#10 Wildcats samazinās līdz #20 RIT, 5.-4

Ročestera, Ņujorka – Pirmkursnieks uz priekšu Raiens Konmijs (Aleksandrija, Vašingtona) guva divus vārtus, bet Ņūhempšīras Universitātes vīriešu hokeja komanda, kas atrodas 10. vietā, piektdienas vakarā Džīna Polisīni centrā zaudēja 20. vietu Ročesteras Tehnoloģiju institūtam ar 5:4.

Wildcats zaudēja līdz 6-3-1, bet Tigers uzlaboja līdz 8-3-0.

Nākamais:

• Wildcats atgriežas darbībā, kad sestdien, 25. novembrī, Gene Polisseni centrā pulksten 17:00 NESN noslēdz divu spēļu sēriju RIT.
  • Nākamā mājas spēle ir sestdien, 9. decembrī pret RPI pulksten 16:00, ko piedāvā East Coast Lumber. Ikgadējā spēle Teddy Bear Toss notiks kopā ar Skate With the Cats pēc spēles.
  • iet uz UNHWildcats.com/TicketsVai arī zvaniet uz biļešu kasi pa tālruni (603) 862-4000, lai uzzinātu par aizraujošākajām ģimenes izklaidēm Ņūhempšīrā.

rezultāts: #20 REIT 5, #10 UN 4
Ieraksti: Apvienoto Nāciju Organizācija (6-3-1); REET (8-3-0)
atrašanās vieta: Ročestera, Ņujorka (Policini centrs)
datums: Piektdiena, 2023. gada 24. novembris
Klātbūtne: 2365

Rezultāts ir kvadrātveida

kā tas notika:

• Pirmajā periodā 1:34 Tanners Endrjū raidīja ripu vārtu augšējā cimda pusē, izvirzot Tigers vadību ar 1:0.
  • Pēc tam pulksten 3:05 Tailers Fukakusa izpildīja Ksavjē Lapouna metienu, palielinot RIT pārsvaru līdz 2:0.
  • Wildcats otrā perioda 3:24 samazināja RIT pārsvaru līdz 2:1, kad vecākais aizsargs Nikolajs Džensons (Cold Spring, Minn.) no labās malas raidīja sitienu ar sitienu no RIT vārtsarga Tomija Skārfone un raidīja bumbu vārtu aizmugurē. Vecākais uzbrucējs Niks Kafarelli (Midltona, Masačūsetsa) un otrā kursa uzbrucējs Kristaps Skrastencs (Grupiņa, Latvija) Katrai piespēle vārtu guvumā.
  • “Cats” panāca neizšķirtu 2:2, kad Kunmi Izšaujiet šāvienu no apļa labās puses. Pirmkursnieks uz priekšu C. Leklerks (Brentvuda, Ņūhempšīra) un jaunākais aizsargs Džeks Beidžs (Talley, Ņujorka) Katram bija rezultatīva piespēle.
  • Pēc tam Tigers guva trīs vārtus pēc kārtas, divus otrajā puslaikā un vienus trešajā, izvirzoties vadībā ar 5:2.
  • Konmeijs guva savus otros vārtus spēlē pie 6:10, kad viņš raidīja sitienu no kreisās malas apļa augšdaļas tīkla cimda puses augšējā stūrī, lai gūtu spēka spēles vārtus. Jaunākais aizsargs Koltons Hovards (Foothill Ranch, Kalifornija) LeKlerks katrs ierakstīja pa piespēlei.
  • “Wildcats” spēlēja ar vienu vārtu 9:37 Harisons Blēdels (Regina, Saskačevana) Sitiet atlēkušo bumbu, metot metienu no vecākā aizsarga Lūks Rīds (Vārmena, Saskačevana). Vecākais uzbrucējs Cam Gendron (Hampsteda, Ņūhempšīra) arī ierakstīja rezultatīvu piespēli.
  • Wildcats palika tukšām rokām, kad bija atlikušais 1:33, taču neizšķirtu vārtus gūt nespēja.

Ciparu iekšpusē:

• RIT griezīgs UNH, 34-31.
  • “Wildcats” pēc spēka paņēmiena panāca 1:7, bet Tigers – 3:7.
  • Otrā kursa vārtsargs Tailers Mozeleks (Long Valley, Ņūdžersija) reģistrēja 29 atvairītos metienus Cats, bet Tomijs Skārfons 27 atvairīja Tigers.