Velsa 2:1 Horvātija – Euro 2024 D grupas kvalifikācijas rezultāts, jo Harija Vilsona spēkošanās saglabā Dragons cerības

Iespaidīgais Vilsons noved Velsu uz svarīgu uzvaru pār Modriču un Co

Harijs Vilsons svinēja savu zelta cepurīti un maču uzvarējušu lencēm, kad Velsa Kārdifā ar 2:1 uzvarēja Horvātiju, lai saglabātu savas cerības uz 2024. gada Eiropu.

Dragons līdz šim ir izturējusi grūtu D grupas kvalifikācijas kampaņu, taču ir mazinājusi spiedienu no sava trenera Roba Peidža ar vienu no labākajiem sniegumiem pēdējos gados.

Mājinieku tiešā piegājiens vairākkārt atlaida viesus, Dominikam Livakovičam veicot divus izcilus atvairītos sitienus, izglābjot Vilsonu un Neko Viljamsu dzīvajā pirmajā puslaikā.

Velsa bija pelnījusi izvirzīties vadībā otrajā puslaikā, taču pēc atsākšanas nebija ilgi jāgaida, jo Vilsons uzskrēja uz Deivida Brūksa piespēles un guva vārtus.

“Fulham” malējais uzbrucējs izbaudīja savu 50. spēli un ar izcilu sitienu ar galvu guva otros vārtus pēc stundas atzīmes.

Horvātu aizstājējs Mario Pasaličs 15. minūtē izveidoja saspringtas spēles beigas ar sitienu ar galvu no tālā vārtu staba, taču Dragons izturēja, nodrošinot vēl vienu slavenu nakti Kārdifas pilsētas stadionā.

Ar šādu rezultātu Velsa ar 10 punktiem pacēlās uz otro vietu D grupā, apsteidzot Horvātiju, pateicoties pārākumam tiešajās konfrontācijās. Līderes “Türkiye” pēc vēl vienas spēles ir par sešiem punktiem priekšā.

Velsai kvalifikācijas D grupā atlikušas divas spēles, jo novembrī tai būs divi izšķiroši mači izbraukumā ar Armēniju un savā laukumā ar Turciju.

READ  Arizonas Coyotes spēlētājs Andrē Turīni ir pateicīgs par līguma pagarināšanu uz 3 gadiem