Anglija 20, Latvija 0: skaitļi aiz lauvējām sakāvi

Kad Anglijas sieviešu izlase oktobrī UEFA sieviešu Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē ar 10:0 pārspēja Latviju, tas bija pietiekami slikti. Taču lauvenes nepārprotami juta, ka otrajā posmā ir jāpaveic divreiz sliktāk.

Anglija otrdien, uzvarot Latviju ar 20:0, uzstādīja valsts rekordu, komandas spēlē ar vārtu starpību +53 (53 gūti, ielaisti vārti) uzlabojot līdz 6:0:0. 20 vārtus guva 10 spēlētāji, no kuriem četri guva hat-trick. Viena no viņām, Elīna Vaita, kļuva par visu laiku labāko vārtu guvēju programmas vēsturē, jo viņas trīs gūtie vārti palielināja viņas karjeras punktu skaitu līdz 48. Alisija Russo, kura arī guva hat-trick, spēlē tikai 60. minūtē. Visus trīs savus vārtus Beta Mīda guva 23. minūtē, tostarp Tā trīs minūtes vēlāk atklāja rezultātu, bet Lorēna Hema Anglijas izlases vadībā ar četriem sitieniem, pa diviem katrā puslaikā. Tikai Anglijas izlases vārti tika gūti no soda sitiena, ko realizēja Džordžija Stenveja, izdarot sešas kvalitatīvas piespēles.