Tokijas olimpiskās spēles: Marie-José Ta Lo no Kotdivuāras 8. dienā zaudē medaļu

Sieviešu 100 metru finālā Tokijas olimpiskajās spēlēs Ta Lo atkal uzvarēja

Kotdivuāras sprintere Marija Hosē Ta Lo otro vietu pēc kārtas otro Olimpiādi pēc kārtas izcīnīja ceturtajā vietā 100 metru distancē sievietēm, jo ​​Jamaika tīri ieguva medaļas.

Citur Kotdivuāru un Ēģipti no vīriešu futbola ceturtdaļfinālā izsita attiecīgi Spānija un Brazīlija.

Septiņi afrikāņi, tostarp trīs sportisti no Dienvidāfrikas, svētdien kvalificējās pusfinālam vīriešu 100 metru distancē.

Pēcpusdienas vieglatlētikas nodarbība

Ta Lou Kotdivuārs Sieviešu 100 metru finālā viņa ierindojās ceturtajā vietā, tāpat kā 2016. gada Rio olimpiskajās spēlēs.

Ta Lo skrēja 10,91 sekundi, bet uzvarēja Jamaikas trijotne, un Elaine Thompson-Herrah uzrādīja otro ātrāko laiku, lai saglabātu savu titulu, bet pārējā olimpiskā čempione Šellija-Ann Fraser-Pryce ieguva sudrabu, bet Šerika Džeksone-bronzu.

Iepriekš pusfinālā Ta Lu veica vēl vienu ātru laiku, lai kvalificētos finālam.

Viņa uzvarēja pusfinālā ar laiku 10,79 sekundes, tikai par sekundes simtdaļu lēnāk nekā karstums piektdien, kad viņš pielīdzinājās Āfrikas rekordam, ko uzstādīja tautietis Murels Ahors, kuram neizdevās sasniegt finālu.

Pusfinālam nekvalificējās arī nigēriete Greisa Nzubiši Nokucha.

Nigērijas sprinteris Enohs Degoke Tokijas olimpiskajās spēlēs
Nigērijas sprinteris Enohs Degoke Tokijas olimpiskajās spēlēs izvirza jaunu personisko rekordu savā kvalifikācijā

Nigērijas spēlētājs Enohs Degoke bija ātrākais Āfrikas spēlētājs, kurš kvalificējās vīriešu turnīram 100 m pusfināli Svētdien viņš uzstādīja savu personīgo rekordu – 9,98 sekundes, lai uzvarētu sacensībās.

Ferdinands Omorua Umanyala, Kurš cīnījās par iekļaušanu Kenijas komandā Spēlēs viņš uzstādīja arī valsts rekordu – 10,01 sekundes, lai tiktu tālāk.

Trīs dienvidāfrikāņi – Gift Lyutlila, Akane Simbin un Shawn Masuangani – piedalīsies pusfinālā, tāpat kā Nigērijas Oshurtsi ‘Dochos’ Etsekere un Arthur Sis no Kotdivuāras.

Tomēr bija strīdi, kad nigēriešu dievišķais Ododoro tika diskvalificēts nepareiza starta dēļ brīvajā stilā, kaut arī neviens nebija izslēgts no brīvā laika par līdzīgu pārkāpumu.

Par viltus startu tika atstāta arī Togo Fabrice Dbala.

READ  Minesotas Crookston vīriešu basketbols paziņo par parakstīšanu uz pirmo divīziju, Rossi pāreja - Croxton Times

Etiopietis Habitam Alemu būs vienīgais Āfrikā 800 m sievietēm, fināls Otrdien viņa kvalificējās ar otro ātrāko laiku pusfinālā.

Olimpiskās spēles bija vilšanās Ugandas pasaules čempionei Halimai Nkai, kura pusfinālā uzrādīja lēnāko laiku, jo viņai neizdevās tikt tālāk.

Arī viņas tautietis Vinnijs Nanondo, Benini Noli Jarego, Kenijas Marija Mora un marokāņu rababs Orfi nespēja progresēt.

“Esmu pilnīgi vīlies, bet dzīvē ir labas un sliktas dienas darbā, un šodien bija slikta diena, taču es apsveicu savus komandas biedrus, kuri iekļuva finālā,” sacīja Nakai.

“Es tikko atguvos no ilgstoša savainojuma (cīpslas problēma). Taču esmu koncentrējies uz nākotni. Domāju, ka nākotne joprojām ir gaiša.”

Ar iepriekšējo Dienvidāfrikas lēcienu, pasaules bronzas medaļnieku Rusvalu Samai, kurš kvalifikācijā sasniedza 7,74 metrus, viņam nepietika, lai sasniegtu turnīra finālu. Tāllēkšana vīriešiem.

Viņa tautietis Kišvels Džonsons nespēja gūt juridisku lēcienu un tādējādi tika arī diskvalificēts.

Vieglatlētikas rīta sesija

Kenietis Fergusons Čerotiķis Rotihs
Kenijas pārstāvis Fergusons Šeruiots Rotičs bija ātrākais vīrietis 800 metru priekšsacīkstēs, kas svētdien sasniedza pusfinālu.

Danda Āfrikas pārstāve Vanda Nīla savā kvalifikācijā sievietēm ierindojās trešajā vietā 400 m barjerskrējiens pirmdien automātiski kvalificēties pusfinālam.

No Ziemeļamerikas kvalifikācijas turnīra kvalifikācijā ātrākais bija kenijietis Fergusons Šeruiots Rotičs 800 m vīrieši lai svētdien iekļūtu pusfinālā.

Pārējie Āfrikas sportisti, kuri kvalificējās automātiski, bija 2012. gada Botsvānas olimpisko spēļu sudraba medaļnieks Naidžels Amoss un Tunisijas pārstāvis Abdeslams Ajouni, kā arī divi citi kenijieši – Maikls Saroni un Emanuels Korers.

Marokas duets Oussama Nabil un Abdelati El Geisy, kuri guva personisko labāko rezultātu, abi izvirzījās kā ātrākie zaudētāji.

Iekš 100 m barjerskrējiens sievietēm, Nigērietis Amosans Tobe sestdien kvalificējās pusfinālam septītajā ātrākajā laikā, jo libērietis Ebonyi Morions kvalificējās kā ātrākais zaudētājs.

futbols

Spānija Tokijas olimpisko spēļu vīriešu futbola ceturtdaļfinālā svin savus piektos vārtus pret Kotdivuāru

Vīriešu futbolā Āfrikai bija dubultā vilšanās Kur gan Ēģipte, gan Kotdivuāra tika izslēgta no ceturtdaļfināla.

READ  Sports Digest: Yard Goats pulcējas sestajā maiņā, lai uzvarētu Sea Dogs ar 10:4

Kotdivuāra To likvidēja Spānija, kurai bija nepieciešams papildlaiks, lai uzvarētu beigās ar 5-2.

Kotdivuāras bija dažu minūšu attālumā no pusfināla sasniegšanas, bet Spānija panāca vēlu izlīdzinājumu, panākot rezultātu 2: 2 un uzliekot papildlaiku.

Mančestras “United” aizsargs Ēriks Bailijs jau pēc trim minūtēm izvirzīja Kotdivuāru vadībā, pirms “RB Leipzig” aizsargs Denijs Olmo pēc pusstundas atzīmējās.

Turcijā dzīvojošais Makss Gradels izskatījās tā, it kā viņš būtu uzvarējis Kotdivuāras izlases mačā ar vārtu guvumu spēles papildlaika pirmajā minūtē, bet Rafa Mīrs pēc brīža Spānijai dramatiski panāca izlīdzinājumu.

Spānija izvirzījās vadībā papildlaika pirmajā puslaikā, kad Real Sociedad spēlētājs Mikels Ojarzabals realizēja 11 metru soda sitienu pēc Beilija handbola.

Vulverhemptonas “Wanderers” spēlētājs Mīrs papildlaika otrajā pusē pievienoja vēl divus vārtus, lai pabeigtu “hat-trick” un apstiprinātu Spānijas vietu ceturtdaļfinālā.

Ēģipte Viņš zaudēja zelta medaļas ieguvējai Brazīlijai ar 1: 0, un mača vienīgos vārtus 37. minūtē guva Berlīnes “Hertha” spēlētājs Metjūzs Konia.

Basketbols

Nigērijas vīrieši Viņi tika izslēgti no olimpiskajām spēlēm pēc trešās neveiksmes pēc kārtas B grupā, jo ar 80:71 zaudēja Itālijai.

D’Tigers uz Tokijas spēlēm devās ar lielām cerībām pēc tam, kad pirms ceļojuma uz Japānu draudzības spēlēs pieveica gan ASV, gan Argentīnu.

volejbols

Kenijas sievietes Sestdien viņi tika izslēgti, jo atkal zaudēja ar 3-0 (25-19, 25-18, 25-10)-šoreiz Dominikānas Republikai.

Kenijieši nevar kvalificēties ceturtdaļfinālam pat tad, ja pirmoreiz noslēgsies lielā sajukumā un pārspēs neuzvarētos brazīliešus.

pludmales volejbols

Gaudencia Makokha Kenijā un Bracksides Khadambi Sieviešu konkurencē viņa tika izslēgta pēc zaudējuma, šoreiz ar 2-0 (21-6, 21-14) pret latvieti Tīnu Graudiņu un Anastasju Kravsinuka.

bokss

Radi Jarman Viņai neizdevās kļūt par otro Mozambikas sportisti, kas jebkad izcīnījusi olimpisko medaļu, līdzās izcilajai 800 metrus garai Marijai Motolai, kura 1996. gadā ieguva bronzu un 2000. gadā zeltu.

READ  Sporta spēka izmantošana, lai mainītu bērnu dzīvi

Viņa sestdien ceturtdaļfinālā ar 4-1 zaudēja Krievijas Olimpiskās komitejas Zemfirai Magomedaljevai.

handbols

Angolas sievietes Viņi saglabāja savas mazās cerības iekļūt ceturtdaļfinālā ar 28:25 uzvarot mājinieci Japānu.

Angoļi var tikt tālāk, ja pirmdien varēs uzvarēt pēdējā spēlē pret Dienvidkoreju, bet Japāna zaudēs Norvēģijai, kas jau kvalificējusies ceturtdaļfinālam.

hokejs

Dienvidāfrikas sievietes Viņš tika izslēgts pēc tam, kad Tokijā tika zaudēti visi pieci A grupas mači, sestdien ar 4: 3 zaudējot Indijai.

regbija septiņi

Kenijas sievietes Viņi ierindojās 10. vietā no 12 Japānas konkurējošajām valstīm, zaudējot izslēgšanas mačā ar 24: 10 Kanādai.

golfs

Starp pretendentiem ir dienvidāfrikānis Kristians Bezudenhouts un Skots Vinsents no Zimbabves, viņi svētdien vīriešu čempionāta pēdējā kārtā ierindojās 17. vietā.

Viņi ir septiņi zem normas, atstājot viņus ar septiņiem metieniem aiz ASV līdera Ksandera Šaveli.

Vēl viens Dienvidāfrikas pārstāvis Džariks Hugo ir zemāks par nominālo, bet atgriezies 46. vietā.

Ūdens polo

Dienvidāfrikas vīrieši Sestdienas izslēgšana tika apstiprināta ar ceturto smago zaudējumu savā grupā, jo ar 28-5 piekāpās Grieķijai.

Dienvidāfrikāņi pirmdien finālā tiekas ar mājinieci Japānu, abām komandām meklējot pirmo uzvaru Tokijas olimpiskajās spēlēs.