Amerikāņi iegūst Beach Gold, Ross papildina grupu – WHIO TV 7 un WHIO Radio

Ross tagad ir ieguvis pilnu olimpisko pludmales volejbola medaļu komplektu: sudrabu Londonā, bronzu Riodežaneiro un zeltu, ko viņa ar Aleksu Kleinmenu piektdien izcīnīja Tokijas spēlēs ar uzvaru pār Austrāliju.

Amerikāņi uzvarēja Maria Artacio del Solar un Talicoa Clancy no Austrālijas ar 21: 15, 21: 16 zem spīdošas saules mačā, kas ātri vien nonāca līdz šim lielākā pūļa žēlastībā Šiokazi parkā-aptuveni 60 cilvēku pagaidu 9600 sēdvietās. stadions.

Amerikāņi spēlēja 92 grādu pēc Fārenheita (33 grādi pēc Celsija) temperatūrā zem degošās Tokijas saules, beidzot Austrālijas komandu 43 minūtēs. Iepriekš piektdien notikušajā bronzas medaļas mačā uzvaru pār Latviju nodrošināja Džoanna Heidriha un Anūks Vergs Debre no Šveices.

Austrālijas sudrabs bija viņu pirmais pludmales volejbolā kopš Natālijas Kukas un Kerijas Potharstas 2000. gadā Bondi pludmalē izcīnīja zeltu. Taču viņi ne tuvu nebija amerikāņi, kuri Olimpisko spēļu kvalifikācijas punktu braucienā izvirzījās vadībā un zaudēja tikai vienu reizi. Norisinās septiņos mačos Tokijā.

Sāniem mainoties ik pēc septiņiem punktiem un tehniskajam taimautam ik pēc 14, spēlētāji atkāpjas uz soliņiem, kur izpletnis tiek salocīts virs galvas ēnā. Dvielis sedza sēdekli tā, lai tas neliptu pie karstā spilvena; Atbalsta personāls uzliek uz galvas ledus iepakojumus vai ietin tos mitros dvieļos.

Tad bija hidratācija. daudz ūdens.

Pirmo reizi olimpiskajam olimpietim Kleinmanam un Rosam, kuri tikpat daudz braucienu uz vasaras spēlēm izcīnīja trīs medaļas, bija nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai iegūtu pirmo setu. Viņi bija 2: 0 zaudējuši sekundi, pirms guva 10 punktus pēc kārtas, lai attālinātos.

Šie klusinātie dziedājumi “Aussie! Aussie! Aussie! Oy! Oy! Oy!” No austrāliešiem spilgti dzeltenajos kreklos un “USA!” No tiem sarkanā, baltā un zilā krāsā. Austrālija turnīrā gandrīz izbēga no trim punktiem, pirms Artacio del Solar panāca rezultātu, lai nosargātu uzvaru ASV.

READ  Lai sagatavotos kritienam / rakstam, jāizmanto vasara

Pēc ilgas apskāviena Kleinmena devās uz soliņa, lai iegremdētos ūdenī, tad pāris devās uz tribīnēm un stāvēja ar Amerikas karogu.

Šveicieši izcīnīja uzvaru pār Latviju, lai pludmalē iegūtu savas valsts pirmo olimpisko medaļu. Viņi pirmajā setā ar 21:19 pārspēja Tīnu Graudinu un Anastasiju Kravčinuku, pirms otrajā atverot vadību ar 5: 1 un dodoties prom, uzvarot ar 21: 15.

Graudina bija pirmā persona, kas pēc kāpšanas nokļuva olimpiādē NCAA pludmales volejbola programma kas sākās 2012. gadā. Viņa spēlēja Kalifornijas dienvidos, kur bija 2019. gada nacionālā gada sieviešu spēlētāja un vadīja Trojas zirgus līdz 2021. gada nacionālajam čempionātam.