Vācija uzvar Latviju un nākamreiz FIBA ​​Pasaules kausa pusfinālā spēlēs ar ASV

Manila – Vācija spēlēs ar ASV FIBA ​​Pasaules kausa pusfinālā, kas ir šīs vasaras sākumā notikušās izstādes spēles pārspēle, kurā amerikāņiem bija nepieciešams liels rallijs, lai uzvarētu.

Francs Vāgners guva 16 punktus, Vācijai, kas ir Pasaules kausa pēdējā neuzvarētā komanda, trešdien ceturtdaļfināla mačā ar 81:79 pārspēja Latviju, ceturtajā ceturtdaļā izraujoties valstsvienības cīņā. Pirmās 30 minūtes.

Nākamais: ASV piektdien par vietu zelta medaļas spēlē svētdien. ASV 20. augustā uzvarēja Vāciju ar 99:91 Abū Dabī viņi otrajā puslaikā atspēlējās no 16 punktu deficīta, un, lai pārņemtu kontroli, nepieciešama 18:0 sērija.

Tas mačs bija bezjēdzīgs kautiņš, pēdējā gatavošanās pirms pasaules čempionāta. Piektdienas spēle būs ļoti atšķirīga.

“Mēs esam izvirzījuši sev augstus mērķus, un tas būs izaicinājums,” sacīja Johanness Tīmans no Vācijas. “Taču, paturot prātā šos mērķus, mums ir jāpārspēj tādas komandas kā ASV, un cerams, ka mēs to spēsim.”

Andreass Obsts guva 13 punktus Vācijas labā (6:0), kas pārdzīvoja nakti, kurā Deniss Šroders no grīdas bija 4:26 un guva deviņus punktus.

Latvijas labā Artūrs Žagars guva 24, bet Dāvis Bertāns 20 vārtus (4-2).

“Viss, ko es gribu teikt, ir tas, ka esmu tik lepns par šo komandu, kas cīnās katrā spēlē,” sacīja Bertāns, kurš realizēja dziļu trīspunktnieku, lai izvirzītu vadību, kad bija atlikušas apmēram 5 sekundes, un pēc tam noskatījās, kā tā atsitās pret malu un atlēca. tālu.

Vācija ar šo uzvaru pārliecinās, ka tas nebūs sliktāks par tās otro labāko rezultātu divos svarīgākajos starptautiskajos basketbola notikumos – Pasaules kausa izcīņā un olimpiskajās spēlēs. Vācieši 2002. gada pasaules čempionātā, kas tagad tiek saukts par Pasaules kausu, ieņēma trešo vietu, un nevienā olimpiskajā spēlē vēl nav palikuši labāk par septīto.

READ  Canucks: Kāds ir aizraujošā Artūra Silovesa labākais karjeras attīstības ceļš?

Latvija, kas palika bez savainotā Kristapa Porziņģa, savā pirmajā Pasaules kausa izcīņā tomēr varēja ieņemt piekto vietu. Itālija ceturtdien spēlēs mierinājuma kvalifikācijā, bet pēc tam sestdien spēlēs par piekto vai septīto vietu.

“Viņi ir labākā komanda Eiropā, par kuru neviens nerunā,” par Latviju sacīja Vācijas treneris Žordi Herberts. “Un viņiem trūkst arī dažu spēlētāju. Viņi spēlē lielisku basketbolu, basketbola komandu. “Viņi šauj bumbu, viņi saņem labu apmācību, un es viņiem piešķiru lielu atzinību.”

Amerikāņi otrdien ceturtdaļfinālā ar 100:63 pārspēja Itāliju. Viņi paņēma trešdienu brīvdienu un daļu dienas izmantoja, lai apmeklētu Amerikas kapsētu un memoriālu Manilā, pat piedaloties īsā ceremonijā, lai pieminētu tūkstošiem tur apbedīto vai pieminēto Otrā pasaules kara karavīru.

Viņi atsāks treniņus ceturtdien, pilnībā apzinoties izaicinājumu, ko Vācija viņiem izvirzīja pirms gandrīz trim nedēļām.

“Es tikko pārspēju Latviju. Vācija ir Pasaules kausa pusfinālā,” sacīja vācietis Morics Vāgners. “Nejautājiet man par ASV. Izbaudīšu šo un tad rīt domāju par ASV.