Šveicietis Heidrihs, Verge-Depre, atriebās zaudējumu pusfinālā, izcīnīja pludmales volejbola bronzu

Spēļu statistika

Šveices duets ierindojās 12. vietā Džoanna Heidriha Un Anūks Vergs Debre Viņš izcēlās šūpojoties ar uzvaru 21-19, bronzas medaļu 21-15 pār Latviju Tīna Graudiņa Un Anastasija Kravčinuka Šiokazi parkā Tokijā sestdien olimpiskajās spēlēs.

Šveicietim bija daudz ko pierādīt pēc secīgās neveiksmes ASV pusfinālā, bet Latvijas izlase – ar 16. numuru izlikta cīņa par katru iespējamo punktu.

Redzēt vairāk: Ross/Kleinmans rūpējas par biznesu un spēlē uz zeltu

Šveice, neizšķirti 8: 8, izvirzījās vadībā ar 13: 9 ap pirmā seta 11 minūšu robežu. Latvijas kauja atgriezās pie 13-14, bet drīz pēc tam šveicieši atgriezās formā. Heidrihs un Verge Debre izmantoja trūkumus Graudinas un Kravčinukas aizsardzībā, kā arī latviešu kļūdas. Neskatoties uz dažiem acīmredzamiem noslēguma nerviem, šveicieši izmantoja trešo setu, kad pretinieki iemeta taisnu bumbu tīklā.

Latvija zaudēja pārliecību otrajā setā, jo Šveices duets sāka ar 5-1 vadību. Heidrihs un Veržē-Depre turpināja dominēt ar plašu pārsvaru, taču vēlreiz cīnījās, lai noslēgtu darījumu ar rezultātu 20-12. Viņi galu galā uzvarēja otrajā setā un mačā ar sešu punktu pārsvaru trešajā spēlē.

Abi partneri kliedza, nokrita ceļos un apskāva.

2016. gada Rio olimpiskajās spēlēs Heidrihs un Verge-Depre sacentās ar dažādiem partneriem. Ceturtdaļfinālā Heidrihs zaudēja Brazīlijai, bet Verge-Depre atkrita iespējamajai zelta medaļniecei Vācijai.

Zeltu viņi, iespējams, nav izcīnījuši, bet Šveices komanda Tokijā noteikti ir sevi atpirkusi. Šī uzvara iezīmē Šveices pirmo bronzas medaļu pludmales volejbolā.

READ  Šodien European Tech: Accel ir 3 miljardi dolāru jauna nauda, ​​jauni dati no Centrālās un Austrumeiropas, Jfrog nopērk Vdoo par 300 miljoniem dolāru, Zoom pērk pūķus un daudz ko citu