Spānijas 69-74 Latvijas spilgtākie vārti un grozi 2023. gada FIBA World Cup | 31.08.2023

7:56 pirms 7 mēnešiem

Paldies visiem par pievienošanos mums šajā spraigā duelī ar aizraujošām beigām, bija prieks būt kopā ar jums visiem. Tiekamies atkal!

7:41 pirms 7 mēnešiem

Latvija uzvar pēc laba pēdējā perioda, uzvarot Spāniju

7:36 pirms 7 mēnešiem

Dario Brizuela “hat-trick” palīdz Spānijai divu vārtu attālumā, kad atlikušas 23 sekundes.

7:16 pirms 7 mēnešiem

Ar vārtu guvumu Latvijai atpalika Andrejs Grazulis.

7:11 pirms 7 mēnešiem

Pēdējā ceturtdaļa sākas ar Spānijas pārņemšanu.

6:36 pirms 7 mēnešiem

Trešā ceturtdaļa iesākas ar Džordžijas iekaroto bumbu.

6:26 pirms 7 mēnešiem

Trīs punkti pirmā puslaika izskaņā Spānijas izlasei.

6:21 pirms 7 mēnešiem

Tray no Villija Hernangomeza, lai izlīdzinātu rezultātu 25

6:16 pirms 7 mēnešiem

Spānijas izlases treneris Skariolo izsauc taimautu, šobrīd Latvija ir priekšā uz tablo.

6:06 pirms 7 mēnešiem

Latvijas hat-trick realizēja Arturs Žagars

6:01 pirms 7 mēnešiem

Dāvja Bertāna trīspunktnieks izvirzīja Latviju par četriem punktiem priekšā;

5:51 pirms 7 mēnešiem

Stūra sitiens Artūram Strutjenam pirmajā ceturtdaļā izvirzīja Latviju vadībā.

5:46 pirms 7 mēnešiem

Alekss Abriness realizēja abus metienus, panākot Spāniju viena punkta attālumā.

5:41 pirms 7 mēnešiem

Serhio Llulls trāpa vienu no diviem soda metieniem un izvirza Spāniju par vienu punktu;

5:36 pirms 7 mēnešiem

Serhio Llulla grozs izvirza Spāniju vadībā

5:26 pirms 7 mēnešiem

Rolanda Šmita tray izvirzīja Latviju vadībā ar divu punktu pārsvaru

4:56 pirms 7 mēnešiem

Uzvara nodrošinātu vietu ceturtdaļfinālā un provizorisko pirmo vietu grupā pret Kanādu.

4:46 pirms 7 mēnešiem

Pēc dažām minūtēm sāksies Spānijas un Latvijas spēle, un gan spēles priekšskatījumam, gan minūtei varēs sekot līdzi šeit kanālā VAVEL

4:16 pirms 7 mēnešiem

Latvija kvalificējās otrajā grupā uz otro kārtu, pirmajos divos mačos pēc ciešiem rezultātiem uzvarot Libānu un Franciju. Taču Kanādai viņi zaudēja pēdējā mačā un cīņā par pirmo vietu grupā. Viņu sagatavošanās bija gandrīz perfekta, uzvarot piecās no sešām aizvadītajām draudzības spēlēm. Šī ir pirmā reize, kad viņi ir kvalificējušies Pasaules kausa izcīņai.

4:11 pirms 7 mēnešiem

Pasaules čempioni un Eurobasket čempioni centīsies atkārtot vēsturi un izcīnīt titulu. Līdz šim komanda nav sākusi slikti, pirmajā posmā bez ciešanām uzvarot visos trīs mačos. Viņi kvalificējās kā grupu uzvarētāji. Gatavojoties turnīram, viņi aizvadīja pat piecas draudzības spēles, izcīnot trīs uzvaras, taču nespēja pieveikt ASV vai Kanādu, zaudējot pagarinājumā.

3:56 pirms 7 mēnešiem

2023. gada FIBA ​​Pasaules kausa izcīņas otrā posma pirmajā spēlē tiksies Spānija un Latvija. Abas komandas ir L grupā līdzās Kanādai un Brazīlijai.

3:51 pirms 7 mēnešiem

Mani sauc Manuels Karmona Hidalgo, un es būšu jūsu Antvrenk šajā mačā. Mēs sniegsim jums pirmsspēles analīzi un jaunumus šeit vietnē VAVEL.