudz pretrunīga spēle. Vācieši paņēma pārtraukumu ar 6:8 pēc tam, kad Itālijai pirmajā geimā nodrošināja divus breikus. Tomēr Itālija 2. puslaikā izcēlās ar jaunu uzmanību un veica divus piespēles priekšlaicīgi, izvirzoties vadībā ar 10:9, abus vārtus gūstot Davidam Barzsi. Komandas mainījās uz 13:12, pirms Itālija paņēma vēl vienu pārtraukumu līdz 14:12. Vācija izturēja un pēc tam guva vairākas iespējas pēdējā punktā pēc bloku iegūšanas. Viņi bija ļoti agresīvi, ar dažiem riskantiem metieniem nesanāca. Itālija galu galā to atrisināja pēc tam, kad vācu aizsargs, kurš bija šaubījies par sitienu, atstāja vēlu, un tā vietā, lai iegūtu D, neviens neskaitīja. 15-13 uz Itāliju un cītīgi svinēt.

READ  Ziemassvētkos Latvijā gaidāms mazāks par nulli; Nedēļā starp brīvdienām atkal pienāks atkusnis - Baltic News Network

Itālijas kapteinis Andrea Fantīni teica: “Šī bija ļoti grūta spēle, jo Vācijas sievietes ir ļoti labas un viņu treneri ir ļoti labi. Dienas pirmajā spēlē mums bija viegla spēle, un tā bija pret Vāciju. [difficult] Mačs pret Latviju. Varbūt tas mums bija ieguvums, un pēdējos punktos varējām spēlēt 10 vai 12 vīru sastāvā. Mēs esam ļoti lepni, bet rīt ir Īrija. Īrija pārspēj GB un Latviju, tāpēc viņi ir labi. Ir iespēja iegūt pirmo vietu baseinā, un šī mums ir laba iespēja. Rīt mēs koncentrēsimies uz Īriju.”

Spēka baseins F ir kļuvis ļoti haotisks un rītdienas rīta spēlēs daudzos veidos varētu redzēt baseina beigas. Itālija, Īrija, Vācija un Lielbritānija varētu kvalificēties vairākās vietās, un pirms ceturtdaļfināla līderpozīcijas joprojām ir gaisā.

otrā dīķī, Francija Beidzot saņēmu testu. Polija Viņi bija diezgan daudz priekšā visu spēli pēc sākuma O un ieguva agru pārtraukumu, lai izvirzītos vadībā ar 2:5. Francūži turpināja atrauties, bet Polija turpināja virzīties uz priekšu ar metieniem pa vārtiem. Viņi paņēma 6:8 puslaiku un atbildēja katru reizi, kad Francija meta metaforisku sitienu. Francija izgāja uz pusēm, bet Polija uzreiz atspēlējās. Francija atbildēja ar vēl vienu breiku, tāpat kā Polija. Komandas mainījās uz 12:13, un Francija paņēma vēl vienu pārtraukumu, panākot spēli līdz 13:13, izliekot elektropārvades līniju, lai mēģinātu izspiest savu pārsvaru un izvirzīties vadībā. Taču Polija turējās stabili, Kšištofam Zajičam sniedzot savu otro rezultatīvo piespēli, gūstot piecus vārtus un izvirzot savu komandu vadībā ar 13:14.

Francija turēja un nosūtīja elektrības vadu uz Visuma punktu. Polija izpildīja sitienu endzonā, Miša Rūdijs mēģināja saglabāt agresijas līmeni, ko viņi demonstrēja, taču tika bloķēts. Francija strādāja vidējā līnijā un guva vārtus, Polīna Bērtija pārspēja savu atzīmi un pirmo reizi visā mačā izvirzīja Franciju vadībā.

Lietuva Pazudis Slovākija Nelielā sajukumā 14:13, taču likās, ka Lietuvai tomēr izdosies tikt tālāk. Viņi rīt spēlēs pret Franciju, taču šī viņiem būs smaga spēle Austrija Un Polija Šķiet, ka spēj sist Somija un Slovākija, attiecīgi. Ja viņi to spēs, viņi abi apsteigs Lietuvu, bet saglabās baltiešus priekšā pārējām divām komandām.

Tā bija mežonīga diena. Rīt no rīta redzēsim pirmsceturtdaļfināla grupu un radīsim priekšstatu par to, kā izskatīsies turnīra biznesa noslēgumā. Mēs ceram, ka mums būs vēl vairākas dienas ar šādu aizrautību.