Lawal palīdz Īrijai U21 Jelgavā uzvarēt Latviju – Ziņas

Šī ir bijusi vēl viena saspringta nedēļa trim Fleetwood Town spēlētājiem, kuri dodas uz starptautisko dežūru un piedalās visās aizvadītajās septiņās dienās aizvadītajās spēlēs.

Aizstāvis kredītā Bosuns Lawals Viņš tika izsaukts atpakaļ uz Īrijas jaunāko 21 gadu izlasi Eiro 2025 kvalifikācijas spēlei pret Latviju Jelgavā. Celtic spēlētājs Īrijai sāka aizsardzībā un palīdzēja vadīt savu komandu izbraukumā ar 2:1, komandas biedram Ārmstrongam Oko-Fleksam divreiz gūstot trīs būtiskus punktus. “Lativa” 92. minūtē guva vārtus, lai Īriju nobiedētu, taču “Green Wall” turējās stabili un gādāja, lai savu pārsvaru netērētu.

abi Kārlis Džonstons Un Stīvens Makmulans Viņi tika izsaukti uz Ziemeļīrijas U-21 izlasi pēc iespaidīgām izrādēm nesenajā izlašu pārtraukumā. “Town” duets šonedēļ aizvadīja divas spēles, vispirms dodoties garajā braucienā uz Baku, lai spēlētu pret Azerbaidžānu, bet pēc tam atgrieztos mājās, lai Morneview Park stadionā cīnītos ar Serbiju citā Eiropas U21 vecuma turnīrā.

Pirmajā mačā Tomija Raita komanda uzvarēja Latvijā ar 1:0, neskatoties uz to, ka mača lielāko daļu bija desmit vīru. Džonstons atkal izvirzīja komandu vadībā, un Makmulans mača laikā veica dažus lieliskus atvairījumus, lai nodrošinātu Ziemeļīrijas pirmo uzvaru sacensībās.

Pēc sešu stundu ilga lidojuma atpakaļ uz Belfāstu es pirmdienas vakarā devos uz Morneview Park, kad CJ un viņa komandas biedri sagaidīja Serbiju citā Eiro kvalifikācijas turnīrā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:1 viesu labā, un, lai gan Ziemeļīrija atspēlēja, viņi nespēja tikt uz priekšu un gūt vārtus, ko Serbija beigās panāca.

Labi darīts, puiši, ir pienācis laiks doties atpakaļ uz Fleetwood tagad ar Linkolnu nedēļas nogalē!

READ  Sestdiena Latvijā atnes 827 jaunus Covid-19 gadījumus / raksts / Eng.lsm.lv