Dončičs, “Bursinges” nostiprina “Mavericks” ceturto uzvaru pēc kārtas

Luka Dončičs bija stabils abos zemes galos, un Kristaps Bursingess dominēja krāsā, kad Dalasas “Mavericks” NBA sezonas otro pusi sāka ar uzvaru trešdien ar 115: 104 Sanantonio.

Parastie aizdomās turamie radās kopā ar Dalasu, jo slovēnis Dončičs guva “hat-trick” savā karjerā, bet latvietis Borsengess guva 28 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas pret Lone Star State Dalasā, Teksasā.

Astotais “Doncic” hat-trick šajā sezonā sastāvēja no 22 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm, kad Maves turpināja, apstājoties pirms Zvaigžņu pārtraukuma, uzvarot savā ceturtajā mačā pēc kārtas un 11. mačā no iepriekšējiem 14.

Dalasas labā 12 punktus guva amerikānis Džošs Ričardsons, 11 punktus iemeta Maksis Klipers, bet 10 pievienoja Villijs Kolijs Šteins.

Spēles augstāko līmeni ar 30 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm Tottenham guva Toronto reportieris Dimars DeRozans.

Austrālietis Petijs Milss guva 14 punktus, Rūdijs Džejs pievienoja 13, Lonija Volkere un Kildona Džonsone guva pa 12, bet Dejonti Marejs sekmēja 11 punktus.

Totenhema pēdējās astoņās minūtēs izlaida 11 tiešos metienus, pirms DeRozans minūti pirms beigām trāpīja bezjēdzīgu lēcienu.

“Mēs zaudējām maču uz kuģa,” sacīja “Tottenham” treneris Gregs Popovičs. “Porziņģis šovakar bija lielisks uz paneļiem.

“Man likās, ka mēs ar Dončiču esam paveikuši labu darbu. Mēs spēlējām daudz, spēlējām labi, bet daudz prāta kļūdu.”

Kola-Šteina ceturtās ceturtdaļas vidū piedzīvoja asu kļūdu pēc tam, kad austriešu amerikānis Džeikobs Boltels ar nodomu izbrauca no Totenhemas pie grozā braucošā nenojaušamā kolēģa Dereka Vaita. Vaits satricināja, bet lugā netika nopietni ievainots.

– Procesori dzesē –

Tāpat lietuvietis Jonas Valancionas ieguva 29 punktus, kas ir augstākais līmenis sezonā un tikai 20 labākās atlēkušās bumbas sezonā, lai Memfisas “Grizzlies” komandu Memfisā panāktu 127: 112 pret Vašingtonas “Wizards”.

READ  Džesika Pegula izvairās satraukt Indianvelsu

Valančionass kopā ar Grizzlies, kurš guva pusduci spēlētāju ar divciparu skaitli, no zemes ceļā uz savu dubulto 21 trāpīja 12 no 21.

Ja Morants finišēja ar 21 punktu un 10 rezultatīvām piespēlēm, un debitants Desmonds uzvarā pievienoja starp 20 punktiem, jo ​​Memfisa tagad ir uzvarējusi trīs no pēdējiem četriem mačiem.

Kails Andersons guva 13 punktus, De Entonijs Miltons ieguva 11, un Dillons Brūkss pievienoja 10, jo Grizzlies pabeidza Wizards sezonas slaucīšanu 1900. gada pandēmijas skartā pūļa priekšā FedEx Forum arēnā.

“Es domāju, ka mūsu aizsardzība mūs patiešām atbalstīja ceturtajā ceturtdaļā,” sacīja Memfisas treneris Teilors Dženkinss.

Tā bija Grizzlies otrā uzvara pēc kārtas pār Wizards, jo Memfisa arī 2. martā viņus sagrāva ar 125-111.

Bredlijs Bels, kurš svētdienas Visu zvaigžņu spēlē pārstāvēja Vašingtonu, trāpīja tikai sešus no 22 metieniem no laukuma, bet viņš tomēr finišēja ar 21 punktu. “Wizards” tagad zaudēja trešo laiku četros mačos pēc tam, kad bija iedzinējos otrajā puslaikā ar uzvaru ar astoņiem no 11.

Veterānam Raselam Vestbrukam, kurš pēdējos divos gados spēlējis trešajā komandā, 13 rezultāta dubultspēlēs 20 punkti un 10 rezultatīvas piespēles.