Aptos dzimtā Nikija Hilca ir iemūžināta ar “Pasaules rekorda maršrutu” Demoinā.

Aptos dzimtā Nikija Hilca reaģē pēc uzvaras sieviešu 1500 metru finālā ASV vieglatlētikas čempionātā Jūdžinā, Oregonas štatā 8. jūlijā. (Ešlija Lendisa — Associated Press fails)

Nikija Hilca un Sema Brekela uzvarētie laiki 2023. gada USATF 1 jūdzes šosejas čempionātā gaida, kad Pasaules vieglatlētika tiks apstiprināta kā pirmie pasaules rekordi jūdžu ceļa sacensībās. Lai pieminētu 25. aprīļa turnīrā Hilca un Brakela uzstādītos atklāšanas rekordus, Demoinas pilsēta sadarbībā ar Dreika Athletics 13. ielu ir pārdēvējusi par Pasaules rekordu ceļu, teikts ASV Futbola federācijas paziņojumā.

Tā kā no 1. septembra ceļa jūdze kļuva par reģistrācijai piemērotu notikumu, augstākie laiki, kas reģistrēti reģistrācijai piemērotajos kursos no 1. janvāra līdz 1. septembrim, tiks atzīti par pasaules rekordiem. Pēc augstāko laiku ierakstīšanas šajā periodā Hiltz un Brakel zīmoli tika prezentēti, lai apliecinātu pasaules rekordu.

Hilts, Aptos dzimtene, noskrēja laiku 4:27,97, lai uzvarētu ASV sieviešu nacionālajā čempionātā un uzstādītu trases rekordu, savukārt Brakels, kurš nāk no Versaļas, Ohaio štatā, uzvarēja vīriešu sacensībās ar laiku 4:01,21. Des. Moines. Abas reizes kalpos kā iedzīšanas atzīmes sportistiem, kas startēs IAAF pasaules čempionātā šosejas skriešanā 1.oktobrī Rīgā, Latvijā.

Slēpošana

Jubilejas skeitborda ballīte Santakrusā: Santa Cruz Skateboards – pasaulē vecākā nepārtrauktā skeitborda kompānija – sestdien svinēs savu 50. gadadienu trīs vietās Santakrusas apgabalā.

Santa Cruz Skateboards zīmolu, ko izplata NHS, dibināja Ričards Novaks, Dags Hūts un Džejs Šeuermans. Uzņēmuma pirmais skrituļdēlis parādījās 1973. gadā. Zīmols SC Skateboards ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem skeitborda zīmoliem un sporta pamatu.

Jubilejas ballītes pirmā sesija notiks Sīklifas skeitparkā no pulksten 11:00 līdz 14:00, bet otrā sesija notiks Maika Foksa skeitparkā no pulksten 13 līdz 18.

READ  Kanādas pludmales volejbola duets Humana Paredesa, Vilkersone ieguva otro vietu Čikāgas atklātajā čempionātā

Pasākums noslēdzas pie The Mega Rail, un tajā Santakrusas pludmales promenādes celiņā no pulksten 6:30 līdz 19:30 piedalīsies pasaules labākie slidotāji. 21.-21.00 uz Boardwalk galvenās skatuves notiks tiešraides koncerts, kurā uzstāsies rokgrupa Dinosaur Jr.

pārlūkot

Nissan Supergirl Surf Pro: Seši Santakrusas apgabala sērfotāji — Autumn Hayes, Keanna Millere, Esme Brigham, Maddie Storer, Medison Stone un Kaikora “Korra” Nauberg – šajā nedēļas nogalē sacenšas Nissan Super Girl Surf Pro.

3000 punktu Pasaules sērfošanas līgas sieviešu kvalifikācijas turnīrs notiek Oušensaidas piestātnē Okensaidā, sacensību logs tiek atvērts piektdien un slēgts svētdien.

Astotdaļfinālā Noibergs iet uz 8. kārtu, Millers uz 9. kārtu, Brigems un Storers uz 12. kārtu, bet Stouns uz 13. kārtu.

Heisa pirmā spēle notiks astotdaļfināla 15. kārtā.

Sieviešu futbols

UC Santa Cruz 6, Viljams Džesups 0: Jaunākā aizsardze Emīlija De Los Santosa un otrā kursa uzbrucēja Kamila Aneta atdeva pa trim rezultatīvām piespēlēm, un Banana Slugs guva savu lielāko uzvaru kopš trešdienas, 2021. gada 4. novembrī, Lower East Field laukumā ar 7:0 pārspēja Mills.

Vārtus guva seši dažādi UCSC spēlētāji.

Rezultātu 14. minūtē atklāja jaunākā pussarga Amanda Skota, bet 39. minūtē vārtus guva vecākā aizsardze Andžela Bredberija, puslaikā panākot UCSC vadību ar 2:0.

Vārtus 45. minūtē guva otrgadnieka aizsargs Isa Kvinjoness, bet 57. minūtē savus trešos vārtus sezonā guva pirmgadnieks Čelins Akermens.

Otrā kursa spārns Sidnijs Boids 70. minūtē guva savas komandas ceturtos vārtus sezonā, un 80. minūtē vārtu guvumu noslēdza pirmgadniece Mišela Mata.

Otrā kursa vārtsarga Amēlija Brauna atvairīja divas reizes, kad “Banana Slugs” aizvadīja otro slēgšanu pēc kārtas un trešo reizi sezonā.

READ  Kur skatīties U17 EURO: TV, straumēšana | jaunāki par 17 gadiem

“Warriors” (3-5-1) atvairīja deviņus metienus.

UCSC (3-2-2) cer pagarināt savu uzvaru sēriju līdz trim, kad piektdien plkst. 11:00 Atertonā tiksies ar Menlo (1-2-0)

Meiteņu volejbols

Santa Catalina 3, Monte Vista Christian 1: Mustangs savā Klusā okeāna piekrastes Athletic League Gabilan divīzijas mačā trešdienas vakarā četros setos atspēlējās ar 26:24, 21:25, 25:23, 25:22.

Alisija Korona izvirzījās vadībā “Cougars” (3-3, 1-3) ar 12 nokautiem sitieniem, 14 sitieniem un septiņiem dūžiem.

Piektdien Santa Catalina spēlēs “Harbour Invitational” turnīrā Santakrusā, bet MVC (6-4, 1-3) pulksten 18:00 uzņems “Carmel”.

Rezultātu ziņošana

Treneri tiek aicināti pēc spēlēm ziņot par rezultātiem un spilgtākajiem notikumiem uz [email protected]. Lūdzu, e-pastā iekļaujiet savu vārdu un kontakttālruni.