Stingray sacīkšu braucēji izsauc uzvaras atgriešanos pret ūdriem

Sarnia Stinga labākais uzbrukums piektdien bija viņu aizsardzība.

Raksta saturs

Reklāma 2

Trīs Blues guva vārtus, uzvarot Erie Otters ar 4:3 pirms 3955 cilvēku lielas pūļa Progressive Car Sales arēnā.

Aizsargu Nolana Dilingema un Kristiana Kerro vārti trešajā periodā palīdzēja Stingam pārspēt OHL Rietumu konferences pēdējās vietas komandu.

“Pirmajos divos puslaikos mēs nespēlējām tā, kā gribējām, un iznācām nedaudz lēni,” sacīja Dilingems. “Bet otrajā puslaikā mums bija laba tērzēšana telpā. Manuprāt, mēs labi pastrādājām un ieguvām labu trešo.”

Vārtus guva arī Nolans Bērks un aizsargs Ītans Ričijs, Stingam pārtraucot divu zaudējumu sēriju. Bens Gudrē atvairīja 16 reizes.

“Otters” izvirzījās vadībā ar 3:2 pēc Kerija Teransa soda sitiena vārtiem, bet otrajā periodā vairs nebija laika. Viņiem tika dots metiens, kad Bērks tika nosvilpts par pārkāpumu no aizmugures.

Reklāma 3

Trešajā periodā Dilingema atbildēja ar īsu sitienu 1:59. Viņš nobrauca pa labo malu un trāpīja starp vārtsargu Nolanu Lalondu un tuvējo stabu.

“Man tikko bija ķekars vaļēja ledus, es to paņēmu un izmetu pāri tīklam,” sacīja Stinga kapteinis.

Stings bija īsts, jo nesen Ītans Del Mastro, kurš veica savu pirmo mājas piespēli, saņēma dubultminoru, jo pārāk spēcīgi noturējās, lai sāktu periodu.

READ  Gandrīz visiem pakalpojumiem būs nepieciešami sertifikāti / eseja par Covid-19

“Jebkurā brīdī jebkura komanda var nogalināt četras stabilas spēles minūtes, un rallijs aiz tā ir fenomenāls,” sacīja Del Mastro. “Es domāju, ka mēs to izmantojām kā impulsu. Esmu ļoti priecīgs, kad Dele nolaižas un gūst vārtus, un tas padara manu dzīvi mazliet vieglāku, lai atgrieztos uz soliņa.

“Es domāju, ka mēs to vienkārši paskrējām no turienes un turpinājām būt spēcīgi un uzstājīgi.”

Reklāma 4

Keiro guva vārtus ar sitienu no punkta 11:03. Viņa 12 vārti ierindojās sestajā vietā starp OHL aizsargiem.

Rezultātu “Otters” atklāja Eliasa Koena spēka paņēmiena vārtos 16:17 pirmajā periodā.

Bērks atbildēja 18:25 ar saviem spēka paņēmieniem. Del Mastro trāpījumu viņš apspēlēja 25. vārtos.

Ričijs izvirzīja Stingu vadībā, kad līdz perioda beigām bija atlikušas 13 sekundes ar sitienu ar kreiso plaukstas locītavu. Brendans Andersons izdarīja rezultatīvu piespēli, izcīnot savu pirmo punktu četrās spēlēs kopš Hamiltonas Bulldogs pārņemšanas.

Taeo Artičuks atjaunoja Otters vadību otrā perioda 17:48. Godrē pēc lieliskā atvairīšanas palika izpleties uz ledus, tāpēc Artičuks pacēla savu atsitienu pāri Stinga tīkla aizsargam.

Stings pret Lalondu izdarīja 29 metienus.

Stings pirmsspēles ceremonijā pagodināja Gaudreau, Del Mastro, Sandi Vilmani un galveno treneri Alanu Letangu par dalību IIHF pasaules junioru čempionātā.

Goudreau, Del Maestro un Letang visi izcīnīja zeltu ar Kanādu, bet Vilmanis spēlēja Latvijas izlasē.

Sestdien pulksten 19.05 The Sting uzņems Kitchener Rangers. Piektdien Rangers ar 4:2 pārspēja OHL vadošo Otavas 67ers.