Stings ar nepacietību gaida OHL sezonas otro pusi

Neraugoties uz savām vēlmēm par čempionātu, Sarnia Sting sasniedza OHL regulārās sezonas vidu ar vairāk zaudējumu (18) nekā uzvaru (16).

Raksta saturs

Reklāma 2

Viņi ieņem neizšķirtu ceturto vietu Rietumu konferencē, astoņus punktus no trešās, bet arī astoņus no devītās vietas.

Stings ir pārvērtis kalendāru par 2023. gadu, kas vēlas atgūties pēc Londonas bruņinieku komandas ikgadējā Jaungada mājas un mājas sērijā.

Piektdien pulksten 19:05 Sting uzņems Windsor Spitfires, bet svētdien viesosies pie Erie Otters.

Viņi izbraukumā ar 4:1 zaudē Midwest Knights pirms 9036 cilvēku pūļa Budweiser Gardens sestdien.

Aizsargs Raiens Masts guva savus pirmos vārtus sezonā, un Niks Sursisija atvairīja 18 reizes devītajā startā pēc kārtas.

Surzycia ir 4-3-1-0 bez neviena lēmuma kopš pirmā numura vārtsarga Bena Goudreau aiziešanas, lai spēlētu Kanādas komandā pasaules junioru čempionātā Halifaksā.

Reklāma 3

“Kopš Penija aizgāja, viņš ir paveicis lielisku darbu,” sacīja trenera asistents Breds Stupics. “Viņš uzvar spēles, kuras spēlē. Viņš sacenšas. Viņš ir ļoti konkurētspējīgs un strādā katru dienu.”

Štaubics tiesā, bet galvenais treneris Alans Letangs ir Kanādas junioru izlases trenera palīgs.

READ  5 Kanādas komandas lietas, ko skatīties šajā nedēļas nogalē: 19.–22. maijs — Kanādas komanda

Ar bilanci 16-12-4-2 Stings ieņēma piekto vietu konferencē pēc uzvaru procenta un ierindojās ceturtajā punktos ar Owen Sound Attack.

Viņi ir optimisti uz otro puslaiku.

Viņu traumu nomocītā aizsardzības komanda beidzot ir vesela. Masts un Džošs Hūvers ir jaunākie konkursanti, kas atgriezušies pēc ilgas prombūtnes.

Goudreau un latviešu uzbrucējs Sandis Vilmanis šonedēļ atgriezīsies no junioru pasaules čempionāta.

Reklāma 4

OHL maiņas termiņš ir nākamnedēļ, un Stings atrodas garajā pozīcijā. Ģenerālmenedžeris Dilans Seka deva mājienus, ka, iespējams, būs vēl vairāk kustību pēc aizsarga Kristiana Keiro iegādes no Otters pirms brīvdienu pārtraukuma.

Tas bija otrs lielākais Stinga maiņas darījums, kurš novembrī no Guelph Storm izlaida uzbrucēju Sašu Pastujovu.

Neskatoties uz šīm izmaiņām, Stinga spēka spēle joprojām cīnās. Viņi ir tikai 3 pret 30 ar cilvēka pārsvaru pēdējos sešos mačos.

Visi trīs spēka paņēmienu vārti tika gūti piektdienas mačā ar 7:5 mājās pret Knights, tāpēc Stupics saskata pavērsiena pazīmes.

Viņš teica: “Viņi nebija tie, kas izkaisa un gūst vārtus vieni, jo spēlētāji, šīs vienības indivīdi spēj to izdarīt, bet viņi strādā kopā un gūst vārtus viņiem kā viens. Un tie bija spēcīgi vārti, ļoti vajadzīgi. , kas patiešām atjauno zināmu uzticību mūsu speciālistu komandām.”

Reklāma 5

Stinga spēka paņēmiens ieņem pēdējo vietu OHL ar 18,2 procentiem. Nāvessods ir devītais – 78,7 procenti.

Sestdien Džordžs Diakovs guva vārtus pirmajā periodā, un Denveras Pārkeess otrā perioda vidū dubultoja Knights pārsvaru savā vienīgajā stabilajā spēlē.

READ  Latvija pieņem ilgi gaidīto holokausta kompensācijas likumu

Stings panāca 0:6 ar cilvēka pārsvaru.

Masts un Šons Makgērns apmainījās ar vārtu guvumiem otrās spēles beigās. Trešdaļas sākumā vārtus guva Ruslans Gazizovs.

Trešajā periodā Stings ar 18:3 pārspēja Knights, taču nespēja tikt garām OHL gada vārtsargam Bretam Broču, kurš atvairīja 38 pretinieku metienus.

Knights atturēja Stinga rezultatīvāko spēlētāju Pastujovu, Nolanu Bērku un OHL rezultatīvāko spēlētāju TY Voitu bez punktiem. Piektdienas zaudējumā trijotne guva trīs vārtus, visus ar Bērka starpniecību, un deviņus punktus.

Reklāma 6

Pārkijs izdevumam London Free Press sacīja: “Šī ir viena no labākajām rindām līgā, un mūsu trīs puiši (Makss Makkjū, Lendons Sims un Bens Bujolds) ir paveikuši patiešām labu darbu, lai viņus slēgtu. Pārbaudiet un paturiet viņus savās rokās. privātā zona.”

Knights spēlēja bez aizsarga Logana Mailū. Viņš saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju par tīšu savainojuma mēģinājumu pēc tam, kad piektdien atkārtoti iesita Porteram Martonam pa galvu pēc tam, kad Stingas debitants uzkrita “Knights” vārtsargam Zekam Bovenam.

Vilmanis saņem rezultatīvu piespēli, latviešiem uzvarot

Vilmanis sniedza rezultatīvu piespēli Latvijas uzvarā pret Austriju ar 5:2, pirmdien Halifaksā uzsākot cīņu par izkrišanu.

Labāko no trim spēļu sērija turpināsies trešdien un, ja nepieciešams, arī ceturtdien.

Uzvarētājs saglabā augstāko līmeni 2024. gada pasaules junioru čempionātā. Zaudētājs izkrīt uz A divīzijas A grupu.