Piecus gadus vēlāk kanādiešiem joprojām ir vajadzīgs dārgāks Galahers

Monreālas Canadiens nekad nekas nav mainījies. 2015-16 sezonas laikā abi vārtsargi Kerijs Praiss un uzbrucējs Brendans Galahers tika ievainotiTajā laikā Hab vēl ir jāturpina uz priekšu.

Cena ir atkarīga no sastāva

Pat traumas ir vienādas, skaļi kliedzot Galaheram šobrīd ir lauzts īkšķis. Toreiz tas bija salauzts pirksts. Tikmēr Praiss ir atgriezies no apgrūtinošās ķermeņa apakšējās daļas traumas (tāpat kā tas notika 2015. gadā). Sestdien, kad Praiss atgriezās Otavā pret Senators, sestdien ieslodzījuma vieta bez pārtraukuma ar 4: 0 zaudēja Ziemeļu divīzijas pēdējā vietā esošajai komandai, padarot kristāldzidru, ka viņiem vēl vairāk vajadzīga Galahera atgriešanās.

Kanādieši nejauši bija palaiduši garām abus spēlētājus kopš 5. aprīļa, kad tika izvilkts emocionāls pagarinājuma 3: 2 pagarinājums, un viņi atgriezās ar uzvaru pār Edmontonas “Oilers”. Kopš tā laika viņi ir gājuši 2-5.

Kaut arī rezervists Džeiks Alens piecās spēlēs, ko viņš aizvadīja bez Presa, saglabāja pieticīgu ietaupījumu 0,900 apmērā, vispārējā vienprātība ir tāda, ka tas bija labāks, nekā teikts statistikā. Tiesa, dienas beigās viņš nespēja paveikt darbu, taču, kā tas ir bijis kopš sezonas sākuma, šajos mačos viņa vārtu atbalsta ļoti pietrūka. Habs šajā periodā aizvadītajās sešās spēlēs guva tikai 11 vārtus, mazāk nekā divus vārtus mačā.

Spānijas tirdzniecība kā vēsturiskais konteksts

Lai iegūtu papildu pamatinformāciju, Habs arī nejauši guva 11 vārtus savos apkaunojošajos zaudējumos sešu maču pirmajā kārtā Ņujorkas “Rangers” 2017. gadā. Sakāve izraisīja sava veida identitātes krīzi, it īpaši tāpēc, ka tā notika bēdīgi slavenajā sezonā, sekoja. PK Sobans Čija Vēbers Tirdzniecība, Nešvilas plēsējiem sasniedzot trešo kārtu un pēc tam pirmo reizi Stenlija kausa finālu ar Subban aizmugurē.