Dalasas “Stars” iekļūst Rietumu konferences finālā, uzvarot Sietlu ar 2:1

Sērijā, kurā pirmajās sešās tikšanās reizēs vidēji gūti vairāk nekā 8 vārti, tā bija saspringta, mazrezultatīva spēle, kas izšķīra jautājumus par 7. spēles 23 sitieniem, uzvarot Sietlas Kraken ar 2:1. Līdz ar uzvaru Dalasas Stars iekļuva Rietumu konferences finālā pret Vegasas Golden Knights.

Filips Grubauers apturēja 26 no 28, bet viņa komandas biedri apturēja 21 metienu viņu priekšā, kamēr Sietla tur karājās līdz rūgtajam galam. Zaudējums beidzas otrā kursa komandai, kas piedzīvoja, ka viņi izslēdza Stenlija kausa čempioni Kolorādo un pēc tam sasniedza Stars līdz galam.

Pēc bezvārtu pirmā perioda, kas pārsvarā svērās Dalasas labā, Stars beidzot izrāvās otrajā periodā, kad viņš no savas teritorijas netālu no Sietlas Blueline pārbaudīja Isa Lendla ķīli. Džeimijam Oleksiakam izdevās dabūt savu nūju, taču tā bija sašķiebusies, un steidzīgais Robs Hints satvēra to aiz zara un viens pats pietuvināja un tīri pārspēja Filipu Grubaueru.

Dalasa nosargāja šo pārsvaru trešajā periodā, noslēdzot bezizeju un neļaujot Sietlas pilsētai vispār neko (visā spēlē tikai 15 vārtu gūšanas iespējas). Kad līdz spēles beigām bija atlikušas mazāk nekā 10 minūtes, krakenieši sāka nedaudz virzīt uzbrukumu un piespiest Etingeru strādāt aktīvāk, taču tad Vaiats-Džonstons atspēlēja bumbu un pēc tam īsajā malā raidīja “backhand” zem pārliktņa. masīvs mērķis.

Kad tīkls bija tukšs, Olivers Bjorkstrands beidzot atrada vārtu aizmuguri pret Etingeru, noliedzot slēgšanu un samazināja deficītu līdz vienam, kad bija atlikušas 17,6 sekundes. Neskatoties uz emocionālo finālu saviem faniem, Superstars uzvarēja. Vegas un Dalasa Rietumu konferences finālā iekļūs piektdien.

Pilns grafiks:

Zibens / NHL ziņas

SWOT-skrūves [Raw Charge]

READ  Labs kā zelts: Vinipegas stikls, Hūvers, hokeja pasaules virsotnē

Pirms starpsezonas mēs apskatām dažas Lightning stiprās un vājās puses.

Water Street Tampa ekonomiskais pārskats ir 520 miljoni dolāru [Tampa Bay Times]

Ne gluži hokeja jaunumi, bet tā kā Džefs Viniks ir investors, tas ietekmē Lightning.

Dubas saka toronto vai nekur [Pension Plan Puppets]

Vakar Toronto notika izstāšanās intervija, un Kails Dubass runāja par savu nākotni ģenerālmenedžera amatā. Būtībā tā bija plecu paraustīšana. Viņš kliedēja baumas par došanos uz citu klubu (klepus, Pitsburga, klepus), iesakot atgriezties Toronto vai paņemt kādu laiku atvaļinājumā. Protams, tas viss var mainīties.

Pirms pieciem gadiem 3. spēle [Japers’ Rink]

Mūsu draugi Japers trasē no jauna piedzīvo 2018. gada Stenlija kausa izcīņu Austrumu konferences finālā pret Lightning. Brīdinājums par spoileri — šo uzvar skrūves.

Drīzumā tiks izlemts Senators, Coyote, nākotne [Front Office Sports]

Pēdējie pieteikumi Otavas Senators bija pirmdien, un ziņojumi liecina, ka sešas grupas pretendē uz jaunajiem Senāta īpašniekiem, un tiek ziņots, ka trīs no piedāvājumiem ir pārsnieguši 1 miljardu dolāru. Burvīgs.

READ  Kur skatīties, TV grafiks, informācija par tiešraidi un daudz kas cits

Tempes vēlētāji šodien izlemj koijotu likteni [GOPHNX]

Kreigs Morgans izklāsta Coyote mūžīgos meklējumus pēc pastāvīgas mājas Arizonā, pirms Tempes iedzīvotāji balso par trim priekšlikumiem par piedāvāto arēnu un atpūtas zonu, kas izšķirs komandu nākotni.

IIHF Pasaules čempionāts vīriešiem:

ASV 3:2 pār Vāciju

Trešajā mačā bija nepieciešama atgriešanās, taču ASV saglabāja savu ideālo rekordu, kad Šons Farels piecas minūtes trešajā minūtē panāca izlīdzinājumu, bet Mets Koronato izvirzīja vadību pēc 10 minūtēm. Maikls Esimonts asistēja Ronija Atāra pirmajos ASV vārtos.

Kanāda 2:1 (SO) pār Slovākiju

Džeiks Neboers un Pīters Sihariks apmainījās ar vārtu guvumiem pirmajā periodā, taču no turienes tas bija vārtsargs. Samuels Halavags apturēja 42 no 43 Slovākijas izlasei, savukārt Samuels Montembolts apturēja 23 no 24 Kanādas labā. Džeks Kvins uzvarēja astotās kārtas šautuvē, nodrošinot Kanādai uzvaru.

Zviedrija 2:1 (SO) pār Somiju

Vēl viena cieša spēle, kas prasa lēmumu pieņemšanas prasmju konkursu. Trešā perioda sākumā Juho Lamiko panāca neizšķirtu, kamēr Emīls Larme atvairīja 24 no 25 Somijas metieniem. Zviedrijas labā Larss Johansons atvairīja 27 metienus, un 11 metru soda sitienu sērijā uzvarēja Lukass Reimonds.

Latvija 4-3 (pagarinājumā) Čehija

Oskars Patna uzvarēja pagarinājumā, Latvijai sarūgtinot Čehijas izlasi. Rūdolfs Balčers saņēma palīdzību.