Artūrs Silovs tver bumbu, un Maiersa Kanādas komanda pasaules čempionātā zaudē varenajai Šveices izlasei.

Līdz IIHF pasaules čempionāta ceturtdaļfinālam Rīgā (Latvija) un Tamperē (Somijā) ir palikusi nepilna nedēļa.

Sestdien darbībā bija visi četri Vankūveras “Canucks” spēlētāji šī gada turnīrā. Apskatīsim, kā gāja katra spēle.

Silfs apņem klusumu

Artura Silova kļūšana par latviešu sākuma menedžeri ir bijis turnīra stāsts, ja esi Canucks fans. Viņš ir novedis Latviju līdz dažām stabilām uzvarām, un tagad viņa dzimtene ir labākā pozīcijā, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam, kas notiks ceturtdien.

Sestdien Latvija uzņēma ļoti vāju komandu no Kazahstānas un pārņēma biznesu. “Lativa” uzvarēja ar galarezultātu 7:0, Silovam atvairot visus 16 pretinieku metienus.

ASV joprojām ir neuzvarētas

ASV komanda Konora Gārlenda vadībā ir vienīgās neuzvarētās komandas šī gada turnīrā ar Šveici un Zviedriju. ASV un Šveice papildlaiku par uzvaru neprasīja, tāpēc abām kopvērtējumā ir 15 punkti.

Sestdien ASV ar 3:0 pārspēja Dāniju, turpinot cīņu šī gada turnīrā. Gārlenda spēlē sajuka, taču šī All-American komanda noteikti ir jāskatās, turnīram turpinoties. Tas bija iespaidīgi, lai neteiktu vairāk.

Kanādai ir pirmais zaudējums

Kanādas komanda šogad nefinišēs B grupas galvgalī. Kanādas izlase sestdien ar 3-2 piekāpās Šveicei, kura, kā minēts, vēl nav zaudējusi nevienu spēli.

Kanādas vienīgos vārtus šajā spēlē guva divi bijušie “Canucks” sastāvā Maikls Kārkons un Tailers Tofolī. Tailers Maijers devās aizsardzībā, ko Canucks fani noteikti iepriekš ir redzējuši uz spēles uzvaras vārtiem:

READ  Disneja kanāla pirmais indiešu izcelsmes amerikāņu kapteinis it visā dzird mūziku