Deivisa kauss: Honkonga cīnās neizšķirti ar Latviju, Kolmenam Vongam cīnoties pēc spēcīga lietus aizkavēšanās

Honkongas Deivisa kausa izcīņa pret Latviju kļuva par jaunāko sporta sacensību, kas sestdien pilsētā kļuva par upuri septembra rekordlītumam. Taču Koulmens Vongs Čaks Lems ātri pastrādāja pretiniekam, tiklīdz spēle Viktorijas parka tenisa kortā tika atsākta, un viņa komandai izdevās panākt neizšķirtu 1:1, apsteidzot svētdienas lēmumus.

Džeks Vongs Hons Kits sestdien trīs setos piekāpās Robertam Štrombaham, latvietim ar 1. numuru divu stundu un 10 minūšu laikā uzvarot ar 6-3, 4-6, 6-4.

Kolmans Vongs vadīja City uzbrukumu savā Pasaules otrās grupas pirmās kārtas mačā, kad lietus pārtrauca spēli ap pulksten 15.30 Causeway Bay.

19 gadus vecais, divkārtējais Grand Slam dubultspēļu čempions, vadībā ar setu un breiku pret Martinu Rozenu otrajā vienspēļu mačā, kad lija lietus.

Spēle tika atsākta plkst. 18.15 prožektoru gaismā pēc tam, kad zemes darbinieki bija pietiekami izžāvējuši laukumu ar lielu skaitu mopu, un Honkongas galvenais spēlētājs Vongs tikai 98 minūtēs izcīnīja uzvaru ar 6:4 6:2.

Kolmans Vongs Čaks Lams atdod bumbu garām Martinam Rozensam.

“Trīs stundu lietus pārtraukumā nekad nav viegli koncentrēties, taču esmu priecīgs, ka mana komanda mani sagatavoja un sajūsmināja mačam,” pēc uzvaras sacīja Vongs.

“Man šķiet, ka es ļoti labi izpildīju savu spēles plānu, un esmu priecīgs, ka to izdarīju.”

WTA ir mudinājusi Ping Shuai lietu paturēt uzmanības centrā, jo teniss atgriežas Ķīnā

Džeks Vongs un Kolmens Vongs svētdien atgriezīsies dubultspēlēs, lai tiktu galā ar Mikli Lipīti un Strēmbahu.

Kolmans Vongs nākamreiz tiksies ar Strömbachs trešajā vienspēļu mačā, pirms Džeks Vongs stāsies pretī Rossens, ja nepieciešams.

Kolmans Vongs piebilda: “Domāju, ka svētdien būs grūti nospēlēt divus mačus, bet es varu tikt galā.” “Esmu pārliecināts, ka Honkonga var to paveikt, un esmu priecīgs būt daļa no tā.

“Džeka sniegums man deva lielu pārliecību, jo tā bija lieliska spēle un es redzēju daudz Roberta.”

Iesniedziet Roberta Štrombaha un Džeka Vonga Honga komplektu.

Latvija ir bez sava bijušā 10. numura Ernesta Gulbja, kurš nesen aizgāja pensijā, taču viņu jaunais Nr.1 ​​Strēmbahs joprojām bija pārāk labs Honkongas 2. numuram Džekam Vongam.

Honkongā nav notikušas mājas spēles kopš 2019. gada, un dažas izturīgās dvēseles sestdienas pēcpusdienā izturēja drēgno karstumu, līdzjutējiem pie ieejas vārtiem dalot bezmaksas ieejas dāvanas, kad Džeks Vongs devās laukumā uz milzīgu. priekā.

25 gadus vecais futbolists, kurš pasaules rangā atrodas 1478. vietā, smagi cīnījās, taču pirmo setu zaudēja 40 minūšu laikā, un Štrombahs otro setu sāka tur, kur to pārtrauca, pa ceļam uz vieglu aizturēšanu raidot dūzi.

Vongs nosargāja breikbumbu, atpaliekot ar 2:1 un noturēja servi. Aptuveni 200 skatītāju vidū aizkustināts ar dziesmām “Hong Kong, Ga Yao”, viņš pie rezultāta 4:4 nopelnīja otro no divām savām breikbumbām un aizturēja servi, lai izlīdzinātu maču.

Džeks Vongs Hons Kits svētdien aizvadīs vēl divus mačus.

Pasaules ranga 385. ranga Štrombahs, kurš pieļāva dubultkļūdas, palīdzot Vongam atgriezties mačā, izlaboja savu kļūdu, izšķirošajā setā izvirzoties vadībā ar 3:0.

Tas izrādījās izšķirošs, un 23 gadus vecais spēlētājs noturējās, lai nodrošinātu grūtu uzvaru.

“Fiziski man ir labi, viss ir kārtībā,” pēc mača sacīja Vongs. “Dažos grūtos brīžos man pietrūka. Bet tas bija ļoti labi. Es zināju, ka viņš būs labs, viņš saņēma vērtējumu [around] 300 pasaulē.

“Visa spēle bija ļoti cieša, un es grasījos viņu ielikt trešajā vietā. Taču kopumā esmu laimīgs. Būšu gatavs svētdienai. Ja Koulmens šajā uzvarēs, mums būs savas iespējas.”

Džeks Vongs Hons Kits svētdien tiksies ar Robertu Štrombahu. Honkongas spēlētājs spēlē volejbolu pret Robertu Strēmbahu no Latvijas Deivisa kausa izcīņas tenisa spēles laikā Viktorijas parka tenisa kortā, Causeway Bay. 16. 23. septembrī SCMP/Yik Young Man

“Deivisa kauss ir tikai atšķirīgs turnīrs, un atmosfēra – es jūtu lielu atbalstu no līdzjutējiem un arī no savas komandas.”

Neizšķirta uzvarētāja pievienosies pārējiem 11 uzvarētājiem 2024. gada Deivisa kausa izcīņas A grupas kvalifikācijas pirmajā kārtā. Zaudētāja spēlēs Pasaules B grupas kvalifikācijā.

READ  Jaunās Latvijas valdības skelets nāk kā partijas, kas gatavas uzņemties vadību - Baltic News Network