Latvija atvieglo Indiju Billija Žana Kinga kausa kvalifikācijā

Neskatoties uz entuziasma pilniem centieniem B grupā, Ankita Raina zaudēja Anastasijai Sevastovai, kad Latvija Billija Žana Kinga kausa kvalifikācijā pārspēja Indiju.

Indijas pirmais izaicinājums Pasaules kausa kvalifikācijas spēles Billija Žana grupā Indijas izlase Jūrmalā, Nacionālajā tenisa centrā Liloubi ar 3: 1 piekāpās Latvijai.

Pēc atvēršanas dienas Indija ar 2: 0 piekāpās mājiniekiem Ankita Raina Pretojās Anastasija Sevastova Vienā spēlē veiciet reversu, lai sāktu otro dienu.

174. vietā pasaules rangā esošajai Ankitai Raiņai – Indijas labākajai sieviešu vienspēlniecei – vajadzēja uzvarēt savā mačā pret Sevastovu, kura ir 47. vieta pasaulē, lai noturētu Indiju neizšķirti. Bet Al Hindi zaudēja ar 6-0, 6 (4) -7 (7).

Ankita Raina labāko rezultātu no pieciem mačiem ar 3-0 zaudēja Latvijai. Ceturtā vienspēļu spēle, kas iepriekš bija paredzēta starp Indiju Kermans Kaurs Tandijs Un Latvija Jeļena Ostapenko Un vientuļie dubultspēles starp tiem sakrīt Sanija Mirza/ Ankita Raina W. Diāna Marcinkeviča/Daniela FismanaTādējādi tas tika uzskatīts par neloģisku.

Ankita Raina, kura 2017. gada French Open čempionei uzdāvināja grūtu maču piektdien, Ostapenko, jau agri tika pakļauta spiedienam uz pakaļkājas, kad mača atklāšanas spēlē lauza Indijas Sevastovu.

Vieglu pārkāpumu sērija, ieskaitot divas dubultkļūdas, maksāja Al Hindi trešajā un piektajā mačā, kā arī Sevastovai izvirzoties vadībā pirms izkrišanas no pirmā seta 6-0.

Ankitai Raiņai otrās grupas atklāšanas mačā beidzot izdevās saglabāt savu servi. Sevastovas sērija noslēdza 14 nepārspētus mačus.

Latvieši bija uzvarējuši pēdējos astoņos mačos, uzvarot Thandy ar rezultātu 6-4 6-0 atklāšanas dienā, pirms sestdien A grupā uzvarēja Ankitu Raiņu.

Ankita Raina balstījās uz impulsu, otrajā mačā pirmo reizi sagraujot Sevastovu. Al Hindi sestajā geimā ieguva vēl vienu breiku, izvirzoties vadībā ar 5-2.

READ  Sikyong Penpa Tsering stāsta par “Likumiem, morāli un ētiku” Latvijā

Sevastova tomēr astoņās izspēlēs ietaupīja divus setpunktus un veica iespaidīgu atgriešanos, izvirzoties vadībā ar 6-5.

Ankita Rayna aizsardzība ārkārtīgi svarīgajā divpadsmitajā spēlē, glābjot mača punktu un salaužot Latviju, lai izlīdzinātu rezultātu 6-6 un piespieda taibreiku.

Rūdītā Sevastova tomēr otro setu beigās noslēdza ar neizšķirtu, uzvarot taibreikā ar 6-4.

Ja Indija varētu uzvarēt izslēgšanas mačā pret Latviju, tā būtu nodrošinājusi vietu 2022. gada Billija Žana Kinga kvalifikācijaKur viņi varētu sacensties ar pasaules labākajām komandām par vietu nākamās sezonas finālā.

Tomēr zaudējums nozīmē, ka Indija atkal atgriezīsies Āzijā / Okeānijā, A grupā 2022. gadā. Viņiem nākamajā sezonā atkal būs jādodas uz Pasaules grupas kvalifikāciju.

Tā bija Indijas pirmā uzstāšanās izslēgšanas spēlēs Billie Jean King – agrāk pazīstama kā Federācijas kausa izcīņa.

“Es labi spēlēju otrajā setā, un man bija dažas iespējas to uzvarēt,” sacīja Ankita Raina. “Es domāju, ka man vajadzēja būt agresīvākam, kad man bija iespējas slēgt grupu. Bija lieliski spēlēt pasaules grupas kvalifikācijā. Mēs bijām tik priecīgi būt šeit.”

Iegūstiet mierinājumu mirušajā gumijā

Ar šādām spēlēm, kuras ir beigušās, Indija ir iesaistījusi jauniešus Rutuga Bossali Un Dedzība Desai Dubultspēlē Sanijas Mirzas un Ankitas Raiņas vietā.

Laukuma saimnieki mainīja arī dubultspēļu un laukuma iejaukšanās sastāvu Patrīcija Spaka Blakus Danielai Fismanei Diānas Marcinkevičas vietā. Spaka un Desai debitēja Billie Jean King Cup.

Indijas duets pirmajā setā izvirzīja iespaidīgu pārsvaru, lai uzvarētu ar 6-4, bet latvieši atguva pārliecību par otro setu.

Spaaka un Vismans metās uzvarēt otrajā setā ar 7-5, lai piespiestu taibreiku.

Bet Bosals un Desai zaudēja rezultātu 10-2, pieprasot uzvaru ar 6-4, 5-7, 10-2 un Taizi uzvaru Indijai.