Ziemas klasika ir lielisks pasākums Lowell Sun, izņemot spēli

Ziemas klasika bija lieliska…līdz sākuma disks tika nomests.

TNT paveica lielisku darbu 30 minūtēs pirms Bruins un Penguins spēles Fenway Park. Pirms spēles bija liels uztraukums, jo Boston Athletic tika apspriesta Fenveja un Rašmora kalna vēsture.

Džeisons Variteks un Tims Veikfīlds gāja pa sarkano paklāju. Un tad bija lieliski redzēt Bruins leģendu Džoniju Buciku un Zdeno Čaru – viņu visu lielāko leģendu – Bobiju Oru priekšgalā, baudot pūļa aplausus.

Pat māte daba sadarbojās. Saules un temperatūras vietā 50. gadu vidū spēle tika spēlēta mākoņainās debesīs un temperatūrā, kas nekad neiekļuva 50. gados.

Vēstures grāmatās tiks atzīmēts, ka “Bruins” ar 2:1 pārspēja “Penguins”, otro reizi spēlē gūstot Džeika Debruska vārtus. izskatās seksīgi.

Nebija.

Spēlēšana gandrīz 40 000 līdzjutēju priekšā slavenajā sporta stadionā varēja iespaidot spēlētāju. Ledus Fenvejā, iespējams, atrodas gaismas gadu attālumā no sākotnējā formā, pie kuras spēlētājs bija pieradis TD Garden. Džims Montgomerijs, iespējams, piedāvāja Bruins komandai pulksten 5:00.

Bostonas Bruins dodas uz ledus, lai iesildītos pirms NHL Winter Classic spēles pret Pitsburgas Penguins. (AP foto/Maikls Dvaiers)

kuru tu pazīsti

Es zinu tikai to, ka Fenveja ir bijusi divu Winter Classic spēļu vieta, un abas bija tikpat aizraujošas kā Boba Ņūhārta monologs. “Penguins” un “Bruins” pirmdien nebija asi. Es neesmu pārliecināts, ka neviena no komandām visu pēcpusdienu bija pieslēgta trīs piespēlēm pēc kārtas. Pūļa satraukums šķita apslāpēts. Tas nav pārsteidzoši, ņemot vērā to, cik daudz fanu bija ārpus ledus.

Spēle brīvā dabā ir bijusi labvēlīga Nacionālajai hokeja līgai. Spēlēšana tādos stadionos kā Fenveja sniedz līgai iespēju, kurā nebūs Konora Makdeivida 25 hat tricki. Pirmsspēles publicitātes vērta ir tas, ka līga turpina rīkot spēles netradicionālās hokeja arēnās.

Noskatīties, kā spēlētājs ieiet Fenveja parkā savā vecajā beisbola formā, bija pārsteidzoši. Redzēt hokeja spēli zaļā briesmoņa ēnā bija satriecoši. Bija pārsteidzoši dzirdēt Boston Pops uzstāšanos 100 pēdu attālumā no slidotavas.

READ  Latvija atņem Krievijas stacijas licenci trimdā saistībā ar kara pārklājuma pārkāpumiem

Taču visas šīs lietas bija interesantākas par spēli, kuras pabeigšana aizņēma apmēram 3 stundas un 20 minūtes, jo starp periodiem bija ārkārtīgi garas TV pārtraukuma. Neesat pārliecināts, kāda būs atbilde uz priekšu. Tikai priecājos, ka neiztērēju simtiem dolāru, lai klātienē redzētu šo produktu.

kosmiskā vīzija

Divi UMass Louels apņēmušies pārstāvēt Latviju IIHF Pasaules junioru čempionātā Jaunskotijā.

Uzbrucējs Ģerts Silcalnes un vārtsargs Kārls Mezarges būs topošie River Falcons. Mega turnīru Latvija atklāja spēli pret ASV ar 5-2 zaudējumu. Latvija izlaida spēli arī pret Šveici, Somiju un Slovēniju, kas iekļuva trešdienas mačā pret Austriju.

Abi šoziem Amerikas Savienoto Valstu hokeja līgas sastāvā pirmo reizi spēlē Ziemeļamerikā. Mežsargs spēlē ar Tri-City, savukārt Silkalns sezonu sāka ar Des Moines un tika aizmainīts uz Fargo.

Tikai četrām NCAA skolām ir vairāk World Juniors saistību nekā UMasam Loulam.

ārā un skrien

Gandrīz 900 skrējēju piedalījās pirmajā skrējienā 5K/10K, kas sākās un finišēja Bowlero Lowell autostāvvietā Pawtucket ielā.

40. gados Temps bija daudz skrējēju šortos, daži valkāja krekliņus, kas bija bonuss Jaungada dienas sacensībām. Kolins Kuks no Bruklinas, Ņūhempšīras štatā, bija 5K uzvarētājs ar 17 minūtēm un 19 sekundēm. Labākais vietējais skrējējs bija trešās vietas ieguvējs Šons O’Kīfs no Vestfordas (17:59). Sievietēm 20:09 uzvarēja Džila Čisholma no Vilmingtonas.

10 kilometru skrējienā uzvarēja Šervina Pārhērsta no Ņūfīldas, Ņūhempšīras štatā (34:21), savukārt sievietēm uzvarēja bostoniete Amanda Kvinlana (41:12).