Portugāle ar 9:0 uzvar Luksemburgu, izcīnot lielāko uzvaru – Euro 2024 kvalifikācijas spēles | futbola ziņas

Mančestras “United” spēlētājs Bruno Fernandess atdeva trīs rezultatīvas piespēles un vienu reizi meta Portugāles rekordu. Velsa Latviju pārspēja, pateicoties Ārona Remzija un Deivida Brūksa vārtiem. Horvātija, Islande un Slovākija uzvarēja attiecīgi pret Armēniju, Bosniju un Hercegovinu un Lihtenšteinu.

7:22, Apvienotā Karaliste, otrdiena, 2023. gada 12. septembris

Portugāle sagrāva Luksemburgu ar 9:0, turpinot savu ideālo startu Euro 2024 atlases kampaņai 10. grupā.

Neskatoties uz Krištianu Ronaldu prombūtni diskvalifikācijas dēļ. Portugāle Mančestras “United” pussargs Bruno Fernandess Algarves stadionā bija dominējošs, un viņš izpildīja “hat-trick” ar rezultatīvām piespēlēm, bet pats guva vārtus valsts līdz šim lielākajā uzvarā izlasē.

Rezultātu pēc 12 minūtēm atklāja Gokalo Inacio, un PSG uzbrucējs Gokalo Ramoss ātri pārņēma kontroli ar diviem vārtiem.

Inacio ar galvu guva ceturtos vārtus pirmā puslaika pārtraukumā pēc vēl vienas precīzas Fernandesa piespēles.

bilde:
Bruno Fernandess Portugāles labā atdeva trīs rezultatīvas piespēles un guva vienus vārtus

Trenera Roberto Martinesa komanda nepadevās, un pirms stunda bija pagājis, Fernandess piespēlēja Liverpool uzbrucējam Diogo Jotam, kurš izgāja un guva piektos vārtus.

Rikardo Horta 20 minūtes pirms mača beigām pievienoja sestos vārtus, pirms Jota vēlreiz guva vārtus. Pēc tam Fernandess noslēdza lielisku individuālo spēli ar labi iesistiem vārtiem vēlā, un Žoau Fēlikss pabeidza maču, izcīnot sešas uzvaras no sešām.

Slovākija Pēc ātrā uzvaras sākuma viņi paliek piecus punktus aiz Portugāles Lihtenšteina 3:0 Bratislavā ar Deivida Hanko, Ondreja Dudas un Roberta Maka vārtiem pirmajās sešās minūtēs.

Alfrēds Finnbogasons guva vārtus pamatlaikā Islande 1:0 uzvara Bosnija un Hercegovina Reikjavīkā.

Horvātija Tā pēc uzvaras ar 1:0 ar vārtu starpību izvirzījās D grupas vadībā Armēnijajo pietika ar Andreja Kramaric agru metienu, lai iegūtu trīs punktus.

bilde:
Kārdifas futbolists Ārons Remzijs realizēja 11 metru soda sitienu Velsas uzvarā pret Latviju ar 2:0.

Velsa sitieniem Latvija 2:0 Rīgā, lai palielinātu viņu cerības iekļūt nākamās vasaras finālturnīrā Vācijā, un tagad viņi trīs punktus atpaliek no Turcijas.

READ  Skatieties sestdienas Braitona v Newcastle Live TV - globālo kanālu sarakstus

Kapteinis Ārons Remzijs guva savus 100. vārtus karjerā no soda sitiena pirmajā puslaikā, bet Deivids Brūks pievienoja otros vārtus pārtraukumā, atstājot Latviju bez uzvaras piecos mačos.