Latvijas starptautisko čempionātu pusfinālā iekļūst Maisnam Miraba, bet ceturtdaļfinālā tiek izslēgts Aman Faroogh Sanjay

Misnam Meraba sestdien iebruka Jelgavā notiekošā Unix Latvia starptautiskā čempionāta badmintonā pusfinālā.

Četru dienu turnīru Pasaules badmintona federācijas (BWF) paspārnē organizē Latvijas Badmintona federācija.

Priekšpēdējā sacensību diena indiāņiem izvērtās par jauktu dienu. Kamēr Maesnama Merappa ieņēma vietu vīriešu vienspēļu pusfinālā, otra kvalifikācija Aman Faroogh Sanjay cīnījās ceturtdaļfinālā.

Trešā diena bija pilnībā Merabai, un 18 gadus vecais spēlētājs izcīnīja divas iespaidīgas uzvaras, lai rezervētu vietu pusfinālā. Spēlētājs Manipurs 64 minūšu laikā no sakāves robežas nāca Portugāles piektā numura Bernardo Atlano priekšā ar 17-21, 22-20, 21-12.

Bengalūru Prakashas Padukoneas badmintona akadēmijas praktikante Merappa guva aizraujošu uzvaru trīs mačos pret pasaules rangā esošo 131. portugāli pēc tam, kad otrajā mačā izglāba spēles punktu.

Meraba izglāba spēles punktu, lai ceturtdaļfinālā uzvarētu piekto numuru

Zaudējot pirmo spēli ar 17-21, Meraba otrajā puslaikā zaudēja ar 19-20. Bet Meraba, bijusī pasaules otrā vieta vienspēlēs līdz 19 gadiem, guva trīs punktus pēc kārtas, lai uzvarētu otrajā mačā ar 22: 20.

Meraba dominēja nogrieznī, jo viņš ar vieglu uzvaru pārspēja savu augstāk esošo pretinieku-21: 12.

Divu stundu laikā Meraba atgriezās laukumā, lai aizvadītu ceturtdaļfinālu pret Žanu Laudu. Miraba parādīja savu ārkārtējo piemērotību, lai ar 21: 19, 21: 5 izsistu no Čehijas Janu Lodu.

Meraba pirmajā mačā saskārās ar stingru pretestību, bet uzvarēja 157. pasaules numuru Žanu Laudu, mačam virzoties uz priekšu, lai uzvaru pabeigtu 37 minūtēs.

Miraba sestdien pusfinālā tiksies ar malaizieti Kvoku Jingu Hongu. Junioru nacionālā čempione Miraba panāca 2: 0 pret galvu pret Jingu Hunu Kooku.

Indiešu uzbrucējs uzvarēja Malaizijas spēlētāju Indijas starptautiskajā junioru čempionātā 2019. gadā. Pirms gada Āzijas U-17 un U-15 čempionātā badmintonā viņš uzvarēja Mirabu Džingu Honkoku.

READ  Latvijas iedzīvotāju braucieni uz ārzemēm pērn strauji samazinājās / Raksts

Tas bija sirdi plosošs zaudējums Amanam Farooq Sanjay otrajā kārtā. 21 gadu vecais Thane Southpau Aman 41 minūtes laikā ar 13: 21, 21: 11, 20: 22 zaudēja itālim Džovanni Toti.

Aman Farouk Sanjay sestdien trīs grūtos mačos piekāpās itālim Džovanni Totti

Amanam, zēnu čempionāta uzvarētājam pagājušajā nedēļā, bija savas iespējas izšķirošajā trešajā mačā, taču tās neizmantoja un nedaudz zaudēja.

Indijas rezultāti

Vienspēles vīriešiem

(Ceturtdaļfināli) Miraba Luanga Misnama ar 21: 19, 21: 5 (37 min) pārspēja Janu Lodu (Čehija).

(Pirms ceturtdaļfināla) Miraba Luang Maesnam 5 attālumā-Bernardo Atelano (Portugāle) 17-21, 22-20, 21-12 (64 minūtes); Aman Farouk Sanjay zaudēja Giovanni Totti (Itālija) ar 13-21, 21-11, 20-22 (41 minūte).

(Pirmā kārta) Miraba Luanga Misnam pret Enriko Baroni (Itālija) 21-14, 21-13 (35 min); Aman Frog Sanjay By May Bar Netzer (Izraēla) 21-5, 21-16 (22 min); Kirans Kumars Mikala ar 8:21, 9:21 (34 min) piekāpās Kvokam Jingam Hongam (Malaizija). Kevins Arroja Valters zaudēja Madsam Džoelam Milleram (Dānija) ar 19-21, 21-14, 19-21 (65 minūtes).

sieviešu singli

(Pirmā kārta) Šrotheka Senthila piekāpās 5-Klārai Lasso (Beļģija) ar 6-21, 5-21 (15 min).