Skatieties Šveice pret Latviju: IIHF Pasaules junioru hokeja tiešraide — kā skatīties un straumēt virslīgas un koledžu sporta spēles

Otrdien IIHF pasaules junioru čempionātā B grupas spēlē tiekas Šveice un Latvija. Šveices valstsvienība pirmdien padevās lieliski, pagarinājumā ar 3:2 pārspējot Somiju. Somija pirmos vārtus guva otrajā puslaikā, bet šveicieši atbildēja ar nākamajiem diviem Lorenco Kanonikas un Džeremija Gabulas vārtiem. Somija vien trīs minūtes pēc Gabulas vārtu guvuma panāca neizšķirtu, nosūtot maču pagarinājumā. Attilio Biaska bija Šveices varonis, kurš pagarinājumā guva tikai 41 sekundi, nodrošinot Šveicei milzīgu uzvaru pirmajā mačā.

READ  NENT grupa uzsāk Viaplay darbību piecos jaunos tirgos, un līdz 2025. gada beigām tā mērķauditorija ir 12 miljoni abonentu