Latvija pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā pārsteidz Zviedriju ar 3:1, šokētie hokeja fani “met pa logu televizorus”

Twitter pārsteidza izbrīnu, kad Latvija IIHF pasaules čempionātā uzvarēja Zviedriju. Latvija uzvarēja Zviedriju ar 3:1, gūstot divus vārtus trešajā periodā, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam.

Fani pauda prieku, norādot, ka vienmēr visam ir pirmā reize. Viņi arī uzteica mazo valsti par daudzu nenovērtētu hokejistu audzēšanu, izceļot komandas izcilo sniegumu un šī vēsturiskā sasnieguma nozīmi.

Citi uzsvēra Latvijas sasnieguma nozīmi, jo īpaši tāpēc, ka tā ir šī gada pasaules čempionāta rīkotājvalsts.

Kāds līdzjutējs humoristiskākā tonī jokojot radikālo televizoru izmešanu pa logiem saista ar Latvijas uzvaru pār viņu komandu.

“Domāju, ka tas ir tāpēc, ka Latvija mūs pārspēja ceturtdaļfinālā! Izmetām televizorus pa logu!”

Uzvara ne tikai nodrošināja Latvijai vietu ceturtdaļfinālā, bet arī iezīmēja nozīmīgu brīdi valsts hokeja vēsturē.

Šī bija pirmā reize, kad Latvija ir kvalificējusies kāda IIHF augstākā līmeņa turnīra ceturtdaļfinālam. Viņu ceļojums uz šo punktu ir bijis pārsteidzošs. Viņiem ar izšķirošo uzvaru priekšsacīkstes pēdējā dienā izdevās nodrošināt vietu izslēgšanas spēlēs.

READ  38% Latvijas iedzīvotāju saka, ka atteiksies no vakcinācijas, liecina pētījums / raksts / liecina Eng.lsm.lv