Latviešu saimniece pārtrauca savu nepārspēto sēriju pret Kanādu ar uzvaru 2: 0 pasaules hokeja atklāšanas spēlē.

Rīga, Latvija – Mattis Keflinix atvairīja 38 bumbas, un mājinieki Latvija piektdien atklāšanas pasaules hokeja spēlē ar 2: 0 pārspēja Kanādu.

Mix Endresis rezultātu atklāja 1,5 sekundes pirms puslaika, starp sitieniem pārspējot vārtsargu Darsiju Komperu. Otrā puslaika vidū Oskars Batna panāca 2: 0.

“Mēs zinājām, ka Kanāda nav daudz spēlējusi kopā, tāpēc gribējām izmantot priekšrocības,” sacīja Endrasis. “Es domāju, ka mēs spēlējām labi un guvām divus vārtus, un ar to bija pietiekami, lai uzvarētu mačā.”

Latvija pirmo reizi Kanādu pārspēja 12 čempionāta mačos.

“Tas sagādāja vilšanos,” sacīja kanādiešu uzbrucējs Konors Brauns. Mums bija daudz iespēju gūt vārtus, taču vienkārši netika tīklā pietiekami daudz ķermeņu. Mēs esam šeit bijuši pāris dienas, un mēs joprojām tiekamies, rindas joprojām uzpūš viena otru. Būs labi. ejam. Noliec to aiz muguras, mācies no tā un kļūsti labāks. Mācīšanās līkņu ir daudz. Trešajā periodā mēs nospēlējām daudz labāk un sākām saprast, kā nedaudz vairāk izveidot uzbrukumu. “

Kevlinkss spēlē NHL Kolumbusas “Blue Jackets”. Comber Kanādā ir piedalījies 15 reizes.

Kanādai svētdien pretī stāsies ASV. ASV atklās sestdienas Otrās grupas maču pret Somiju.

Citā piektdienas B grupas mačā Marsels Neubels divreiz meta pa vārtiem, palīdzot Vācijai ar 9-4 pārspēt Itāliju.

A grupā Mihails Grigorenko 19 sekundes pirms mača beigām guva vārtus, dodot Krievijai uzvaru ar 4-3 pār Čehiju, bet Kristiāns Busbecils divreiz guva vārtus Slovākijas uzvarā ar 5-2 pār Baltkrieviju.

READ  Čehija nosaka pārbaudes prasības cilvēkiem, kas ierodas no Portugāles, Islandes, Latvijas un Kanāriju salām